999 rezultate për

varga

6 mënyra si ta kthesh tualetin e shtëpisë në një Spa Në një kohë kur vija e hollë ndarëse mes zyrës suaj të punës dhe shtëpisë është kaq e paqartë dhe lajmet e bujshme mbi k
Partnerja e Pelle zgjedh Dubain për t’iu fshehur koronavirusit Partnerja e futbollistit Graziano Pelle, Viky Varga ka vendosur që të udhëtojë drejt Dubait për t’i ikur koronavirusit.
Ky është libri më i madh në botë dhe ndodhet në fshatin më të vogël në Hungari (FOTO LAJM) Szinpetri është një fshat i vogël në Hungarinë veriore me më pak se 300 banorë, por është edhe shtëpia e librit më të ma
SKANDAL/ Nuk marrin pagat, lojtarët braktisin ndeshjen (VIDEO) Skena skandaloze në Meksikë, aty ku ndeshja mes Veracruzit dhe Tigres është kthyer në estradë të vërtetë. Ekipi i Tig
Viky Varga tregon format bombastike, fansat "çmenden" pas të dashurës së Pelle (FOTO+VIDEO) E dashura e futbollistit italian Graziano Pelle, Viky Varka vijon të surprizojë fansat, shkruan Albeu.com. Ajo shfaqe
E dashura e Graziano Pelle "çmend" fansat në Instagram Viktoria Varga modelja hungareze e cila njihet nga të gjithë si e dashura e sulmuesit italian që luan në Kinë me Shandon
6-muajshe shtatzënë vret vjehrrën me thikë dhe pirun (FOTO LAJM) Një grua shtatzënë u arrestua nga policia për vrasjen e vjehrrës së saj me pirun, teksa po shërbente drekën. Kur i shoqi
Sfida 10 vjeçare e Viky Varga, të dashurës së Graziano Pelle (FOTO LAJM) Viky Varga ka qënë fëmijë në moshën 13 vjeçare kur pozoi për herë të parë në një set fotografik në një hotel. Por dhje
E tmerrshme, kaloi 16 vite në burg vetëm sepse kishte të njëjtin tatuazh si një kriminel Një burrë ka kaluar 16 vjet në burg, pasi kishte tatuazhin e njëjtë si përdhunuesi serial. Luis Lorenzo Vargas, 46 vj
Pelle jeton si "mbret", pushime fantastike me të fejuarën (FOTO LAJM) Graziano Pelle po kalon disa ditë mjaftë të bukura nën shoqërinë e të fejuarës bukuroshe Viky Varga në ishujt e mrekullu
Kili kualifikohet në finalen e Kupës së Amerikës (VIDEO) Për të parën herë që nga viti i largët 1987 La Roja kualifikohet sërish në një finale të Kupës së Amerikës. Në Estadio N
Kili e nis me fitore Kupën e Amerikës (VIDEO) Kili e ka nisur me një fitore Kupën e Amerikës duke mposhtur 2-0 Ekuadorin. Lojtari i Juvetusit, Arturo Vidal ishte a
Edu Vargas e gjeti se ku do e gjuante penalltinë Sanchez (FOTO LAJM) Arsenal fitoi derbin kundër QPR-së me rezultatin 2-1 falë golave të Alexis Sanchez dhe Rosicky, por kjo ndeshje do të mb
QPR 2-3 Liverpool, 4 gola në 7 minutat e fundit (VIDEO) Duhet të vinte minuta e 95 që Liverpool të merrte tre pikët përballë QPR-së. "The Reds" kanë marrë një fitore dramatike
Udineze mposht Fiorentinën (VIDEO) Udineze ka mposhtur Fiorentinën me rezultatin 2-1, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Serinë e gola
Edu Vargas "mat" me aktoren (VIDEO) Fotoja hot që tregon Edu Vargas dhe aktoren Elinda Olivares gjatë një raporti të nxehtë, po bën xhiron e botës. Dy perso
Serbia nuk mund ta kthejë Kosovën Nënkryetari i Këshillit për integrime evropiane në Parlamentin e Serbisë, Laslo Varga, ka vlerësuar se shpallja eventual
E bukur edhe mbi rrota (FOTO LAJM) Është zgjedhur në Hungari Miss-i i parë në karrige me rrota. Bëhet fjalë për konkursin e parë të këtij lloji që zhvilloh
EU stance on Serbia “now more positive” EU’s stance on Serbia’s candidate status is slightly more positive than in December, Serbian parliament's EU Integration
IFFHS: Futbollistët më popullorë në botë (FOTO LAJM) Francesco Totti është futbollisti më popullor në Europë. Ajo që e thotë është IFFHS, Insituti i Historisl dhe Statistika