999 rezultate për

valuta

Ministri ka 30 mijë euro kripto valuta dhe disa vende pune, kjo është pasuria tjetër e tij Mbi 30 mijë euro është vlera e crypto valutave që ka në pronësi deputeti i PDK-së, Memli Krasniqi. Ish-ministri i Kul
Vidhen me qindra serverë për këmbimin e valutave Bitcoin Kriminalët kanë vjedhur rreth 600 serverë nga qendra e të dhënave në Islandë, të cilat janë përdorë për kthimin e valuta
Kriptovaluta, pengesë për çiftet që divorcohen Në Britani të Madhe, një çift që po shkurorëzohet po ka përplasje se si të ndajë buxhetin prej 830 mijë dollarëve në kry
Shqiptari i vjedhin "minierën" e bitcoin-it Dje në mëngjes, në komunën e Drenasit ka ndodhur një vjedhje e rëndë Mësohet se bëhet fjalë për një vjedhje të ndodhu
Kjo është shqiptarja e parë që u bë milionere me kriptovaluta? Një shqiptare duket se u bë milionere me investimet e saj në kriptovaluta. Kështu, të paktën, bëhet e ditur me anë të
Kryhet vjedhja më e madhe e kriptovalutave ndonjëherë, me vlerë 530 milionë dollarë “Coincheck” ka suspenduar depozitat dhe tregtinë e të gjitha valutave digjitale përpos Bitcoinit, deri sa të vlerësojë h
Britania mund të ndërmarrë masa kundër kriptovalutave "Mund të nevojitet ndërmarrje masash kundër formave të përdorimit dhe përdorimit të tyre nga ana e kriminelëve", tha May
Rritet rezistenca ndaj Bitcoin në Korenë e Jugut Më shumë se 120,000 njerëz kanë nënshkruar tashmë një peticion online kundër ndalimit të tregtisë në faqen e internetit
Trump trondit bursat: Dollari është "shumë i fortë" Shqetësimi i Presidentit Donald Trump se valuta amerikane është shumë e fortë ka tronditur bursat, pasi valuta amerikane
Bie euro, a po ndikon për keq hashashi? Aktualisht duhen ndjekur më shumë zhvillimet në tregun e pasurive të paluajtshme, ku mund të tentojë të kanalizohet valu
Der Standard: Valuta atraktive euro, në Kosovë Kosova dhe Mali i Zi nuk janë pjesë e eurozonës. Megjithatë atje që nga viti 2002 paguhet me euro. Kështu e fillon artik
Seul, përfundon samiti G20-ës Liderët e 20 vendeve më të zhvilluara ekonomike, kanë rënë dakord që të përmbahen nga gara e zhvlerësimit të valutave. N
Leku, zhvlerësim me valutat e huaja Leku vazhdon të humbasë terren në këmbimet valutore që nga fillimi i javës. Dollari amerikan është forcuar në tregjet nd