999 rezultate për

valentin

Gruaja xheloze ka një kërkesë për bashkëshortin e saj: Hiq dorë nga pija! Marrëdhëniet në çift gjithmonë kanë ulje-ngritjet e tyre, pasi ndikojnë shumë faktorë siç është dashuria, por shpeshherë
Viagra shënon rritje rekord të shitjeve për Shën Valentin Shitjet e ilaçit Viagra shënuan rritje të madhe në ditën e Shën Valentinit, rritja më e lartë e regjistruar ndonjëherë s
I dehur dhe në shoqërinë e 3 biondeve, Kujtim Gjuzi e djeg për Shën Valentin (VIDEO) Kujtim Gjuzi është padyshim një ndër deputetët të komentuar në Shqipëri. Së fundmi është filmuar i shoqëruar nga 3 b
Çfarë humbët këtë Shën Valentin? Festën e çmendur të Dan Bilzerian me modelet e zhveshura (FOTO LAJM) Miliarderi Dan Bilzerian është një ndër njerëzit më të ndjekur në Instagram, ku ai publikon momente nga jeta e tij, e ci
Brenda parajsës së Shën Valentinit të Kim Kardashian dhe Kanye West (FOTO & VIDEO) Dy ditë pasi të gjithë festuan ditën e të dashuruave, Kim Kardashian dhe Kanye West s’kishin ndërmend ta linin me kaq fe
Ky Shën Valentin ka tërbuar rininë, plasin skenat e turpshme në mes të rrugës (FOTO LAJM) Shën Valentini u festua në mënyrë të çmendur nga të rinjtë britanikë. Ata u argëtuan deri në orët e para të mëngjesit, k
Del video, Rudina dhe Mark Frroku ia marrin valles për Shën Valentin (VIDEO) Moderatoja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të mediave rozë d
Çifti shqiptar kapet në Greqi, si po e "festonin" Shën Valentinin Dita e djershme e cila është festuar edhe si dita e dashurisë, nuk ka qenë vaj për të gjithë. Një çift shqiptar janë
Shën Valentin në shtëpinë e Zhulietës, Gjikon bën super tatuazhin për Elitën (FOTO LAJM) Gjikon dhe Elitën i kemi parë para 2 vitesh për Shën Valentin në Verona, dhe pikërisht në shtëpinë e Zhulietës duke fest
"Më mungon në festën tënde të preferuar" Vanessa i bën dedikim prekës Kobe Bryant për Shën Valentin (VIDEO) Legjenda e NBA-së, Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianni ndërruan jetë pas një aksident tragjik me helikopter. Humbja e
Propozim live në emisionin shqiptar, surpriza më e bukur e Shën Valentinit (VIDEO) Puntata e djeshme e emisionit "Dilema Deal or no Deal" në Top Channel ishte më e veçanta, kjo sepse në studio u bë një p
Pothuajse e zhveshur e gjitha, juristja seksi tërbon fansat për Shën Valentin (FOTO LAJM) Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo
Shën Valentini mund të kishte përfunduar në tragjedi, çifti i të fejuarve përfundon në spital Festa e të dashuruarëve mund të ishte kthyer sot në një tragjedi për një çift të ri të sapo fejuarish. Një aksident
Është Shën Valentin, si po e kalojnë të famshmit shqiptarë (FOTO LAJM) 14 shkurt 2020. Dita e të dashuruarve qëlloi një e premte me shi, por sot ka festë dhe diell brenda të gjithëve. E nisim
Çfarë ka përzgjedhur Netflix për gjithë të dashuruarit, këo janë 14 filmat më të bukur romantikë Ekzistojnë dy lloje njerëzish për Shën Valentin, ata që duan të kalojnë ditën duke parë filma romantikë dhe ata, të cilë
Shën Valentini i parë me Mark Frrokun, si e uroi publikisht Rudina (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj po përjeton shumë e dashuruar romancën me ish-deputetin Mark Frrokun. Pasi bëri lidhjen publike moder
Të gjithë janë dakort, këtë Shën Valentin Mozzik i bëri "diss" Loredanës (VIDEO) Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin. Brenda pak orëve k
Njihuni me shenjat e horoskopit që do përjetojnë "tmerr" për Shën Valentin Dita e Shën Valentinit është rreth e përqark, dhe kjo festë njihet si dita më romantike e vitit. Por dy çifte të zodi
Puthje publike për Shën Valentin, Ami dhe Ermali apo Bieta dhe Albani janë të preferuarit tuaj (FOTO LAJM) Shën Valentini i këtij viti duket të jetë shumë i zjarrtë për shoëbizin shqiptar pasi ka filluar që në orët e para me pu
Me apo pa Stresin? Keisi tregon si do ta festoj këtë Shën Valentin (FOTO LAJM) Edhe pse u bënë muaj që janë ndarë, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media. Sidomos ditët e fund