999 rezultate për

vaksinimit

Vijon vaksinimi i bluzave të bardha ndaj koronavirusit në Korçë Po vijon edhe ditën e sotme procesi i vaksinimit kundër koronavirusit në qytetin e Korçës. Edhe ditën e sotme, do të
U vaksinua me Pfizer, flet infermierja në Korçë: Nuk ndjej asnjë shqetësim (VIDEO) Mëngjesin e sotme në qytetin e Korçës ka nisur procesi i vaksinimit. Të parët që po marrin dozat, janë mjekët dhe inf
Vaksinimi anti-covid nis edhe në qytetin e Korçës Sot do të nisë procesi i vaksinimit të bluzave të bardha në qytetin e Korcës. Fillimisht është parashikuar të vaksi
COVID-19/ Mijëra raste në ditë! Kaq vaksina janë injektuar deri më sot në Shqipëri Ministrja e Shëndetëisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndjekur nga afër procesin e vaksinimit në Qendrën
As vetë mjekët nuk mbajnë dot radhën, bëhen grumbull në pikën e vaksinimit Aktualisht në Vlorë vazhdon akoma vaksinimi i bluzave të bardha. Por duket se edhe ata vetë e kanë të vështirë të sillen
Manastirliu tregon se si do të lajmërohen të moshuarit për procesin e vaksinimit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije se ditën e sotme po vaksinohen në st
Pirro Milkani pas vaksinimit: Është shpëtimi i vetëm nga kjo pandemi Në ditën e vaksinimit të personaliteteve mbi moshën 80 vjeç, është injektuar kundër koronavirusit edhe regjisori i njohu
Nis sot vaksinimi në Fier, gati të injektohen 135 qytetarë Pas pak pritet të nisë procesi i vaksinimit në qytetin e Fierit. Fillimisht është planifikuar të vaksinohen 135 persona,
I ra të fikët pak para vaksinimit, mjeku vlonjat niset në gjendje të rëndë drejt Tiranës Vaksinimi në Vlorë ka nisur sot me një incident, ku mjeku i parë që do të vaksinohej ka humbur ndjenjat. Mësohet se m
Urdhri i Farmacistëve apel MSH: Nuk mund të talleni me ne, jemi në planin prioritar të vaksinimit Ministria e Shëndetësisë në përgjigjen kthyer Urdhrit të Farmacistëve, të cilët kërkonin përfshirjen e tyre në grupet pr
Sot nis vaksinimi, Rama dhe Manastirliu shkojnë në Vlorë Procesi i vaksinimit do të nisë ditën e sotme edhe në qytetin e Vlorës. Kryeministri i vendit, Edi Rama,i shoqëruar n
Dita e vaksinimit nis me incident në Vlorë, i bie të fikët kryevaksinuesit Ditën e sotme pritet që në Vlorë të nisë procesi i vaksinimit. Por dita ka nisur me një incident pasi krye- vaksinues
COVID-19/ Vaksinimi në Shqipëri një show?! Zbuloni çfarë po ndodh me të moshuarit në azile Pavarësisht ritmeve të ngadalta, edhe Shqipëria ka nisur procesin e vaksinimit anti-COVID-19. Pas mjekeve, ka nisur p
Vajza e Bill Gatës ironi pas vaksinimit: Nuk më futën asnjë çip Teoritë e konpsiracionit janë kthyer në problem serioz këtë pandemi. Një nga figurat që ka shprehur shpeshherë shqetë
Manastirliu jep lajmin e mirë: Vetëm sot u kryen 424 vaksinime anti COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu nëpërmjet një postimi në Facebook ka bërë me dije se d
Stafi nuk është trajnuar! Anulohet në minutat e fundit nisja e vaksinimit në Vlorë Edhe pse ditën e sotme pritej të niste procesi i vaksinimit në Shkodër dhe Vlorë, një gjë e tillë nuk do të ndodhë të pa
Rasti i Piperos, 4 arsye pse edhe pas vaksinimit mund të infektoheni me COVID-19 Mjeku Pëllumb Pipero rezultoi pozitiv pas dozës së parë së vaksinës duke ngritur një hije dyshimi në popull për efektivi
Stuhi bore pas një dekade në Holandë, mbyllen shkollat dhe qendrat e vaksinimit Stuhia “Darcy” ka përfshirë të gjithë Evropën Veriore, duke mbuluar Mbretërinë e Bashkuar, Holandën dhe Gjermaninë në dë
Kosovarët do pajisen me "pasaportë COVID-19” pas vaksinimit Kosova pritet që gjatë muajit shkurt të marrë 100 mijë vaksina nga skema e njohur si “COVAX”, e cila para disa ditësh dh
Vaksina anti-covid në Kosovë, Rama: Kompania Pfizer nuk na lejon! Në një dalje për mediat Kryeministri Rama theksoi nga Rinasi se do vazhdojnë procesi i vaksinimit edhe gjatë muajt Shkur