999 rezultate për

vangjush

Rama në Durrës: Vangjushi mundi Olldashin jo më Gridën apo Salianjin Rama në takimin elektoral të Durrësit bëri disa komente për akuzat që e lidhin Vangjush Dakon me vjedhjen e votave, asht
"Ju meritoni dënim", Vangjush Dakon e zë "mallkimi" i Ardi Daullxhiut (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Durrësit, është një ndër figurat më të akuzuara të momentit për lidhje me botën e krimit dhe bler
Opozita "burgos" Ramën dhe Dakon në mes të Tiranës (FOTO & VIDEO) Pak para nisjes së protestës së sotme të rinjtë opozitarë kanë inskenuar arrestimin e kryeministrit Edi Rama dhe kryebas
Gazetari: Për Vangjush Dakon nxorrën urdhër ekzekutimi, më tha se nuk dilte Gazetari Ylli Rakipi tregoi gjatë puntatës së mbrëmshme të emisionit "Provokacija" të Mustafa Nanos se çfarë kishte folu
Rakipi: Edi Rama dhe fati që e pret Vangjush Dakon I ftuar në “Provokacija” gazetari Ylli Rakipi ka folur për përgjimet e publikuar së fundi nga media prestigjioze gjerman
"Kanë rrahur Vangjushin në Durrës?", si reagon Dako (VIDEO) Gjatë emisionit “Opinion” analisti, Mark Marku ka deklaruar se në Shqipëri bandat kanë hyrë në zyrat e Bashkive dhe kanë
Dako përdor partinë: PS i është lutur për kohë të tëra Ndranxhit që të bëhej deputet Një debat i fortë po zhvillohet në Opinion ku i ftuar është kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, i cili mohon
Zëri i Amerikës: Avdylajt dinin takimet e Ramës me Vangjush Dakon Në Shqipëri, disa përgjime pjesë e dosjes hetimore për grupin e vëllezërve Avdylaj, të dyshuar për aktivitet në fushën e
"Të dua fort vllai"! Vangjush Dako reagon pas "bombave" të "Bild" Kryetari i Bashkisë së Durrës, Vangjush Dako ka reaguar për publikimin e audiopërgjimeve në gazetën gjermane "Bild" ku k
Me Dakon ishte vetëm fillimi, këta janë personat e tjerë që do të pyeten në prokurori Pas marrjes në pyetje në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për disa orë të kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, organ
"Edhe mundet", si i justifikoi Dako përgjimet me Avdylajt “I njoh Avdylajt, por nuk u kam kërkuar të paguajnë për të blerë vota!”. Ka qenë kjo pak a shumë përgjigja e kryetarit t
Blenë votat! Krahas Dakos, dosja 339 do të djegë edhe zyrtarë të tjerë të PS Hetimet e dosjes 339 do të vijojnë me marrjen në pyetje të të gjithë drejtuesve të shtabit elektoral të PS-së, që u anga
Vangjush Dako në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për ‘dosjen 339’ Vangjush Dako, kryetari i Bashkisë së Durrësit, është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku është pyetur në lid
"Muhabete telefoni", si e justifikon Rama "fshirjen" e Dakos dhe Sejdinit Kryeministri Edi Rama ka folur në konferencën e sotme me gazetarët për emrat që ka kandiduar nën siglën e PS si edhe mos
EKSKLUZIVE/ Prapaskenat e "luftës së grave" në Durrës dhe rivaliteti Dako-Koka Partia Socialiste është në fazën finale të përcaktimit të kandidatëve për bashkitë e vendit. Ndërkohë që të paktën n
Përgjime nga Vangjush Dako te Rama, demokrati bën deklaratën e fortë Çlirim Gjata, Sekretari për Çështjet Ligjore në PD ka folur në AbcNeës për dosjen 339 dhe 184, ku sipas të cilit ka përg
Vangjush Dako e thotë publikisht: Kam qenë me pesa Kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka qenë në një takim me studentë të Universitetit “Aleksandër Moisiu” në Durr
Kur do flasim? Basha i përgjigjet Ramës (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha refuzoi të shtunën ftesën e hapur të Kryeministrit Edi Rama për dialog. “
Padi për Vangjush Dakon Edhe pse kanë kaluar 7 muaj që nga shpallja e emergjencës mjedisore për landifillin e Porto Romanos situata vijon të mbe
SHBA-të kërkojnë arrestimin e Vangjush Dakos? Lulzim Basha bëir një paralajmërim të fortë gjatë mbrëmjes së djeshme nga selia e PD duke theksuar se po përgatitet arre