999 rezultate për

valle

Babai nuk i bëri vend, Luca Zidane transferohet te Vallecano Luca Zidane është larguar nga Real Madridi dhe nuk do ta ketë më trajner babain e tij. Portieri i Realit është bashku
Mos vallë sekreti i jetëgjatësisë së Mbretëreshës është buka me marmalatë? Është 94 vjeçe dhe është në gjendje të mirë si fizike ashtu dhe mendore. Të gjithë pyesin mos vallë sekrei i jetëgjat
Miksim i valles shqiptare me këngë të huaj, mund ta kërcej vetëm Bebe Rexha (VIDEO) Bebe Rexha tregon shpesh herë sa patriote është dhe se nuk e ka harruar gjuhën e zakonet e vendit nga vjen. Këngëtar
Nuk harrojnë vallet dhe flamurin, njihni shqiptarët e Ukrainës (FOTO & VIDEO) Komuniteti shqiptar ka jetuar në territorin e Ukrainës që nga fundi i shekullit 18 – fillimi i shekullit 19. Shqiptarët
Meta harron "hallet" politike, ia merr valles në Zallë Dardhë (VIDEO) Kreu i shtetit Ilir Meta ishe mbrëmjen e djeshme në Zall Dardhë, ku ka festuar me banorët e zonës. Në një video të pu
Ekzekutim mafioz, vritet me armë zjarri në vendin e punës shqiptari në Greqi Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi. Mediat greke bëjnë me dije se një shtetas shqiptar, 58 vjeça
Pak ditë pas shërimit me COVID19, Hoti kalon ditën në Prevallë me familje Në fillim të javës, kryeministri Avdullah Hoti, është shëruar nga COVID19. E ca ditë më pas, Hoti ka gjetur kohë të k
Befason Arta Nitaj, kush është mashkulli që po e shoqëron në shtrat (VIDEO) Modelja dhe ish aktorja e serialit "O sa mirë", së fundmi në rrjetin social instagram, ka shpërndarë një video duke vall
Pezullohen policët që vallëzuan në dasëm, gjobitet rëndë lokali (VIDEO) "Nga verifikimet e kryera rezultoi se punonjësit e policisë që mbulojnë zonën policore, Specialisti i Policisë Kriminale
Nuk lejohen dasmat, policia e "djeg" vallen me çiftin në Shkodër (VIDEO) Policia e Shtetit dhe Ministria e Shëndetësisë bëjnë thirrje çdo ditë që qytetarët të ruajnë distancimin social dhe të m
Të dy mjekë, babë e bir humbin jetën nga koronavirusi Babë e bir që të dy mejkë në Florida kanë ndërruar jetë pasi u infektuan me koronavirus. Carlos Francisco Vallejo, 57 vj
Lule dhe vallëzim romantik, kush është çifti i dytë në "Për'puthen" Marrëdhënia mes Artenisit dhe Edonës u duk se mori fund, pas një episodi aspak të hijshëm që përfshiu dhe Margaret. M
Ibra siç e ka zakon: S’ka futbollist si unë, i gjatë, i fortë, i shpejtë e që vallëzon si Muhammad Ali Zlatan Ibrahimovic është nga ata duhet të dëgjosh mirë kur flet. Sulmuesi suedez ngacmon shpesh dhe deklaratat e tij bëh
Nuk duhet humbur! Rudina Hajdari ia merr valles së Tropojës (VIDEO) Deputetja e opozitës Rudina Hhajdari teksa foli rreth karierës së saj në politikë në "E diell", ka treguar dhe një anë t
Ndahet nga jeta ikona e valles popullore (FOTO LAJM) Mjeshtri i valles popullore mbarëshqiptare dhe “Nderi i Kombit” , Besim Zekthi është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare
Momente gëzimi, vallëzimi tipik i Jurgen Klopp në festën e titullit të Liverpooli Jurgen Klopp pasi u shpall kampion, në deklaratën e tij të parë tha se ishte shumë i emocionuar. Ky ishte titulli i p
"Tërbohet" Maradona, bën gjestin e turpshëm teksa vallëzon (VIDEO) Kur shikon një ish-kampion si Maradona në këtë gjendja nuk është ndjesi pozitive, por duhet pranuar se sjelljet dhe vepr
Pipero: Është trishtuese, ju keni në dorë vetëm një armë Teksa rastet e reja të të infektuarve po shtohen me shpejtësi çdo ditë, mjeku njohur Pëllumb Pipero, thotë se është tri
Trupat e Gardës Kombëtare ia hedhin valles para protestuesve, i "argëtojnë" nën tingujt e këngës Makarena (VIDEO) Fotografitë dhe videot e protestave në mbarë SHBA-të që shpërthyen pas vdekjes së afro-amerikanit George Floyd, kanë sho
Barcelona pranë zyrtarizimit me një prej talenteve më premtues në Spanjë Barcelona është shumë pranë zyrtarizimit të blerjes së talentit Fabian Luzzi nga Rayo Vallecano. Sikurse shkruan "Marca"