999 rezultate për

varr

Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
Zhdukja e biznesmenit Remzi Hoxha 25 vite më parë: Familja i jep fund kërkimit, akuzon Sali Berishën Pas 25 vjet kërkimi, familja e Remzi Hoxhës ka vendosur të ndërpresë kërkimet për biznesmenin e zhdukur. Djali i tij,
I hapin për herë të tretë varrin e djalit, nëna hedh dyshimet e forta për trupin Tragjedia në familjen Zogu në Valikardh të Bulqizës nuk kanë të ndalur. Familjarët denoncojnë se varri i djalit të kësaj
Fantazma shfaqet në varrezën skoceze, fotografia duket autentike Një fotograf çek postoi një foto nga një varrezë skoceze në Reddit, e cila shkaktoi një vëmendje të madhe të publikut.
Këto janë 8 varret më të famshme në botë (FOTO LAJM) Vizita në varreza nuk është kurrë diçka e bukur dhe nuk mund ta quash vendin ku prehen të vdekurit si atraksion turistik
Gjiknuri akuza opozitës: Jo kërkesa të njërës palë, doni të zvarrisni procesin Mazhoranca dhe opozita e bashkuar nuk kanë mundur të bien në një mendje deri më tani në mbledhjen e Këshillit Politik që
Tërhoqi zvarrë qenin nëpër Tiranë, goditja në zemër i merr jetën autorit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media bëri bujë videoja tronditëse e një qeni i cili po zvarritej nga një makinë në ecje. Për kë
Varre të shkatërruara dhe çdo gjë e përmbytur, çfarë la pas cikloni që goditi Greqinë (FOTO LAJM) Cikloni që përfshiu shtetin fqinj, Greqinë la pasoja të mëdha në tre ishujt Kefalonia , Ithaca dhe Zakynthos. Sikurse
E la për mbesën e saj, flet ish-gruaja e Hulk: Sikur varrosa vajzën time të gjallë (FOTO LAJM) Ish-gruaja e Hulk ka folur ashpër ndaj mbesës së saj, e cila u martua me yllin e futbollit brazilian Hulk. Ajo tha se
U zunë pa maska në fytyrë, i detyruan të hapin varre për viktimat nga koronavirusi Anti-maskuesit e kapur pa një maskë fytyre u detyruan të hapnin varre për viktimat e koronavirusit, sipas raporteve në I
"Një mik po më bën varret e fëmijëve", Albert Cara flet pasi humbi gjithë familjen në tërmetin e nëntorit Tërmeti i 26 nëntorit preu në mes shumë jetë dhe la shumë familje në zi. Një nga familjet më të prekura, ishte famil
Tetë vjet pa varr, xhaxhai i Eglantinës kërkon eshtrat e saj Vrasja e Eglantina Buçit nga vëllai i saj, tetë vite më parë po zbardhet sot. Teksa një bashkëpunëtor ka vendosur të
Vrasës me pagesë, kush është 37 vjeçari që bashkë me babain vrau dhe varrosi motrën në Dajt Personi që shihni në foto është Shkëlzen Buçi, 37-vjeç, i cili së bashku babanë e tij vranë dhe varrosën në malin e Dajt
Rezarta Shkurta publikon letrën për ish-diktatorin: Na fal Enver, të erdha te varri (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka publikuar në Instastory një letër dedikuar gjyshit të bashkëshortit të sa
E kishte amanet! Vajza rikthehet nga Italia dhe luan violinë te varri i nënës në Tiranë Një grua shqiptare është rikthyer së fundmi në vendlindje për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë. Fatlinda Tha
Ngjarje tragjike, adoleshentët torturohen, abuzohen dhe varrosen të gjallë në mesnatë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Suedi në Solna, të shtunën në mbrëmje. Dy adoleshentë raportohet se janë abuzuar dh
U qëllua 27 herë me thikë në varreza, kush janë dy të arrestuarit për vrasjen e Regis Runajt Regis Runaj i cili u masakrua pranë varrezave të qytetit të Elbasanit në 29 korrik është vrarë nga dy persona me të cilë
MAKABËR: Babai rreh për vdekje vajzën 3 vjeçare, e varros në pyll dhe e denoncon të zhdukur Një ngjarje makabër ka ndodhur në SHBA, ku Howard Jansen ka rrahur për vdekje vajzën e tij 3 vjeçare Olivia Ann Jansen.
Nuk kishte para për varrimin, gruaja mbante kufomën e nënës në dollap Një grua 58-vjeçare jetonte me nënën e saj të vdekur që nga 7 korriku në Kallithea të Greqisë. Kur vdiq nëna 92-vjeça
Detajet rrëqethëse, 23 vjeçari u rrëmbye dhe e vranë tek varrezat në Elbasan Regis Runaj, 23 vjeçari që u gjet i pa jetë në afërsi të varrezave në Elbasan, dyshohet të jetë rrëmbyer dhe më pas të j