999 rezultate për

vardy

Vardy rimerr "kurorën e mbretit" në Premierligë, kryeson listën e golashënuesve (FOTO LAJM) Jamie Vardy aktualisht është golashënuesi më i mirë në Premierligë. Me golin e realizuar kundër Brighton, sulmuesi i
Arsenali nuk "ndizet", mposhte edhe nga Licester (VIDEO) Arsenali u mposht nga Leicester në udhëtim me rezultat të pastër 2:0. Golat për vendasit i realizoi i disponuari për
Po shënon vazhdimisht, ylli i Licester shpallet lojtari i muajit në Premierligë Jamie Vardy ka zhvilluar një muaj fantastik me fanellën e Leicesterit. Sulmuesi anglez, aktualisht golashënuesi më i
Rekordi historik 9-0, Vardy tregon nga u motivua ekipi (VIDEO) Tri gola të shënuar, ashtu si Perez, dhe topi në shtëpi... Vardy ka kaluar një mbrëmje fantastike dhe të paharrueshme as
Surprizon bomberi Leicesterit, vjen në stërvitje me veshjen e Spajdermenit (VIDEO) Humbja e papritur ndaj Southampton nuk e hoqi buzëqeshjen te skuadra e Leicester . Jamie Vardy u paraqit në stërvit
Shënoi golin e parë në Premier League, gruaja e thumbon në rrjetet sociale Jamie Vardy shënoi golin e parë në Premier League për vitin 2019 me Leicester Cityn, goli i vetëm i sfidës ndaj Evertoni
Rebeca Vardy sulmon gazetën angleze: Mjaft më kritikuat Rebeka Vardy, bashkëshortja e Jamie (sulmuesit të Leicesterit), i ka shkruar tabloidit “Daily Mirror” për të komentuar n
E dashura e Vardyt çmend Portugalinë me format e saj (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit Jamie Vardy, Rebekah Vardy është duke kaluar disa ditë pushimi në Portugali, aty ku po tërh
Befason sulmuesi, tërhiqet nga kombëtarja e Anglisë: Po u dëmtuan të gjithë… Jamie Vardy ka vendosur të tërhiqet nga kombëtarja e Anglisë pas një bisede që ka patur me trajnerin Gareth Southgate. S
Zyrtare: Jamie Vardy rinovon kontratën me Leicester Cityn Sulmuesi anglez, Jamie Vardy duket se po i tregohet besnik skuadrës së tij, Leicester City edhe pse ka pasur oferta të s
Vetëm për fitore, formacionet zyrtare: Angli - Belgjikë Anglia dhe Belgjika do të luajnë ndeshjen e tyre të fundit të Grupit G në Kupën e Botës. Të dyja skuadrat duan fitor
Anglia në epërsi ndaj Italisë (VIDEO) Anglia ka shënuar gol ndaj Italisë në "Wembley Stadium". Është sulmuesi i Leicester Cityt, Jamie Vardy që ka realizu
Befason gruaja e Vardyt: Jam penduar që kam zmadhuar gjoksin (FOTO LAJM) Rebekah Vardy, gruaja e sulmuesit të Anglisë dhe Leicester Cityt, Jamie Vardy, në një intervistë ka folur për zmadhimin
Gruaja e Vardyt nxjerr në pah format trupore vetëm me të brendshme (FOTO LAJM) Rebekah Vardy është fotografuar duke u pastruar vetëm me të brendshme në natyrë. Gruaja e Jamie Vardyt ka vënë në pa
Liverpooli mposht Leicesterin (VIDEO) Liverpool ka shënuar një fitore të vështirë prej 3-2, në udhëtim te Leicesteri. “The Reds” e filluan mirë takimin duk
Chelsea kërkon sulmues, Leicester trembet për Vardyn Chelsea është në kërkim të një tjetër sulmuesi pas bomberit Alvaro Morata. Por edhe pse pa asgje konkrete momentalish
Historia e Vardy-it, donte të linte futbollin për të shkuar në Ibiza Jamie Vardy-t ka një histori të veçantë me futbollin. Para se të bëhej lojtar profesionist, ai punonte në një fabrikë të
U përfol si shkaktari që solli shkarkimin e Ranierit, Vardy kërcënohet me jetë Jamie Vardy, është akuzuar si një nga lojtarët komplotues kundër ish-trajnerit, Claudio Ranieri, që u shkarkua nga drejt
Nasri e quan Vardy-in "hileqar" pasi simuloi që e goditi me kokë Samir Nasri e ka quajtur Jamie Vary-in “mashtrues”, pas kartonit të kuq që francezi mori për një konflikt me sulmuesin a
Costa, Vardy, ja yjet që mungojnë për Krishtlindje (FOTO LAJM) Premier League si çdo fundvit është kampionati i vetëm që nuk ndalet as për festa. Për Krishtlindje do të zhvillohen sfi