999 rezultate për

valbona

Nga e dashura e Billës, tek ish-Miss Skrapari: Bukuroshet që nxorrën para pritës të dashurit e tyre Adiola Lakra nuk është e vetmja vajzë që ka 27-vjeçarja që u bë e njohur për publikun shqiptar si kurthi i Hekuran Bill
Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, gruaja dhe fëmijët në mëshirë të fatit Shumë familje në Njësinë numër 4 në Tiranë, të dëmtuar që ne
Nga e dashura e Billës, tek ish-Miss Skrapari: Bukuroshet që nxorrën para pritës të dashurit e tyre Adiola Lakra nuk është e vetmja vajzë që ka 27-vjeçarja që u bë e njohur për publikun shqiptar si kurthi i Hekuran Bill
Rrëfehet Valbona Mema: Pse nuk u martua kurrë pas vdekjes së bashkëshortit, 20 vite më parë Këngëtarja Valbona Mema ka treguar në emisionin “Mos i fol shoferit” RTV Ora arsyen pse nuk është martuar kurrë pas vdek
Ndër të parët që hynë në ambasada, çifti lufton me COVID19 në Itali: S' u takuam me kurrë me familjet Sot ata të dy janë mjekë në Itali dhe ndodhen në vijën e parë të luftës me kronavirusin, por nuk ka qenë e lehtë për të
Ndahet nga jeta njeriu i shtrenjtë për Valbona Memën (FOTO LAJM) Me anë të një fotoje në Instagram Valbona Mema ka bërë të ditur lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të motrës së saj, p
Nëna me kancer i jep unazat djalit dhe nuses në emision Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar
Figura e njohur e ekranit flet pa rezerva: Valbona Selimllari e fitoi miss-in nga hiçi (VIDEO) Ardita Mullai një nga prezantuese e njohur të viteve '90, e ftuar në ‘Soriee’ foli për vajzat e bukura të Tiranës në ato
Dako shfaqet si kryetar bashkie edhe për Krishtlindje Vangjush Dako është parë të vizitojë bashkë me zyrtarët e Partisë Socialiste Kishën Ortodokse në Durrës, me rastin e Kr
"Nuk ka asgjë të jashtëzakonshme", pas Valbona Sakos edhe zv.ministrja habit me deklaratën Akoma nuk është harruar gafa e rëndë e ish-kryebashkiakes së Durrësit, Valbona Sako, e cila deklaroi para mikrofonit se
A po e drejton Vangjushi bashkinë...nga kafja përballë?! Pas dorëheqjes së Valbona Sakos, Vangjush Dako duket se është rikthyer fuqishëm në Bashkinë e Durrësit. Në fakt zyrtaris
Prapaskenat, a iku vërtet Valbona Sako pas dy gafave në media?! Kryetarja e Bashkisë Durrës la detyrën sot duke e njoftuar largimin me katër radhë në Facebook, dy prej të cilave ishin
Brenda pak orëve, 2 "gafat" që mjaftuan për dorëheqjen e Valbona Sakos (VIDEO) “E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen
Burri shef policie ndërsa gruaja pedagoge, kush është çifti i bashkëshortëve që vodhi ndihmat (FOTO LAJM) Pas katastrofës së tërmetit, nj tjetër problem i madh është mos menaxhimi i mirë i ndihmave të dërguara nga mbarë bota.
Posti i kryebashkiakut në Durrës bosh, kush pritet të zëvendësojë Valbona Sakon Mëngjesin e sotëm kryetarja e bashkisë së Durrësit, Valbona Sako ka dhënë dorëheqjen pasi ditën e djeshme bëri një dekla
"E kënaqur me 50 viktima", Valbona Sako jep dorëheqjen Pas "gafës" së djeshme, ku kryebashkiakia e Durrësit Valbona Sako u shpreh se duhet të jemi të kënaqur edhe me 50 viktim
Jemi të kënaqur me 50 viktima, reagon Valbona Sako pas gafës së pafalshme "Jemi të kënaqur me 50 viktima..." Kryebashkiakja e Durrësit Valbona sako u bë hit në rrjet me dy gafat e njëpasnjësh
Si i vidhte ndihmat për të prekurit nga tërmeti shefi i policisë në Rinas: I mora për policët Makutëria e disa personave në momente fatkeqësie kalon çdo limit të etjes për të vjedhur apo përlarë çdo gjë të mundshme
Rrëfehet gjyshi i Alvinit: Valbona iku nga dhuna, dua ta mbaj nipin në prehër Ymer Çira, është gjyshi i Alvin Berishës, babai i nënës së tij Valbona Berisha e cila u vra në Siri. Ymeri ka një versio
Zbardhen telefonatat, si Alvini i dëshpëruar i kërkonte babait të kthehej në shtëpi Ditën e sotme një lajm i mirë është dhënë për të miturin shqiptar, Alvin Berishën i cili prej disa javësh gjendej në kam