valencia

Kualifikohen Chelsea dhe Valencia, eliminohet Ajax (VIDEO) Çelsi mori tri pikët që i duheshin përballë Lilës duke fituar 2-1 për të siguruar kualifikimin e për të mbyllur diskuti
Komon thyen rekordin botëror në 10 mijë metra Joshua Cheptegei theu rekordin botëror të rrugës 10 km në Valencia, duke vendosur një kohë të re prej 26 minutash e 38 s
Spektakël në Mestalla, Valencia dhe Chelsea ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur në mënyrë fantastike sfida mes Valencias dhe Chelsea në “Mestalla”. Katër gola dhe shanse pafund, në një n
Po kalon krizë të thellë, Milani kërkon shpëtim nga Franca Milani është në një nga momentet më kritike të historisë së klubit legjendar në kampionatin italian. Kuqezinjtë po vu
Formacionet zyrtare: Dortmund-Inter, Conte blindon mesfushën Mbrëmjen e sotme luhen edhe gjashtë takimet e vlefshme për raundin e katërt të fazës së grupeve të UEFA Champions League
Juventusi vihet pas talentit të Valencias Talenti i Valencias, Ferran Torres ka tërhequr vëmendjen e drejtuesve të Juventus të cilët e ndoqen nga afër në sfidën e
Atletico 'ngec' përballë Valencias (VIDEO) Lufta për titull në La Liga tani ka filluar të "nxehet". Barcelona arriti fitore, por të njëjtën nuk e arriti edhe ri
Kërcënohet me jetë presidenti i klubit të La Ligas Një ngjarje e rëndë raportohet nga Spanja. Klubi i Valencias ka dorëzuar në polici një padi, pasi presidenti i saj, Anil
Chelsea mposhtet nga Valencia në "Stamford Bridge" (VIDEO) Ne ndeshjen e parë për fazën e grupeve të Champiosn League, Chelsea është befasuar nga Valencia në shtëpi. Pjesa e pa
Befasohet Chelsea, Valencia zhbllokon rezultatin në "Stamford Bridge" (VIDEO) Chelsea është befasuar në "Stamfrod Bridge" nga Valencia teksa spanjollët kanë kaluar në epërsi në me anë të sulmuesit R
Barcelona me "5 yje" fundos Valencian (VIDEO) Barcelona arriti të sigurojë fitore me rezultat 5:2 kundër Valencias, që e kishte mposhtur në finalen e edicionit të kal
Barcelona shënon dy herë në 10 minuta përballë Valencias (VIDEO) Barcelona e ka nisur vrullshëm ndeshjen përballë Valencies në “Camp Nou”, ku ka shënuar 2 gola në 10 minutat e para.
Andre Silva nuk ka vend te Milani, Valencia hidhet në sulm Valencia tashmë ka filluar kërkimin e tyre për të zëvendësuar Rodrigon, i cili është në prag të përfundimit të një tran
Aktorit të njohur i ndodh tragjedia, i vdes fëmija i vogël Ferdinando Valencia është një aktorët e njohur të telenovelave, i cili së fundmi po përjeton një ngjarje ngamë të dhimb
ZYRTARE: Portieri i Barcelonës nënshkruan me Valencian Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës së Valencias. ‘Nëndetësja e verdhë’ do
Dalin provat, si e trukoi ndeshjen skuadra e "fenomenit" (VIDEO) Bisedat e incizuara mes personave të përfshirë në rastin e kurdisjeve të ndeshjeve në futbollin spanjoll dëshmojnë se ki
Skandali në La Liga, skuadra e Ronaldo "fenomenit" trukoi ndeshjen e javës së kaluar (VIDEO) Skandali i trukimeve të ndeshjeve në futbollin spanjoll ka bërë që të përfundojnë në pranga emra të njohur në këtë vend
Barcelona dështon edhe në Kupën e Mbretit, Valencia ngre lart trofeun (VIDEO) Valencia ka arritur ta fitojë titullin e Kupës së Mbretit, pasi e mposhti Barcelonën me rezultat 2:1 në finalen që u zhv
Surprizon Valencia shënon golin e dytë përballë Barcelonës (VIDEO) Valencia është duke surprizuar Barcelonën në finalen e Kupës së Mbretit. Është duke u luajt minuta e 35’ dhe Valencia ka
Barcelona-Valencia, finalja e Kupës së Mbretit: Formacionet zyrtare Sezoni 2018/19 i Kupës së Mbretit përfundon sonte me finalen e madhe mes Barcelonës dhe Valencias, në stadiumin "Benito