999 rezultate për

vaket

Nis sfida Skënderbeu-Teuta, atmosferë e vakët në stadium Po luhet në Korçë sfida mes Skënderbeut dhe Teutës e vlefshme për javën e 15-të të Kategorisë Superiore. Një përba
Patëllxhana me qofte Përbërësit 5 patëllxhanë 250-300 gr mish 1 qepë kripë Biber i zi qimnon gjysme gote vaj vegjetal
Nuk ka fitues, vetëm barazimin mes Kukësit dhe Valletas Mbyllet në barazim 0-0 sfida e parë e Champions Leagues mes Kukësit dhe Valetës. Skuadra e Pacult ka zhgënjyer në sh
Uji me mjaltë, aleat i shëndetit tuaj Mjalti është një nga ushqimet më të shëndetshme në botë. Thuhet se shëndeti vjen nga barku, e nëse është kështu, duhe
Dieta detoks, tre ditë vetëm supë Një dietë detoks mund të ketë motive të ndryshme por e përbashkëta janë përfitimet prej saj. Në fakt pavarësisht emri
Qepë të mbushura me mish Përbërësit 4 qepë 1 lugë të gjellës Salce domate 1 lugë Biber i zi 1,5 gota oriz 100 gr mish 1 lugë kr
Si ti humbni peshë me vetëm dy përbërës? Edhe pse humbja e shpejtë e peshës nuk rekomandohet nga ekspertët shëndetësorë, ka raste kur ju duhet vërtetë të hiqni d
Ujë me limon, një pije mrekullie për trupin tuaj! Ujë me limon, një pije shume e thjeshte por efikase me shume veprime te ndryshme është një aleat i madh për te gjithë tr
Përgatisni këtë recetë me mjaltë për një tretje sa më të mirë Dihet fare mirë se mjalti është një nga ushqimet më të shëndetshme në botë. Thuhet se shëndeti vjen nga barku, e nëse
Përgatisni këtë recetë me mjaltë për një tretje sa më të mirë Dihet fare mirë se mjalti është një nga ushqimet më të shëndetshme në botë. Thuhet se shëndeti vjen nga barku, e nëse
Partizani - Kukësi zëre se nuk do luhet, interesim i vakët Partizani është organizator i ndeshjes së sotme me Kukësin dhe prej dy ditësh klubi ka nxjerrë në shitje biletat për kët
Tifozët "braktisin" Kombëtaren, atmosferë e vakët në Elbasan (FOTO LAJM) Tifozët shqiptarë edhe në ndeshjen e sotme kanë shfaqur mungesë interesi ndaj ndeshjes kundër Lihtenshtejnit, të parës s
Nuk është rakia! Kjo është pija 100 përqind shqiptare Boza është pija autoktone Shqiptare. “Kanë qenë shqiptarët ata, që në kohën e Abdul Hamitit, e sollën bozën në Turqi
Përgatisni këtë recetë me mjaltë për një tretje sa më të mirë Dihet fare mirë se mjalti është një nga ushqimet më të shëndetshme në botë. Thuhet se shëndeti vjen nga barku, e nëse
Shqipëria ngjall interes tek sllovakët Shqipëria si një destinacion atraktiv turistik po ngjall interes edhe për sllovakët. Kjo bëhet e ditur në një artikul
7 përdorimet kozmetike të uthullës së mollës Përdorimi i uthullës së mollës në fushën e kozmetikës, është e njohur prej kohësh. Për sa i përket kujdesit të lëkur
Ja si përgatitet boza dhe cilat janë vlerat ushqyese të saj Boza është pije e ëmbël që prodhohet nga mielli i misrit dhe njihet ndër vendet e Ballkanit si një pije me vlera ushqye
Një gojë më ujë të vakët në mëngjes, ja përfitimet Nga studime të publikuara, është e ditur që dita juaj të nisi më një gotë ujë, madje me një gotë ujë të vakët. Sipas
Këshillat që ju duhet për të shmangur të nxehtin Vera është stina ku secili nga ne ankohet për vapën. Ekzistojnë disa këshilla që ju mbajnë larg të nxehtit. Për të pasur
Si të kujdesemi për këmbët në kushte shtëpie Gjatë ditës ne mund të kryejmë aktivitete të ndryshme që na lodhin dhe për më tepër këmbët, të cilat shpesh mund të enjt