999 rezultate për

vallejo

Reali konfirmon skuadrën që niset drejt Barcelonës, ka dy mungesa të mëdha Barcelona dhe Real Madrid do të takohen mbrëmjen e sotme për të diskutuar El Clasicon e radhës në La Liga. Madrilenë
Zidane nuk i grumbullon yjet, kjo është lista e lojtarëve të ftuar për ndeshjen kundër Las Palmas Zinedine Zidane ka publikuar listën e skuadrës për ndeshjen e së nesërmes kundër Las Palmasit. Juventus do i presë pë
Zidane befason me lojtarët e ftuar për ndeshjen me PSG Zinedine Zidane ka befasuar të gjitha mediat pasi ka ftuar gjithë skuadrën, duke përfshirë Carvajal (i suspenduar) dhe V
Zidane nuk fton BBC-në për ndeshjen me Leganes Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, do ta nisë ndeshjen e sotme në Kupën e Mbretit kundër Leganes me treshen Mayo
Zidane në hall, ka vetëm tre mbrojtësa në dispozicion kundër Sevillas dhe asnjëri me eksperiencë Dëmtimet nuk kanë të ndalur në Real Madrid. Pas dëmtimeve të shumta që ka pasur klubi Madrilen këto dy muajt e fundit, g
Real Madrid vs Malaga, formacionet e mundshme Real Madridi do të ketë përballë Malagan në Santiago Bernabeu sot në ora 16:15. Ekipi Madrilen, pas fitores së thellë nd
Ky është futbollisti që nuk ka Facebook, nuk pi as duhan as alkool dhe nuk pëlqen të ketë shumë foto Me vetëm 20 vite mbi supe, Jesus Vallejo po demonstron një maturi dhe një profesionalizëm të madh në ditët e sotme. Q
Reali me shumë mungesa kundër Alavesit Ende pa nisur mirë sezoni, Zinedine Zidane është duke pasur probleme me lëndime. Pas Karim Benzemas, Jesus Vallejos,
Real Sociedad - Real Madrid, ja formacionet (FOTO LAJM) Real Sociedadi dhe Real Madridi do të përballen në “Anoeta” nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së katërt në La Liga, shk
Java e parë e La Ligas, si El Clasico në Camp Nou. Barça një mungesë, Reali tre Ka vetëm një ditë të mbetur derisa Real Madrid të fillojë mbrojtjen e titullit LaLiga. Mateo Kovaçiç është stërvitur
Vallejo ka një numër plot përgjegjësi, zbuloni domethënien e numrit tek RealI Mbajtja veshur e fanellës me Nr.3 në Real Madrid gjatë dy dekadave të fundit është diçka prestigjoze. Jezusi Vallejo do
Zbuloni sa kushton një bluze e Jesus Vallejo Me Pepe që la Estadio Santiago Bernabeu për Besiktas, Zinedine Zidane ka fruar Jesus Vallejo në skuadrën e tij të parë s
Vallejo do të jetë zyrtarisht pasuesi i Pepes, merr dhe numrin 3 Jesus Vallejo është prezantuar në Santiago Bernabeo. Spanjolli është zgjedhuri si pasuesi i Pepes dhe për këtë është ai
Reali konfirmon transferimin e dytë, zëvendëson Pepen Skuadra e Real Madridit ka konfirmuar transferimin e dytë brenda dy ditësh. Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin spanjoll, J
Reali konfirmon ditën e prezantimit të rradhës Real Madrid ka vendosur të premten si diten kur do të prezantojë blerjen e rradhës, Jesus Vallejo. Los Blancos kanë v