999 rezultate për

varane

Mourinho bën pazar tek Barca, kërkon mbrojtësin francez Jose Mourinho e ka kthyer vëmendjen e tij tek mbrojti Samuel Umtiti, pasi skuadra e Manchester United shikon përforcime
Finteri i Kanes, detyron Varanen të bëjë autogol (VIDEO) Një super sfidë po zhvillohet në Santiago Bernabeo. Tottenham ka arritur të surprizojë të pranishmit me anë të një au
Varane: Mund të më kritikojnë, por unë kam stilin tim Raphael Varane tashmë i është bashkuar kombëtares Franceze në Clairefontaine. Gjatë arritjes së tij, mbrojtësi Madrilen
Varane rinovon kontratën, falënderon Zidanin Mbrojtësi francez, Raphael Varane, beson se Zinedine Zidane është çelësi kryesor që ai vazhdon të jetë në Real Madrid dh
Real Madrid copetohet në momentet e fundit para Barcelonës Zinedine Zidane përveç Luka Modriç nuk do të ketë dhe Marcos Llorente dhe Borja Mayoral në Camp Nou dhe të lënduarit Jes
Varane i di përgjegjësitë qe e presin Ky është një nga sezonet më të rëndësishme që kur Varane arriti në Madrid 18 vjeçare. Me nisjen e Pepe, debati se kush d
Vallejo do të jetë zyrtarisht pasuesi i Pepes, merr dhe numrin 3 Jesus Vallejo është prezantuar në Santiago Bernabeo. Spanjolli është zgjedhuri si pasuesi i Pepes dhe për këtë është ai
Hajdutët plaçkitin mbrojtësin e Realit, ja dëmi që i shkaktuan Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane është bërë pre e hajdutëve, të cilët i kanë plaçkitur shtëpinë, ndërsa ai po l
Dëmtohet një tjetër lojtar i Real Madridit (FOTO LAJM) Zinedine Zidane po kalon një periudhë të vështirë pasi pas dëmtimit të Bales,vjen një tjetër goditje sepse Raphaël Varan
Varane: Ronaldo mund të ndëshkojë në çdo kohë Mbrojtësi francez i Real Madridit, Raphael Varane, ka folur në prag të përballjes me Portugalisë. Portugalia dhe Fran
Franca merr një tjetër goditje të rëndë para “Euro 2016” Rafael Varane edhe Jeremy Mathieu nuk do të jetë pjesë e Kombëtares së Francës për Euro 2016. Mbrojtësi i Barcelonës vua
Varane bën që Ramos të mos largohet, ja shkaku Sergio Ramos nuk mund ta bëjë realitet "dëshirën" e tij, largimin nga Real Madridi këtë sezon. Reali nuk do të lejoi lar
Varane djeg shaminë e beqarit (FOTO LAJM) Raphael Varane do ti bashkohet grupit të futbollistëve të martuar në përfundim të këtij sezoni futbollistik. Mbrojtësi f
Top 10 qëndër-mbrojtësit U23 më të mirë në botë (FOTO LAJM) Qendra Ndërkombëtare e Studimeve në Sport, CIES, ka publikuar listën me 10 qëndër-mbrojtësit Under 23 më të mirë në botë
Raphael Varane "tremb" Realin Raphael Varane, mbrojtësi i talentuar francez që shkëlqeu në epokën e Mourinhos, ka dyshime për vazhdimësinë e tij me An
Brazili fiton kundër Francës (VIDEO) Brazili ka arritur të fitojë 3:1 kundër Francës. Skuadra e Brazilit si duket po rikthehet në nivelet e larta, pas asa
Ja oferta e Chelsea-t për Raphael Varane Chelsea kërkon transferimin e Raphael Varane në merkaton e ardhshme. Tekniku i "Bluve" Jose Mourinho është një admirues
Real Madrid, rinovimi i Pepes mërzit Varane-n Në shtëpinë e Real Madrid po punohet për rinovimin e Pepes. Por një rinovim i mundshëm me mbrojtësin portugez mund të sj
Të mëdhenjtë e Premier League-s sfidë për Raphael Varane Gjatë ditëve të fundit të merkatos së janarit mediat angleze shkruan për një kalim të Raphael Varanes te Manchester Unit
Van Gaal kërkon blerjen e mbrojtësit Varane Louis Van Gaal i ka treguar bordit të Manchester United për lojtarin e radhës që e dëshiron në “Old Trafford”. Trajneri