999 rezultate për

valixhja

Shkaktoi panik të qytetarët, ja çfarë kishte brenda valixhja (FOTO LAJM) Policia e Tiranës është njoftuar mesditën e sotme për një çantë të dyshimtë te ‘21 Dhjetori’ në Tiranë. Zona ku ndodh
Valixhja e dyshimtë te "21 Dhjetori", pritet shpërthim i kontrolluar (FOTO LAJM) Policia e Tiranës është njoftuar mesditën e sotme për një çantë të dyshimtë te zona e ‘21 Dhjetorit’ në Tiranë, pranë kr
Valixhja me drogë, ja kush është bjondia nga Lushnja që u kap nga policia greke (FOTO LAJM) Policia greke ka vënë në pranga ditën e djeshme një shqiptare e cila ushëtonte me valinxhe me drogë. Mësohet se arre
Kjo është arma më e rrezikshme në botë, sot ajo do të ketë "padron" Trumpin (FOTO LAJM) Valixhja nukleare, ose e njohur ndryshe si arma e cila mundtë shkatërrojë botën, ndjek gjithmonë Presidentin e Shteteve
Arma më e fuqishme në botë / Si funksionon valixhja e zezë e Presidentit të SHBA-ve? Të gjithë presidentët që vijnë në krye të SHBA-ve, kanë një valixhe nukleare e cila i shoqëron gjithmonë, dhe qe thuhet
Kjo është valixhja më e rendësishme në botë që Obama do t’i dorëzojë Trumpit Fushata e zgjedhjeve presidenciale në SHBA u konsiderua si një ndër më të ashprat ku shpesh u tejkaluan kufijtë e deklar
Në stacionin e trenit në Tokio gjendet kufomë në një valixhe Mbetet ende mister identifikimi i një kufome që ishte vendosur në një valixhe në stacionin e trenit në Tokio. Polici
Valixhja që shërben edhe si motor (FOTO-LAJM) Personat që udhëtojnë shpesh me bagazhe tashmë mund të përdorin një valixhe të veçantë e cila jo vetë mund të mbajë send
Valixhja e braktisur "tremb" policinë Policia e Tiranës u vu në lëvizje mesditën e të shtunës pasi në një valixhe të lënë në anë të rrugës dyshohej se mund të
Rruga që përshkon valixhja juaj kur udhëtoni me avion (VIDEO) Gjatë një udhëtimi me avion askush nuk e di se cila është rruga që valixhja përshkon. Për të shuar këtë kuriozitet janë