999 rezultate për

vargje

"Sa më do, e dashur?", Greg Rama i kushton vargje të ndjera Kristit (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, ditën e sotme ka ndarë në Instagram një foto ku nuk ka ngurruar të shkruajë vargje të nd
Fansja bën tatuazh vargjet nga kënga e Dafina Zeqirit (FOTO LAJM) Dafina aso kohe kishte shënuar edhe rikthimin në tregun muzikor me këtë projekt, i cili ishte pritur tejet mirë nga fans
Ky është 7 vjeçari që reciton 2800 vargje të Fishtës (VIDEO) Videoja e një fëmije 7 vjeç nga fshati Balldre i Lezhës është bërë virale sepse ai dëgjohet duke recituar vargjet e të m
Mahnitëse! 7-vjeçari reciton plot 2800 vargje poezi të Gjergj Fishtës (VIDEO) Djali 7-vjeç dhe i ka habitur të gjithë përmes videos që po bëhet virale në rrjet. Kjo pasi i vogli Nikoll Prendi rec
"Pa ne s'do ishit fare...": Goliku i Tepelenës i thur vargje Europës pas "JO-së" për negociatat (VIDEO) Bashkimi Europian duket se nuk do t'i hapë sërish negociatat për Shqipërinë duke e lënë vendin për të disatin vit radhaz
Mami i Oriolës i thur vargjet më të bukura, Alketa: Mami kujt je ti? (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka postuar së fundmi në Instagram një foto nga look-u i saj në puntatën e parë të spektaklit të kërcimit “
Më i famshëm se Obama! Dikur i këndonte Enverit, Goliku i Tepelenës i thur vargje Ramës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishte dje i pranishëm në Tepelenë në kuadër të takimeve elektorale. Tepelenasit e pritën me këngë
Rrjeti masakron ministrin e Ramës pasi ngatërroi vargjet e Naimit (FOTO & VIDEO) Emërimi i Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm shkaktoi një tërmet të vërtetë në politikën shqiptare, dhe duket
Gjeniu i Ramës bëhet lëmsh me fjalët e Naimit (VIDEO) Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, i pranishëm në Samitin e II të Diasporës ka mbajtyur fjalën teksa ka dhënë çmi
Sot është përvjetori i himnit, këto janë vargjet që nuk u lejuan Himni Shtetëror i Republikës së Kosovës sot mbush një dekadë nga miratimi në Kuvendin e shtetit të ri, që kishte shpallu
Emina Cunmulaj thur vargje dashurie për burrin e saj Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin për këtë gjë e ka bërë të
I thuri 2,900 vargje dashurisë së pamundur (FOTO LAJM) Poema më e gjatë e dashurisë në botë u krijua në vitin 1844 në Banska Stiavnica në Sllovaki. Janë 2 900 vargje të një
Bashkëshortja publikon disa vargje prekëse për Blerimin Bashkëshortja e Blerim Pecit, Afërdita pas vdekjes së aktorit ka thënë se ky lajm është shumë i rëndë dhe nuk ka fjalë p
Mamaja 93 vjeçare e motrave Libohova do t’ju rënqethë me poezinë për Ismail Qemalin Urimet nga personazhet publike të cdo fushe sot kanë qenë të shumta por më të vecantë se ky zor se do shikoni. Wshtë
Humbi zgjedhjet por Sfarqa jep një lajm të mirë Ish-kryetari i Ferizajt, Muharrem Sfarqa, i cili në zgjedhjet e 19 nëntorit u mposhtë nga Agim Aliu i Paritsë Demokratik
21 vite më parë, kur shqiptarët i thurnin vargje Rrapush Xhaferrit që i rropi nga xhepat (VIDEO) Kanë kaluar afro 21 vite që nga koha kur është regjistruar video e mëposhtme, aty ku shfaqet bosi i firmës piramidale Rr
Rrënqethëse/ Shoku i ngushtë i kushton këngë Aulonit, ja vargjet e trishtimit (VIDEO) Të riut nga Prishtina, Aulon Zekes, iu është dhënë dje lamtumira e fundit, pasi u gjet i vrarë me 16 shtator. Pas kës
Babai i Alban Skënderaj i dedikon vargje bashkëshortes së ndjerë (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm pak javë që kur Alban Skënderaj pësoi një humbje shumë të rënë, kur nëna e tij u largua nga jeta. P
Nuk do ta besoni çfarë surprize i ka bërë fansi Eni Koçit (FOTO LAJM) “Se të kujtoj, të mendoj, zemër më mungon, të dua pranë edhe një sekond”. Janë këto vargjet e këngës së Eni Koçit në bas
Luan Rama i këndon partisë: Sa t’ketë fjalë e besë Malësia del e para LSI-ja Nënkryetari i LSI-së Luan Rama ka gjetur rastin t'i thurë disa vargje "përkëdhelëse" forcës së tij politike duke improvi