999 rezultate për

valencias

ZYRTARE/ Ylli i Valencias i bashkohet të sapo ngjiturve në Premier League, Leeds United Ka marrë fund ‘saga’ e anësorit Rodrigo. 29 vjeçari spanjoll është lojtari më i ri i skuadrës së promovuar në Premier
Kapiteni i Valencias shpërthen në lot: Më larguan nga shtëpia ime (VIDEO) Kush do ta besonte se Valencia do ta largonte nga skuadra kapitenin e tyre, futbollistin që veshi fanellën e klubit për
Reali triumfon ndaj Valencias, Asensio hyn si zëvendësues dhe gjen golin 30 sekonda pas dëmtimit të gjatë (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në shtëpi ndaj Valencias, shkruan Albeu.com. Për Los Blancos
Formacionet zyrtare, Real Madrid-Valencia Sonte në orën 22:00 do të zhvillohet ndeshja Real Madrid dhe Valencias. Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet
Qetësohet Zidane, Ramos dhe Carvajal të gatshëm ndaj Valencias Realin e Zidane e pret një ndeshje e rëndësishme ditën e ejte ndaj Valencias. Dëmtimet e ndeshjes së kaluar e trembën jo
Trajneri i Atalantës ishte i infektuar me koronavirus në ndeshjen përballë Valencias Në sezonin e mrekullive të Atalantës me skuadrën bergamaske që shkruajti historinë duke u kualifikuar në çerekfinalet e
Arsenali interesohet për sulmuesin e Valencias Arsenali është duke parë me kujdes mundësinë e transferimit të sulmuesit spanjoll të Valencias. Gunners’ do të tentoj
Shërohen 10 lojtarët dhe trajneri i Valencias nga coronavirusi Dhjetë lojtarë dhe trajneri i Valencias që kishin rezultuar pozitivisht me coronavirus, janë shëruar plotësisht. Marc
Klubi më i "pushtuar" nga koronavirusi del nga karantina Klubi spanjoll i futbolli, Valencia, ishte ekipi më i prekur nga koronavirusi. Media spanjolle bënë me dije se 25% e sta
Lakuriqi i natës në logon e Valencias dhe kulmi i epidemisë në Bergamo, ja teoritë konspirative (FOTO LAJM) “Ushqim” për konspirativët… “Ekipi i futbollit të Valencias është klubi sportiv më i goditur në Europë nga koronavirusi.
Roma tenton të transferojë mbrojtësin e Valencias Roma ka filluar të mendojë për lëvizjet që do të kryej në merkaton e verës. Skuadra italiane kanë shtuar mbrojtësin e
Pas Valencias, preken nga koronavirusi edhe 6 lojtarë të skuadrës së njohur spanjolle Koronavirusi nuk po kursen as futbollistët. Janë gjashtë lojtarë të Espanyolit që janë infektuar me koronavirus. F
Kjo është gjendja e lojtarëve të Valencias të prekur nga koronavirusi Pesë anëtarë të Valencias janë "në gjendje të mirë shëndetësore" pasi testuan pozitivisht për koronavirus, thotë klubi.
Tre futbollistë të Valencias me koronavirus, Atalanta e Gjimshitit në karantinë Pas lajmit se tre futbollist të Valencias kanë Koronavirus, Atalanta është futur në karantinë pasi ka qenë kundërshtari
Jo vetëm Garay, 5 raste me COVID-19 te Valencia Ezequiel Garay ishte një nga rastet e para në La Liga që rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit, por tashmë numri i të infe
Mësohen emrat e tre lojtarëve të Valencias të infektuar me koronavirus Më herët janë regjistruar rastet e para me koronavirus në La Liga. Skuadra e Valencia ka njoftuar se pesë anëtarë të
Mourinho kërkon përforcime në mesfushë, interesohet për yllin e Valencias José Mourinho ka hedhur sytë nga mesfushori i Valencias, Kondogbia, në mënyrë që të forcojë mesfushën e Tottenhamit, që
Luhet me dyer të mbyllura, por tifozët e Valencias e teprojnë (FOTO LAJM) Ndeshja e mbrëmjes së sotme mes Valencias dhe Atalantës, e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Champions League do të luhet
Koronavirusi ndryshon rregullat e futbollit, lojtarët e Valencias dhe Alaves u takuan me brryl Koronavirusi është kryefjala e botës, por dhe futbollit. Të gjithë kampionatet kanë pësuar ndryshime dhe disa ndeshje ja
Barcelona shfaq interesim serioz për yllin e Valencias Ferran Torres është një nga lojtarët me të ardhmen më të madhe te Valencia. Talenti i tij i konfirmuar tashmë, ka bër