999 rezultate për

vaktit

E bëjmë të gjithë, ky veprim teksa hamë është i gabuar Nëse deri më tani ju është thënë se frutat duhen konsumuar gjithmonë pas vaktit ushqimor, na lejoni t’ju tregojmë se ky
E kemi bërë tërë jetës gabim, frutat nuk duhen ngrënë mbrapa buke Jemi mësuar që tërë jetën tonë, frutat ti hamë pas buke. Ama ky është një veprim i gabuar dhe i pashëndetshë. Por kur
Një dremitje pas vaktit të drekës, të zgjat jetën Të flesh pas vaktit të drekës, të zgjat jetën. Manolis Kallistratos, kardiolog në spitalin “Asklepieion Voula di Atene”
Një dremitje pas vaktit të drekës, të zgjat jetën Të flesh pas vaktit të drekës, të zgjat jetën. Manolis Kallistratos, kardiolog në spitalin “Asklepieion Voula di Atene”
Konsumimi i vaktit të mëngjesit na mbron nga shumë sëmundje Konsumimi i mëngjesit është shumë i rëndësishëm për të gjitha grupmoshat. Përveç energjisë që marrim me konsumimin e
Ja disa këshilla dietike për Muajin e Ramazanit Një ditë para nisjes së Muajit të Ramazanit, Ministria e Shëndetësisë, duke iu uruar agjërim të lehtë dhe të pranuar të
Heqja e vaktit ushqimor policëve, Braçe sulmon Berishën Deputeti socialist Erion Braçe ka akuzuar sot Qeverinë se i ka pakësuar shpenzimet për policinë "që punon" duke ia shtua