999 rezultate për

vaksina

Vaksinat anticovid në Shqipëri, Meta: Duhet transparencë, kjo është trafikim! Presidenti Ilir Meta komentoi në emisionin “Kjo Javë’, në News24, mbërritjen e vaksinës anti-Covid në Shqipëri, para koh
OBSH bën thirrje: Vaksina të shpërndahet në mënyrë të drejtë në të gjitha vendet! Kreu i degës europiane pranë Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Hans Kluge, ka thënë 95 për qind e vaksinave
Rama zihet ngushtë: Vaksinat nga Rinasi i sollëm me kuaj dhe i futëm në arka domatesh! "Nga Rinasi në ISHP, i kemi sjellë me kuaj vaksinat dhe i kemi futur në arka domatesh. Unë kam vajtur ditën e hënë kam f
Bëri vaksinën anti-covid live, Rama zbulon nëse kishte apo jo efekte anësore Kryeministri Edi Rama thotë se vaksinat e mbërritura më 11 janar në Rinas, erdhën nga një vend i Bashkimit Evropian.
Pse mbahet i fshehtë shteti që dhuroi vaksinat për shqiptarët? Fico zbulon arsyen Teksa në vendin tonë mbërritën 975 vaksinat e para anti-covid të kompanive Pfizer dhe Biontech, mister ngelet vendi dona
Rama hap frigoriferët, tregon vendin ku janë depozituar dozat e vaksinës Ditën e sotme, kryeministri Rama ka vendosur të tregojë për të gjithë ambientet ku janë depozituar vaksinat në depon far
"Ruhet nga Policia e Shtetit", epidemiologu tregon detajet për vaksinën Epidemiologu Dritan Ulqinaku ka folur në Abc Neës për ardhjen e vaksinës në Shqipëri. Ai është shprehur se vaksina
Bino: Ka marrëveshje për 1.6 milionë vaksina, 450 mijë doza vijnë në mars Mjekja Silva Bino, tha se deri në fund të shkurtit, në Shqipëri do të kenë ardhur më shumë se 450 mijë vaksina. Duke
COVID-19/ Brataj: Ja kur do hiqen përfundimisht masat kufizuese Masat kufizuese në Shqipëri do të hiqen përfundimisht vetëm kur të bëhet e mundur arritja e imunitetit të tufës mbi 70%.
Shefja e Infektivit: Efekti që pritet të japë vaksina, kush mund ta bëj e kush jo atë Një ditë më parë ishin mjekët e njohur të repartit të epidemiologjisë, si dhe kryeministri i vendit Edi Rama, ata që mor
Ish zv.ministri i shëndetësisë: Dyshoj për mënyrën si ka ardhur vaksina Ish-zv.ministri i Shëndetësisë, Bardh Spahia ka folur për nisjen e procesit të vaksinimit anti-Covid në Shqipëri dhe me
Pse mbahet sekret shteti që dhuroi vaksinat anti-covid? Manastirliu zbulon arsyen Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e ka lënë mister emrin e vendit që i ka dhuruar Shqipërisë 1000 dozat e par
Nga erdhën vaksinat në Shqipëri? Mjeku nxjerr zbuluar Ramën: I sollën nga Dubai! Vaksinat anti-covid19 nw Shqipwri kanw ardhur nga Dubai. Kwshtu ka deklaruar mjeku i njohur Artan Koni, duke shtuar
Zbulohen prapaskenat: Vaksinat nga Greqia s’janë dhuratë! Greqia nuk do t’i dhurojë Shqipërisë vaksina, por do të drejtojë mekanizmin e krijuar nga Bashkimi Europian për të shpër
Arian Çani: Rama erdhi nga Greqia me 7 mijë vaksina Moderatori Arian Çani është shprehur në emisionin “zonë e Lirë” se ka informacione për pesë çështjet që ka biseduar krye
OBSH: Vendet më të pasura i morën të gjitha, të varfrit mbetën pa vaksina! Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adhanom Gebreyesus, tha se vetëm vendet e varfra nuk po marr
Franca miraton përdorimin e vaksinës nga Moderna Franca ka miratuar përdorimin e vaksinës kundër koronavirusit të ri (COVID-19) të zhvilluar nga kompania farmaceutike am
OBSH paralajmëron Europën për COVID-19: Vaksina nuk do të ulë infektimet! Drejtori i OBSH deklaroi se vendet europiane janë në një pikë kthese duke shtuar se infeksionet po rriten me shpejtësi d
Skënder Brataj: Vaksina është e sigurt, por mund të ketë efekte anësore Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj gjatë një interviste në Oranews është shprehur se qytetarët duhet të vijojnë t
Vaksina, shpresë për bizneset turistike në Maqedoni Punonjësit e turizmit besojnë se pa të ashtuquajturat pasaporta të Kovidit ose kartat e vaksinimit, nuk do mund të imagj