E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

var-in

KOMIKE/ Hoqi VAR-in nga priza për të karikuar celularin Një lajm sa i pabesueshëm aq edhe gazmor vjen nga Arabia Saudite. Bëhet fjalë për ndeshjen mes Al-Nasr dhe Al-Fateh,
Në Angli të pakënaqur me VAR-in, gabimet në javët e para të Premier League Në Angli nuk janë të kënaqur plotësisht për përdorimin e teknologjisë në futboll. Shefi i arbitrave në kampionatin më
Mourinho sulmon Guardiolën: Vetëm hajdutët ankohen për VAR-in Vendosja e VAR-it në Premier League ka shkaktuar një debat të gjerë në vendlindjen e sportit më të bukur në botë. Në
Salah akuzon VAR-in: Më i drejtë se ç’duhet, humb pasioni për futbollin Përdorimi i teknologjisë në futboll (sistemi VAR) ishte një nga vendimet më të guximshme të marra nga institucionet më t
Mbyllet pjesa e parë e finales së Championsit, Liverpool në avantazh minimal Kanë përfunduar 45 minutat e para në finalen e Champions Leagues ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit. Skuadra e drej
Akuzoi VAR-in, Igli Tare dënohet më një gjobë të majme Drejtori sportiv i Lazios gli Tare,ka përfunduar në Komisionin e Disiplinës të Federatës Italiane të Futbollit, pas epis
Atletico Madrid akuzon VAR-in përmes rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Reali i MAdriditit arriti të fitonte derbin ndaj Atletikos në shtëpinë e këtyre të fundit me rezultatin
Sergio Ramos e thotë troç: Ja kush e pati fajin për humbjen e djeshme Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka nisur një sulm të ashpër kundër gjyqtarit Jose Munuera, duke iu bërë thirrje
Gazetari italian plas bombën: Juventusi kontrollon VAR-in Në rastin e debatit për VAR, ka folur edhe drejtori i ri i Rai 2, Carlo Freccero i cili ka akuzuar Juventusin se ka “oku
Agnelli: UEFA duhet të përdorë VAR-in në Champions Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli edhe njëherë ka kërkuar nga UEFA që të paraqes VAR-in në Champions dhe Europa Le
Risi me VAR-in, shikoni çfarë do të ndodhë nga sezoni i ri në Seria A Duke filluar nga ky sezon në Seria A, VAR do të shfaqet në ekrane gjigandë të vendosur në stadiume. Çdo gjë do të shfaqe
Partizani do VAR-in në Superiore, FSHF: Ka kosto shumë të madhe Shefi i sektorit të garave në FSHF, Lysien Nurishmi, i është përgjigjur dje kërkesës që klubi i Partizanit do t’i bëjë K
Ka ndryshuar gjithçka, si do të kishte qenë Botërori pa VAR-in Kupa e Botës do të mbahet mend prej vitesh si edicioni i parë, në të cilën u përdor sistemi VAR. Një instrument tërës
FIFA refuzon kërkesën e Brazilit për VAR-in gjatë ndeshjes me Zvicrën Federata e Futbollit të Brazilit kishte kërkuar më shkrim nga FIFA sqarime se pse VAR nuk ishte përdorur në disa raste k
Fituan, por anglezët e kanë inatin me VAR-in dhe arbitrin: Po ne pse nuk marrim penallti? Anglia fitoi ndaj Tunizisë, por në gadishullin britanik e kanë inatin me VAR-in. Mediat dhe tifozët atje, kanë pretendim
Kreu i arbitrimit të UEFA-s: Edhe me VAR-in do të ketë probleme Pierluigi Collina paralajmëron se edhe me teknologjinë VAR, do të vazhdojnë problemet që ndajnë mendimin e arbitrit për
Spalleti i bindur: Interi im shkon në Champions, italianët nuk e deshën VAR-in Luciano Spalletti para sfidës mes Atalantës të shtunën në mbrëmje shprehu besimin se skuadra e tij do të jetë një prej t
Akoma jo, Anglia as në sezonin tjetër nuk do të përdorë VAR-in As në sezonin tjetër mesa duket nuk do të ketë përdorim të VAR-it në Premier Ligë. VAR ka filluar të përdoret në shum
Premier League vendos për VAR-in sezonin e ardhshëm Premier League ka konfirmuar se dhe sezoni i ardhshëm do të luhet Video Assistant Referee (VAR). Kërkesa për VAR ishi
Agnelli kërkon një orë e më parë VAR-in në Champions Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ka dalë i rebeluar para kamerave të Mediaset Premium teksa diskutoi për rezulta