999 rezultate për

valencia

ZYRTARE/ Valencia i tregon "derën" trajnerit Valencia ka shkarkuar trajnerin Albert Celades pas rezultateve negative në javët e fundit. Klubi ka konfirmuar se Vor
Reali triumfon ndaj Valencias, Asensio hyn si zëvendësues dhe gjen golin 30 sekonda pas dëmtimit të gjatë (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në shtëpi ndaj Valencias, shkruan Albeu.com. Për Los Blancos
Formacionet zyrtare, Real Madrid-Valencia Sonte në orën 22:00 do të zhvillohet ndeshja Real Madrid dhe Valencias. Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet
Qetësohet Zidane, Ramos dhe Carvajal të gatshëm ndaj Valencias Realin e Zidane e pret një ndeshje e rëndësishme ditën e ejte ndaj Valencias. Dëmtimet e ndeshjes së kaluar e trembën jo
Callejon i vendosur për tu larguar nga Napoli, ka arritur marrëveshje me gjigandin e La Liga Anëtari i Napoli, Jose Callejon, me shumë gjasë do të largohet nga skuadra e Napoli, gjatë merkatos së verës. Sipas r
Arsenali e ka gati zëvendësuesin në rast largimi të Aubameyang Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit, Aubameyang lidhet me një largim të mundshëm gjati afatit kalimtar të verës me dy skua
Trajneri i Atalantës ishte i infektuar me koronavirus në ndeshjen përballë Valencias Në sezonin e mrekullive të Atalantës me skuadrën bergamaske që shkruajti historinë duke u kualifikuar në çerekfinalet e
Roma dhe Valencia arrinë marrëveshje, Florenzi mbetet në Spanjë deri në mbylljen e sezonit Roma dhe Valencia kanë arritur një marrëveshje për të zgjatur huazimin e Alessandro Florenzi deri në fund të sezonit. Is
Arsenali interesohet për sulmuesin e Valencias Arsenali është duke parë me kujdes mundësinë e transferimit të sulmuesit spanjoll të Valencias. Gunners’ do të tentoj
Dalin testet e dyta për koronavirus te Valencia, 10 lojtarë pozitiv Ashtu sikurse dihej që nuk ka asnjë përjashtim dhe të gjithë goditen, COVID-19 nuk kurseu as klubet e futbollit. Një
Shërohen 10 lojtarët dhe trajneri i Valencias nga coronavirusi Dhjetë lojtarë dhe trajneri i Valencias që kishin rezultuar pozitivisht me coronavirus, janë shëruar plotësisht. Marc
Klubi më i "pushtuar" nga koronavirusi del nga karantina Klubi spanjoll i futbolli, Valencia, ishte ekipi më i prekur nga koronavirusi. Media spanjolle bënë me dije se 25% e sta
Kryetari i Bergamos: Ndeshja me Valencian ishte si një "bombë biologjike" Kryetari i Bergamos është i bindur se ndeshja e parë e 1/8-ës së finales së Ligës së Kampionëve, e luajtur mes Atalantës
Lakuriqi i natës në logon e Valencias dhe kulmi i epidemisë në Bergamo, ja teoritë konspirative (FOTO LAJM) “Ushqim” për konspirativët… “Ekipi i futbollit të Valencias është klubi sportiv më i goditur në Europë nga koronavirusi.
Roma tenton të transferojë mbrojtësin e Valencias Roma ka filluar të mendojë për lëvizjet që do të kryej në merkaton e verës. Skuadra italiane kanë shtuar mbrojtësin e
Pas Valencias, preken nga koronavirusi edhe 6 lojtarë të skuadrës së njohur spanjolle Koronavirusi nuk po kursen as futbollistët. Janë gjashtë lojtarë të Espanyolit që janë infektuar me koronavirus. F
Kjo është lista e gjithë sportistëve të prekur nga koronavirusi Blaise Matuidi, ylli i Juventusit është viktima e fundit e koronavirusit në botën sportive. Lojtari francez është loj
Valencia e "pushtuar" nga koronavirusi, 35% e skuadrës e infektuar Në Spanjë është duke u rënduar gjendja për shkak të koronavirusit, i cili ka përfshirë pjesën më të madhe të këtij shtet
Valencia konfirmon raste të tjera me koronavirus Skuadra e Valencias ka lëshuar një tjetër komunikatë zyrtare. Anëtarja e La Liga dje ka konfirmuar për tre lojtarë dh
Kjo është gjendja e lojtarëve të Valencias të prekur nga koronavirusi Pesë anëtarë të Valencias janë "në gjendje të mirë shëndetësore" pasi testuan pozitivisht për koronavirus, thotë klubi.