999 rezultate për

valverde

Valverde "ka harruar" se e ka në ekip, Roma e mendon blerjen e lojtarit Roma mendon për goditjen e parë në merkaton e verës. Kryeqytetasit po mendojnë momentalisht për mbrojtësin e Barcelon
Vaverde nuk ka dyshim tek kualiteti i Suarezit: Mbetet "vrasës" Luis Suarez po kalon periudhën më të errët në La Liga që nga ardhja e tij në Spanjë. Uruguaiani sërish nuk e ka gjetur r
Barcelona pret Sevillan për të mbajtur diferencën ndaj Realit Këtë fundjavë në Camp Nou, Sevilla do të tentojë të cënojë sado pak pozitat e Barcelonës dominuese që falë edhe një Lion
Valverde i kënaqur me barazimin kundër Olimpiacosit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka lëvduar impenjimin e Barcelonës, përkundër faktit se është ndalur nga Liga e
Valverde zgjedh për merkato ish-klubin e tij, piketon dy talente Krahas objektivit primar, që është Philippe Coutinho, Barcelona është vënë në kërkim të dy qendërmbrojtësave, që do t’i
Valverde shmang pyetjen e pavarësisë së Katalonjës: Ndeshja me Bilbaon speciale Shpallja e pavarsisë nga ana Katalonjës nuk e tremb aspak trajnerin e skuadrës blaugrana Ernesto Valverde se Barcelona m
Valverde: Një pjesë e parë që na mungonte ritmi Valverde nuk ishte i kënaqur në fund të ndeshjes në konferencën për shtyp, për ndeshjen e zhvilluar kundër Malagas Ai
Konfirmohet lëndimi i yllit të Barcelonës, Valverde lë në shtëpi tre lojtarë Jordi Alaba nuk do të luajë të shtunën kundër Malagas për shkak të disa problemeve muskulore, ndërsa për arsye teknike n
Valverde ndan lojtarët në 4 grupe sipas rëndësisë Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka ndarë skuadrën e tij në katër pjesë afatit kalimtar të janarit. Sipas gaze
Valverde: Jemi të lumtur që arritëm të fitonim Trajner i Barcelonës, Ernesto Valverde diskutoi në një konferencë shtypi fitoren e skuadrës së tij kundër Olympiakos (3-
Valverde: Ata na kapën në befasi Ernesto Valverde, trajner i Barcelonës, doli në konferenc për shtyp pas barazimit ndaj Atletico Madrid në "Wanda Metrop
Valverde i përgjigjet presionit të Simeones: I pranoj kushtet e tua Në lidhje me kundërsulmin e Simeones, pas akuzave të Barcelonës për barin e gjatë të fushës, trajneri i katalanasve, Ern
Valverde i përgjigjet Simeones, "Kur ju ftoj të hani në shtëpinë time unë ju ofroj që të hani atë që kam, me pjatën time" (VIDEO) Përgjigje e shkurtër dhe e drejtpërdrejtë. Për Simeonën, në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme kundër Barçës
Dembele u dëmtua, por Valverde nuk ka reshtur së kërkuari zëvendësuesin ideal brenda klubit Barcelona po vazhdon me prova që ta gjejë zëvendësuesin e Ousmane Dembele brenda skuadrës, ndërsa Ernesto Valverde deri
Valverde: Ndeshjet e Champions janë të tilla, duhet të vuash për ti fituar Ernesto Valverde, ka folur pas fitores minimale në fushën e Sportingut të Lisbonës. "E dinim që për të fituar do të d
Valverde befason tifozët e Barcelonës Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka thënë se njerëzit po flasin rreth tripletës, sikurse kjo të ishte diçka shumë
Barcelona vetëm fiton, Valverde kërkon rekordin e Martinos Barcelona e këtij sezoni marshon me ritëm të frikshëm. Ato 2 humbje në Superkupën e Spanjës i shërbyen skuadrës së Ernes
Valverde i kenaqur me skuadrën pas ndeshjes Barcelona ka marrë një fitore të lehtë nga udhëtimi në Girona. Lideri aktual i La Ligës, ka triumfuar edhe në ndeshjen e
Valverde: Reali është në pozicionin që ishte Barcelona para një muaji, por rruga është e gjatë Trajner i Barcelonës, foli dje në konferencë për shtyp, në vigjilje të pwrballjes me Girona. Luani ndaj Girona, që k
Valverde: Nuk e di si do ta menaxhojë Reali krizën Pas pesë xhirove në La Liga, Real Madridi është shtatë pikë prapa Barcelonës dhe sipas të gjithëve edhe zyrtarisht “Los