999 rezultate për

value

Kualifikohet United, ja rezultatet e të gjitha ndeshjeve (VIDEO) Manchester United edhe pse humbi me rezultat 1-2 në Old Trafford nga Ajaxi, ka arritur të kualifikuar në 1/8-ën e finale
Marseille më në fund i bën gol Interit (VIDEO) Fitore minimale por shumë e rëndësishme e skuadrës së Marseille, në takimin e parë të 1/8-ës së finales së Ligës së Kamp
Basel mposht edhe Bayern-in (VIDEO) Sivjet siç duket nuk ka skuadër që i bën ballë Bazelit. Pas Manchester Unitedit, në takimin e zhvilluar të mërkurën mbrë
Serie A, Cavani merr për dore Napolin (VIDEO) Napoli ka kryer një parapërgatitje tejet pozitive në vigjilje të ndeshjes së Champions League përballë anglezëve të Chel
United mposht Ajax-in, Atletico Lazio-n (VIDEO) Kanë përfunduar një pjesë e ndeshjeve të 1/8 së finales së Ligës së Evropës, ndeshje të cilat u karakterizuan me suksese
Albeu: Top 100 golat e 2011-ës (VIDEO) Nuk janë pak por plot 100. Bëhet fjalë për 100 golat më të bukur të vitit 2011. Të marra nga ndeshje, liga dhe kompetici
Serie A, bie Roma, fiton Napoli (VIDEO) Napoli nuk gabon në të hënën e futbollit në Itali, ndërsa frenohet Roma që nuk përfiton nga hapi fals i Interit të dielë
City rikthehet në krye të tabelës (VIDEO) Sheikët e Manchester City-t kanë arritur të fitojnë tre pikë me vetë një gol të shënuar në takimin e sotëm në Villa Park
Humbet Chelsea, fiton Arsenal (VIDEO) Chelsea ka bërë një tjetër hap fals në Premier League teksa është mundur në javën e 25-të nga Everton në shtëpinë e këty
E shan në Facebook, babai 8 plumba laptopit (VIDEO) Një baba i tronditur nga një postim i vajzës së tij 15-vjecare në Faceboook vendos të marrë masa dhe ekzekuton me 8 plum
Autogol i pabesueshëm (VIDEO) Duke parë imazhet e ndeshjes së fundit, tifozët e skuadrës së Makabi Um Al Fam, do të pyesin veten gjatë për autogolin
Rooney-Suarez, dueli i “gjahtarëve” të golit (VIDEO) Instikt goli prej kobre brënda zonës së 11-metërshit, anglezi krenar Wayne Rooney tek gjaknxehti uruguajan Luis Suraez.
Ryan Giggs dhe... legjenda vazhdon (VIDEO) Askush tjetër si ai. Shkruaj Ryan Giggs dhe lexo Manchester United. Fenomeni uellsian është më shumë se një futbollist,
Nora Istrefi lançon “S'ki me ik” (VIDEO) Këngëtarja Nora Istrefi, ka lançuar projektin e saj të radhës. “S’ki me Ik” është kënga tepër ritmike të cilën Nora, e s
Ja si do jetë Toka pas më shumë se 50 milion vitesh (VIDEO) Pas 200 milion vitesh Toka do të ngjajë shumë e ndryshme, me të dhënat e fundit të shkencëtarëve që flasin për formimin
Portugali, goli që la portierin “me gisht në gojë” (VIDEO) Ishte minuta e 94-rt e takimit mes Sporting Braga dhe Portimonense, ndeshje e vlefshme për Kupën e Portugalisë, kur mesf
Albeu: Golat më të bukur europianë (VIDEO) Këtë fundjavë të futbollit, me gjithë temperaturat shumë të ulëta, ka dhuruar për të apasionuarit e lojës më popullore n
Kupa e Afrikës 2012, golat më të bukur (VIDEO) Duke pritur gjysëmfinalet e Kupës së Afrikës 2012 mes Zambia-Mali dhe Mali-Bregu i Fildishtë, Portali Albeu ju servir mo
Ardit Çuni, “Tarkani” shqiptar nga Lezha (VIDEO) Djaloshi i cili ra në sy në programin e TV KLAN në “X Factor Albania”, për interpretimin e tij të saktë në këndim dhe kë
Red Bull RB8, makina që duhet mundur këtë sezon në F1 Do të jetë makina Red Bull RB8 makina me të cilën skuderia e Red Bull do kërkojë ti jap titullin e tretë kampionit në fu