999 rezultate për

valles

Kodheli dhe Felaj ia marrin valles çame në liqenet e Belshit (VIDEO) Mimi Kodheli pritet të jetë koka e listës së socialistëve për qarkun e Elbasanit dhe duket se ajo ia ka marrë shumë vrul
Zv/ministrja e LSI-së ia merr valles me studentët kinezë (VIDEO) Zëvendësministrja e Arsimit Nora Malaj ka marrë pjesë në një aktivitet me nxënës kinezë, në të cilën e veshur thjesht dh
Rama me dhimbje koke në Tiranë, Meta ia merr valles në Fier (FOTO LAJM) Kreu i LSI-së, Ilir Meta ishte sot në një takim të të rinjve të LSI-së në Fier duke iu bashkuar edhe valles së tyre pas
Meta ia merr valles me Klajda Gjoshën në Korçë (FOTO LAJM) Meta e ka dëshmuar tashmë se nuk e ka aspak problem që t'ia marr valles. Në festën e organizuar për anëtarët dhe si
Meta ia merr valles dibrançe me Përparim Spahiun (FOTO LAJM) Kreu i Kuvendit Ilir Meta dhe deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu janë fotografuar duke hedhur valle në Dibër, në një cer
Kirurgët ja marrin valles në mes të operacionit (VIDEO) Një video ku shfaqen mjekët duke vallëzuar nën tingujt e muzikës pop ndërsa po kryenin një ndërhyrje kirurgjikale tek nj
Meta drejt SHBA ndërsa Monika ia merrte valles në dasmë (FOTO LAJM) Deputetja e LSI, Monika Kryemadhi, ka martuar dje mbesën e saj Ines. Por teksa çdo gjë tentohej të ruhej me mjaft fanati
Reagon Osmani: LDK nuk duhet të frikësohet nga zëri i Gërvallës dhe Dibranit Lidhur me ndalimin e Donika Gërvallës dhe Shefqet Dibranit për të marr pjesë në Kuvendin e Punës së LDK-së, ka reaguar d
Kur senegalezët kërcëjnë "Vallen e Tropojës" (VIDEO) Festivali Ndërkombëtar i Gjuhës dhe Kulturës i organizuar nga Kolegjet turke Turgut Ozal, Universiteti Epoka dhe Kolegji
Haraqija: Makina e Pacollit transportoi vrasësit e Jusuf Gervallës Astrit Haraqija ka reaguar pas deklaratave të Behgjet Pacollit lidhur me problemin e privatizimit të Hotelit "Grand".
Tahiri këndon ndërsa Braçe ia merr valles (FOTO) Festat e fundvitit kanë shtuar dozën e entuziasmit, gëzimit e dëfrimit dhe nga pala politike. Portali Albeu përcolli një
"Kaubojsi" ia merr valles me mësuesit (VIDEO) Çdo ditë e më shumë shfaqet edhe më tepër protagonizmi i deputetit "Kaubojs". Deputeti Eduart Ndocaj ka festuar me stafi
"Kur mësuesit ia marrin valles pas komplimenteve të Ramës" (FOTO LAJM) Edhe mësuesit kanë marrë një shpërblim moral nga ana e kryeministrit Rama, ku në një pritje për këtë fundvit, vallja ka
Zëdhënësja e PD e merr me sportivitet humbjen, ia merr valles me këngën e Berishës (VIDEO) Ka qënë një garë e fortë ajo për kreun e Forumit Rinor të PD-së, por Oriela Nebijaj e ka marë me mjaft sportivitet humbj
Luan Rama lë kollaren e i'a merr valles Edhe politikanët tanë e pëlqejnë vallen, madje i'a marrin sapo të kenë raste të tilla. Një foto që qarkullon në rrjetet
Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasjen e Jehon Gërvallës në SHBA (VIDEO) Familja e kosovarit, Jehon Gërvalla, të vrarë në një motel në New York, ka folur për mediat amerikane pas arrestimit të
Fushatë e nxehtë në Pogradec, ministrja Gjosha i'a merr valles me nxënës e mësues Nuk kanë të ndalur sulmet ndërmjet palëve kundërshtare për zgjedhjet e 21 qershorit. Teksa ministrja Klajda Gjosha hedh
Harron fushatën, Arta Dade i'a merr valles (VIDEO) Teksa deputetët ndodhen në ditët më intesive të fushatës zgjedhore, Arta Dade ka gjetur pak kohë që edhe të argëtohet, m
Shqiptarë, maqedonas, turq e romë ia marrin valles në protestën kundër Gruevskit (VIDEO) Si rrallë ndonjëherë në Maqedoni, thuajse të gjitha etnitë dhe grupimet racore në vend, maqedonas, shqiptarë, turq, serb
Mrekullia e "valles së perëndive" në qiellin e Islandës (FOTO LAJM) Qielli i Islandës në javët e fundit të vitit që lamë pas është ndriçuar nga ngjyra të jashtëzakonshme. Agimi polar o
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.