E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
999 rezultate për

valutor

Euro nuk mban më, sot kapi fundit Monedha e përbashkët ka shënuar sot një rënie tjetër në tregun e brendshëm valutor për të katërtën ditë radhazi. Sipa
Tentohet të grabitet pika e këmbimit valutor në Tiranë Një pikë e këmbimit valutor në zonën e Freskut në Tiranë është tentuar të grabitet. Ngjarja ka ndodhur mesditën e so
Thyejnë qepenat, maskat sulmojnë pikën valutore në Fushë-Krujë Një tjetër tentativë për grabitje ka ndodhur në Fushë-Krujë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka
Mendoi se kishin armë lodër, si u vra gjatë grabitjes biznesmeni në Fier Ka ndërruar jetë biznesmeni në Fier i cili ndërhyri për të penguar grabitjen e një pike valutore në këtë qytet. Mëso
Dalin pamjet e arrestimit të autorëve të grabitjes së përgjakshme në Fier (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Fierit në mes të shumë kalimtarëve. Grabitësit me maska dhe me armë sulmuan një
Dalin pamjet, si ndodhi grabitja me dy të plagosur në Fier (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Fierit në mes të shumë kalimtarëve. Grabitësit me maska dhe me armë sulmuan një
Tentohet të grabitet një pikë këmbimi valutor në Lezhë Një tentativë grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë, ku disa persona janë parë të lëvizin në mënyrë të dyshimtë
Grabitja e pikës së këmbimit valutor në Fier, dalin pamjet (VIDEO) Fieri u trondit nga grabitja e një pike të këmbimit valutor nga dy persona të maskuar me kapuça, njëri prej të cilëve i
E FUNDIT/ Grabitet pika e këmbimit valutor në Fier Duket se vala e grabitjeve ka filluar njëra pas tjetrës si një ortek në Shqipëri. Kështu një grabitje me dhunë është
Bloomberg rendit lekun shqiptar mes performancave më të mira valutore Në artikullin me titull ”Nga bitkoini në Belize, asetet më të mira dhe më të këqija në botë për vitin 2017”, Bloomberg p
Incidenti me armë në Shkup, pronari i qendrës valutore ka vrarë dy plaçkitësit Ministria e Punëve të Brendshme ka dalë me detaje rreth vrasjes së sotme të dy personave në një qendër shkëmbimi valutor
Këmbejnë mijëra euro në mes të Tiranës, pronarit i "ikën" truri kur kupton kurthin Dy djem, kanë arritur që sy për sy, t’ia hedhin një shtetasi me inicialet A.D, i cili ka një pikë këmbimi valutor në rru
Ja sa ar shqiptar fshihet në "tunelet" e Bankës së Shqipërisë Floriri, që Banka e Shqipërisë ruan në tunelet e saj, kishte një vlerë prej rreth 61 milionë dollarësh në fund të janari
Grabitja e këmbimit valutor në Kavajë, Berisha zbulon ngjarjen para policisë Një grabitje me dhunë ka ndodhur pasditen e djeshme në një pikë të këmbimit valutor në qytetin e Kavajës. Ka qenë ish-kr
DENONCIMI/ "Grabitet Exchange në Kavajë, policia fsheh ngjarjen" Një pikë e këmbimit valutor në Kavajë është grabitur mbrëmjen e sotme nga persona të armatosur dhe të maskuar. Denonc
Grabitet një pikë këmbimi valutor në Fushë-Krujë, hajdutët marrin 10 mln lekë Sot, rreth orës 07:15, në qëndër të Fushë-Krujës është konstatuar vjedhja e pikës së këmbimit valuator, në pronësi të sh
Grabitet një pikë këmbimi valutor në Fushë-krujë Një tjetër grabitje ka ndodhur sot, por këtë herë në Fushë-Krujë. Mësohet se persona të paidentifikuar kanë vjedhur n
Grabitet një pikë e këmbimit valutor në Fushë Krujë Grabitet një pikë e këmbimit valutor në Fushë Krujë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, vetëm 50 metra larg nga komis
Ja çfarë thotë pronari i këmbimit valutor për vjedhjen e 180 mijë dollarëve Ende mbeten dyshime të forta lidhur me grabitjen e 180 mijë eurove pranë hotel "Sheraton" dhe se nuk ka një version të v
Maskat grabisin makinën me para (VIDEO) Rreth orës 13.30 është grabitur një makinë e transportit valutor në Qafë Kashar. Këto janë pamjet e marra pak momen