Shpërndahet Parlamenti? Meta në konferencë të jashtëzakonshme
999 rezultate për

valon

Zbardhet vrasja brenda Shërbimit Sekret në Kosovë Në bufenë ku punonte si kryekuzhinier në Agjencinë Kosovare të Inteligjencës, ditën e 4 shtatorit, Isa Sejdiu kishte fil
Ja kush do të jetë kapiteni i Kombëtares së Kosovës përballë ndeshjes me Danimarkës Kosova do të luajë ndaj Danimarkës ndeshjen miqësore në stadiumin Fadil Vokrri. Samir Ujkani do të jetë në bankën re
Valon Berisha pëson dëmtim të rëndë te Lazio Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, është duke kaluar një sezon shumë të vështirë te Lazio. Përveç min
Historike, flamuri i NATO-s valon për herë të parë në Maqedoninë e Veriut Flamuri i Aleancës Veri-atlantike është ngritur në një ceremoni solemne para Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Ver
Ta ndihmojmë Valonin, është në gjeendje të rëndë pas aksidentit Valon Qela është aksidentuar më 29 dhjetor të vitit që e lam pas, në aksin rrugor Ferizaj-Prishtinë. Ai ka pësuar lëndim
Lazio me urim special për Valon Berisha Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha feston sot 26 vjetorin e ditëlindjes së tij. Berisha ka marrë n
Valon Berisha shfaq veturën e tij luksoze (FOTO LAJM) Mesfushori kosovar i Lazios, Valon Berisha, ua ka treguar veturën e tij luksoze ndjekësve të tij në Instagram. Këtë f
Zhbllokohet sfida në Vlorë, Edhemi i jep avantazhin Kukësit (VIDEO) Kukësi e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë ndaj Flamurtarit duke kaluar në epërsi që në minutën e 8. Ishte Valon
Valon Berisha kërkon fitore kundër Maltës Valon Berisha në një prononcim të dhënë për “Supersport” është shprehur përpara ndeshjes me Maltën, e vlefshme për Natio
Zyrtare: Berisha shpallet lojtari i muajit te Lazio (FOTO LAJM) Lojtari kosovar i klubit italian Lazio, Valon Berisha, ka marrë çmimin e lojtarit më të mirë të muajit tetor te klubi i
Mesfushori serb përqafon bashkëlojtarin shqiptar gjatë triumfit të Lazios (FOTO LAJM) Dy mesfushorët e Lazios, Valon Berisha dhe Sergej Milinkovic-Savic, e kanë lënë anash rivalitetin mes dy vendeve të orig
Prokuroria ka një kërkesë për vrasësin e AKI-së Prokuroria Themelore e Prishtinës, ka kërkuar masën e paraburgimit prej një muaji për të dyshuarit Valon Ibërdemaj, në l
Valon Behrami tregon pse iu besua shiriti i kapitenit te Udinese Valon Behrami beson se është emëruar kapiten i Udineses për shkak se flet shumë gjuhë të huaja dhe vepron si lehtësues.
Trajneri i Zvicrës flet për herë të parë pas largimit të Valon Behramit Mesfushori nga Kosova, Valon Behrami është larguar nga Përfaqësuesja e Zvicrës. Shkak për largimin e tij nga ekipi pë
Po bëhet hit, edhe Valoni e jep një shifër të veteranëve Për manipulimin e mundeshim të listave me veteranët e UÇK-së ka folur edhe, Valon Murati, kryetar i Lëvizjes për Bashkim
Largoi Behramin, kërkohet shkarkimi i serbit Petkoviç Largimi i Valon Behramit me anë të një telefonate të vetme ka shkaktuar probleme të mëdha në Zvicër dhe në ekipin përfaq
Behrami u largua nga kombëtarja, të gjithë zviceranët mbështesin kosovarin Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
Zvicerjanët mbështesin fuqimisht Behramin pas përjashtimit nga skuadra Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
Valon Behrami i thotë lamtumirë Zvicrës: Karriera ime me kombëtaren përfundon këtu Mesfushori shqiptar i Zvicrës, Valon Behrami, është pensionuar nga futbolli me kombëtare. Lajmin e ka bërë të ditur v
Valon Berisha debuton me gol te Lazio (VIDEO) Mesfushori shqiptar, Valon Berisha, ishte një ndër afrimet e Igli Tares te Lazio në këtë merkato verore. 25-vjeçari,