999 rezultate për

valladolid

Reali fiton me vuajtje ndaj Valladolid dhe merr kreun (VIDEO) Real Madridi mori një fitore të vuajtur kundër Valladolid të vendit me rezultatin 0-1. Spanjollët e drejtuar nga Zin
Fenomeni kërkon te Valladolid lojtarin shqiptar Keidi Bare mund të bëjë realitet ëndrrën e tij për t’u rikthyer në La Liga. Mesfushori i Kombëtares që ka luajtur me Atl
Befasohet Barcelona, Valladolid barazon rezultatin (VIDEO) Pas atij goli të shpejtë nga Lenglet u mendua se Barcelona do ta kishte mjaft të lehtë këtë sfidë, por nuk po rezulton e
Barcelona-Valladolid, formacionet zyrtare: Fati titullar (FOTO LAJM) Ecuria e fitoreve e Barcelonës në shtëpi në La Liga është 11 fitore radhazi dhe Ernesto Valverde synon ta vazhdojë këtë
Zhgënjen Reali, bllokohet në shtëpi nga Valladolid (VIDEO) Reali i Madridit "ngec" që në javën e dytë të kampionatit spanjoll dhe e bën këtë në “Santiago Bernabeu” përballë tifozë
4 gola dhe 3 pikë morali për Realin e Madridit (VIDEO) U duk se do të ishte ndeshja e Valladolid me mënyrën se si e nisi sfidën duke shënuar dy gola të cilët u anulluan nga V
Reali përmbys rezultatin përballë Valladolid (VIDEO) Pjesa e dytë ka nisur më mirë për Realin e Madridit i cili menjëherë është hedhur në sulm për të gjetur golin e avntazhi
Valladolid kalon në avantazh përballë Realit (VIDEO) Real Valladolid më në fund ka arritur të shënojë një gol të rregullt përballë Realit të Madridit. Pas një penalltie t
Formacionet zyrtare: Real Valladolid – Real Madrid Në Estadio Jose Zorrilla, Real Valladolidi dhe Real Madridi zhvillojnë ndeshjen e javës së 27-të në La Liga. Los Blan
Messi i dhuron fitoren Barcelonës ndaj Valladolidit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore me rezultatin minimal 1-0 ndaj Valladolidit në "Cmap Nou". Golin e vetëm në këtë takim
Messi kalon Barcelonën në avantazh ndaj Valladolid (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Valladolid në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është ylli argjentinas, Lionel Messi
Ramos shpjegon mënyrën e festimit pas golit ndaj Valladolid Nuk ishte fitore aq e lehtë siç sugjeron rezultati përfundimtar 2-0, por Real Madridi e rigjeti rrugën e fitores sot duk
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Valladolidit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Valladolidit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është talenti brazilian
Reali kërkon kthesën ndaj Valladolid Skuadra e Real Madrid do të rikthehet të luajë në La Liga ndaj skuadrës së Real Valladolid. Kjo do të jetë ndeshja e par
Flet "Fenomeni": Gjithë Europa do të flasë për këtë klub Ish sulmuesi i Brazilit, “Fenomeni” Ronaldo, duket se ka shumë aspirata për skuadrën e tij, Real Valladolid. Ronald
5 detyrat e Ronaldos si pronar i Real Valladolid Ronaldo Nazario ka marrë kontrollin e klubit spanjoll, Real Valladolid dhe ai mezi pret që ta testoi vetveten si pronar.
Fenomeni blen ekipin spanjoll Luis Nazario Da Lima, Ronaldo arriti të fitojë zemrat e tifozëve në aventurën e tij në kampionatin spanjoll të futbollit
Rama prishet me Valladolid, pranë Besiktas-it Valdet Rama nuk është më pjesë e spanjollëve të Real Valladolid. Ndërsa dje të gjithë futbollistët e klubit iberikas kan
"Dëmtimi i Ronaldos nuk është serioz" Cristiano Ronaldo pësoi një dëmtim në fillim të ndeshjes së djeshme me Valladolid në La Liga, megjithatë te Real Madrid
Valladolid-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Fatet e La Ligas mund të mos varen nga sfida e prapambetur midis Real Valladolid dhe Real Madrid, por ky 90 minutësh do