999 rezultate për

valixhe

Burri me shkuesi e dhunonte, vajza sjell nënën dhe i jep valixhen me para Pas një përralle të bukur, i vjen radha një historie që na ka bërë të qeshim me lot. Rovena erdhi nga Gjermania për t’i
Bëni gati valixhet, një tjetër shtet do të heqë vizat me Shqipërinë Shqiptarët do të lëvizin shumë shpejt pa viza edhe në një tjetër shtet në Europë. Bëhet fjalë për Republikën e Armen
Po hyn me "Toyota", valixhe e thasë, lumi i eurove në Shqipëri po shkatërron kursin e këmbimit Euro e ka nisur javën duke humbur pikë ndaj monedhës vendase, teksa të njëjtën tendencë kanë pasur të gjitha monedhat e
Bëhet shpërthimi i valixhes në Tiranë, çfarë kishte brenda Valixhja e dyshimtë e gjetur në afërsi të Kryeministrisë në bulevadrin “Dëshmorët e Kombit”, është shpërthyer por është
Gjendet një valixhe e dyshimtë në Tiranë, panik pranë Ambasadës Italiane Një valixhe e dyshimtë ka shkaktuar panik në Tiranë. Mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për ver
"Dita e Gjykimit", sot Salah duhet të tregoje veten nëse s'do të bëjë valixhet gati (FOTO LAJM) Sot fillon saundi i dytë i Botërorit me ndeshjen Rusi-Egjipt të Grupit A duke përmbyllur kështu një fazë të parë me plot
Të rinjtë i bëjnë gati valixhet gjysmës së politikanëve: Largohuni! FRPD dhe LRI kanë protestuar edhe këtë të martë para Ministrisë së Punëve të Brendshme për të kërkuar largimin e ministr
Bëni gati valixhet, ky ishull i veçantë kërkon banorë Nëse ke fantazuar ndonjëherë për të jetuar në një ishull të braktisur, si Robinson Cruso, por jo në kushte të rrezikshme
Fituan Kupën e Gjermanisë, por trofeu gjendet brenda në një valixhe të aeroportit (FOTO LAJM) Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në aeroportin e Berlinit ditën e diel në drekë. Në skanerët ku kalojnë valixhet ë
Valixhe të zeza e charter, si shqiptarët "pushtuan" Europën me kokainë Janë zbardhur detaje të reja nga operacioni në Spanjë ku u sekuestruar 1 tonë drogë dhe u shkatërrua "mafia shqiptare e
Çoi në këmbë gjithë Tiranën, zbulohet çfarë kishte në valixhen e dyshimtë Një valixhe e dyshimtë ka shkaktuar panik sot në kryeqytet. Edhe pse u hamendësua se në valixhe kishte një bombë, në
Zbardhen detajet, si u grabit punonjësi me valixhen plot me para në Tiranë Një grabitje ka ndodhur sot në Tiranë. Një person me një shumë parash është grabitur ndërkohë që po tentonte të hynte në
Pamje të rënda! Studenti vret të dashurën dhe e fut në valixhe (VIDEO) Një student 19-vjeçar nga Hong Kongu është arrestuar pasi dyshohet se ka vrarë të dashurën e tij 20-vjeçare gjatë një ud
250 mijë euro në valixhe, çfarë do të bënte izraeliti në Shqipëri Izraeliti që u ndalua në Rinas me 250 mijë euro në valixhë do të hetohet edhe për pastrim parash. Ai deklaroi se kis
Kurzawa nuk pëlqehet më nga Emery, bën gati valixhet Aventura e Kurzawas te PSG është drejt mbylljes. Forma e mbrojtësit të majtë sipas shtypit francez nuk është ai i ke
E vrau dhe e futi në valixhe, 32-vjeçari kërkon ndjesë për krimin makabër Gjykata ka lënë në burg shtetasin Alfred Zekajn i cili akuzohet për vrasjen e shokut të tij të ngushtë. Alfred Zeka
Binjakët e porsalindur gjenden të vdekur brenda një valixheje në kanal (FOTO LAJM) Trupat e dy foshnjeve të porsalindura janë gjetur të vdekur brenda një valixheje që ishte hedhur në një kanal në Arkansa
Kamerieri nuk e le të hyjë të pastrehun, por ai i nxjerr valixhen me para (VIDEO) Coby Persin është një youtuber 23-vjeçar, i cili kësaj radhe ka vendosur që të provojë gatishmërinë e restoranteve për t
Florentino Perez hap valixhen, 200 milionë euro për yllin e Premier Leagues Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez është gati të bëjë çmendurinë dhe thyejë rekordin e transferimeve të klubit p
Bëni gati valixhet, ky ishull kërkon një Robinson Kruzo të kohëve moderne Nëse ke fantazuar ndonjëherë për të jetuar në një ishull të braktisur, si Robinson Cruso, por jo në kushte të rrezikshme