999 rezultate për

varĂsi

Qeni zbulon 30 kg hashash në makinën e gostivarasit (VIDEO) Policia dhe dogana e Maqedonisë në pikën e kalimit kufitar te Bogorodicës konfiskoi tre ditë më parë rreth 30 kilogram m
Gostivarasi dhunon 13-vjeçaren Një gostivaras me inicialet S.H, 18-vjeç dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj një të miture vetëm 13-vjeçe. Policia ka
Gostivar, PDSH garon me Mijat Sadikun Mijat Sadiku, është kandidati i PDSH-së për kryetar të Gostivarit. Ai u zgjodh sëbashku me listën e kandidatëve për kësh