999 rezultate për

valencia-s

Valencia "poker" Realit (VIDEO) Real Madrid është mundur 4-1 në fushën e Valencia-s në javën e 9-të të La Liga-s. Dhe të mendosh se ndeshja ka fillua
Top 6 sfidat më spektakolare të fundjavës (FOTO LAJM) Fundjavë futbolli e nxehtë dhe spektakolare në Europë. Kampionatet më të bukura të kontinentit dhurojnë këtë të shtunë d