999 rezultate për

varane

Nuk ndalen largimet nga Reali, ‘ylli’ i skuadrës gati transferimin drejt Anglisë Manchester United ka rindezur interesin për mbrojtësin e Real Madridit, Raphaël Varane. Sipas Don Balon, Jose Mourinh
Jo vetëm Ronaldo, një tjetër yll i Realit është drejt largimit Manchester United ka rindezur interesin për mbrojtësin e Real Madridit, Raphaël Varane. Sipas Don Balon, Jose Mourinh
Varane "hajmalia" e Francës, shkruan histori Raphael Varane finalen e djeshme bëri një parqitje mjaftë të mirë kundër Kroacisë, duke ndihmuar skuadrën e tij të fitoj
Raphael Varane, njeriu i finaleve Franca dhe Kroacia do të përballen sot se kush do të jetë skuadra që do të shpallet kampione bote. Një nga pikat kyçe
Modric vs Varane, dy ekspertë finalesh përballë Mund ta quajnë edhe Varan “fatsjellësi”, sepse e gjithë Franca do të kapet pas tij për përballjen e sotme. Mbrojtësi i R
Varane: Do të bëjmë gjithçka për të fituar Botërorin Raphael Varane është një nga pikat kyçe të Francës në mbrojtje në Kupën e Botës. Në një intervistë për “Le Figare”, mbro
Rafael Varane pohon se ka pasur kontakte me Manchester United Mbrojtësi i Realit të Madridit Rafael Varane pretendon se Manchester United e ka kontaktuar. Lojtari është i grumbul
Rami nuk do të luaj: Shpresoj që Umtiti dhe Varane të mos kenë dëmtime Adil Rami deri tani është i vetmi lojtar lëvizës i papërdorur nga Didier Deschamps. I “pagëzuar” si “i dërguar speci
Varane: Zidane ka pasur të drejtë, mund të kemi nevojë për ndryshime Raphael Varane thotë se ndoshta Zidane ka pasur të drejtë, “Reali ka nevojë për ndryshime”. “Është e vërtetë se një n
Varane: Real Madrid kërkon një trajner të fortë Mbrojtësi i Real Madrid, Raphael Varane, i ka bërë thirrje klubit të tij të emërojë një trajner të fortë për të zëvendës
Reali shënoi gol të çmendur me Benzeman, 22 pasa me "trurin" Kroos (VIDEO) Në minutën e 11-të Reali jo vetëm barazoi rezultatin por dhe dhuroi dhe një nga perlat e "aritekturës" në futboll. K
Varane pyetet se si ndihet kur duhet të bëjë rolin e Ramosit kundër Juventusit Raphaël Varane duke e ditur që kapiteni Sergio Ramos do të mungojë për shkak të pezullimit pasi këtë sezon është ndëshku
Varane: Juventusi do të vij për të fituar Mbrojtësi i Real Madrid, Raphael Varane, thotë se Juventusi do të vijë në "Santiago Bernabeu" për të . Bardhezinjtë j
Varane konfirmon interesimin e Mourinhos Mbrojtësi i Real Madrid, Raphael Varane ka pranuar se Manchester Unitedi është një klub i interesuar për të. Ishte vetë
Dëmtohet mbrojtësi i Real Madridit Raphael Varane është dëmtuar në një mënyrë të çuditur në sfidën kundër Eibarit. Mbrojtësi francez lëshoi para kohe fu
Ndeshjen e parë e shpëtoi Cabellos, por këtë herë Reali e pret Alavesin plot me mungesa Zinedine Zidane ka zyrtarizuar listën e lojtarëve anti Alavesit, që do të pwrballen ditwn e sotme nga ora 16:15 në “Sant
Shqetësimi më i madh i Zidane para përballjes ndaj PSG-së Jo mesfusha apo sulmi, por linja defanzive është qendra më e shqetësuar për trajnerin Zidane para përballjes vendimtare
Real Madrid vs. Sevilla, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot me fillim nga ora 16:15, Real Madridi e pret Sevillan në Bernbeu për ndeshjen e javës së 15të në La Liga. Ekipi M
Zidane konfirmon blerjet në janar dhe dëmtimin e Varanes Zinedine Zidane ka pranuar se Real Madridi do tw hyjw nw merkaton e janarit pasi konfirmoi se Raphael Varane do të mungo
Varane vlerëson punën e Zidanes dhe ndihmën që po merr nga francezi Raphael Varane po shijon jetën në Real Madrid sëbashku me bashkëkombasin e tij Zinedine Zidane, për të cilin, nuk hezito