999 rezultate për

vajzes

I merrte shuma parash vajzës në Tiranë duke e kërcënuar, arrestohet i riu Një nga akuzat kryesore që referohen viteve të fundit në policinë e Shtetit janë zhvatjet që djemtë i bëjnë vajzave me a
I "mori" zemrën vajzës së ministrit, Romeo Veshaj poston foton e dyshimtë (FOTO LAJM) Romeo Veshaj dhe Aleksa Peleshi janë kthyer në kryefjalën e mediave rozë duke dyshuar për një lidhje romantike. Aktor
Ndodh edhe kjo! E nxorri 3 takime dhe i tha jo, djali i kërkon lekët vajzës Një i ri i ka kërkuar paratë mbrapsht vajzës të cilën ai e pëlqente pasi ajo i tha "JO" pasi dolën 3 herë bashkë në taki
Historia prekëse e vajzës që përloti gjithë shqiptarët: Kam tentuar të vetëvritem (FOTO LAJM) Bullizmi është një nga fenomenet më të përhapura në botë. Madje vitet e fundit ky fenomen është përhapur shumë edhe në s
I ishte kthyer në makth vajzës, arrestohet 29 vjeçari në Vlorë Dy persona janë arrestuar në Vlorë pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. jëri prej tyre, 29 vjecc ëhstë vënë në
Rrëfehet nëna e vajzës greke që u sulmua nga shqiptari: E goditi 5 herë në qafë, bark e gjoks! Ditën e djeshme u raportua për një ngjarje të rëndë në Torino ku një shqiptar kishte qëlluar me thikë ish-të dashurën e
"E ke fituar betejën!", Saimiri i jep dritën jeshile vajzës së preferuar? Takim mjaft romantik dhe i mbushur me dashuri ka qenë ai i Meri dhe Saimirit në Romë. Dyshja kanë bërë xhiro në rrugë
Sot në krahët e vajzës së ministrit, zbulohet kur Romeo i dha fund romancës me Jonidën Prej dy ditësh ne mëdia gëlon lajmi i ndarjkes së moderatorit Romeo Veshaj me këngëtaren Jonida Maliqi. Ndarjes iu v
Alkool dhe festë deri në mëngjes, brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes (FOTO LAJM) Ada Deda, vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot jos
Ndaloi të bënte fotografi, makina e vajzës merr para mamanë në Brazil Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Brazil ditën e djeshme. Një grua 94 vjeccare ka gjetur vdekjen pasi ndaloi të
I mori jetën vajzës dhe dhëndrit, gjykata në Australi shpall fajtor shqiptarin (FOTO LAJM) Gjykata në Australi ka shpallur fajtor shqiptarin që jetonte në Melburn, i cili vrau vajzën dhe dhëndrin për shkak të pr
15 vjeçarja e denoncoi, i riu: Hakmerret se nuk pranova të kryej marrëdhënie s*ksuale Dy nëna kanë hyrë në komunikim me njëra-tjetrën, pasi fëmijët e tyre që ishin njohur në jetën virtuale u kthyen në një s
Historia e pazakontë e vajzës 12-vjeçare që pastron varret (FOTO LAJM) Ndryshe nga bashkëmoshatarët e saj, të cilët e shpenzojnë kohën duke u argëtuar me miqtë, duke lundruar në rrjete social
U akuzua për vjedhje, shihni reagimin epik të vajzës së ish-deputetes shqiptare (VIDEO) Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë në emisionin EXPULS. . Stafi i em
Vetëm pak ditë nga ndajnë nga zgjedhjet, babai i vendos emrin vajzës Vetëvendosja Teksa Kosova është në prag të zgjedhjeve, ka dhe nga ata patriotë të Vetëvendosjes të cilët guxojnë shumë. Një prej t
Vetëbesimi i vajzës tënde bie në moshën 8 vjeç, 6 gjëra e ndihmojnë ta kapërcejë (FOTO LAJM) Pasi vajza juaj e vogël të arrijë moshën 8 vjeç, vetbesimi i saj do të testohet nga ndryshimet në miqësi, pamja fizike,
Vajzës i kthehet në "makth" 61-vjeçari, e përndiqte kudo Policia ka arrestuar një 61-vjeçar pas denoncimit të një vajze të re e cila thotë se është përndjekur në mënyrë të vazhd
"Jam e lodhur nga puna në fasoneri, do iki në Angli", si iu shua për herë të 3-të ëndrra vajzës që u zbulua në Rinas Xh.D. tentoi tre herë për t’u larguar nga Shqipëria. Herën e parë si turiste. Herën e dytë me dokumenta italiane. Të tre
Ndryshon gjithë historia e vajzës shqiptare që humbi në Greqi: Policia e di ku është Një dëshmi e re për zhdukjen e 19 vjeçares shqiptarë në Greqi ka alarmuar sërish policinë greke. Një dëshmitar i cili
Pak orë para krimit i dedikoi fjalë të ndjera vajzës, vrasja e të riut u bë pas divorcit (FOTO LAJM) Mediat kosovare kanë zbuluar detaje të tjera në lidhje me vrasjen e Albert Krasniqit në Prishtinë pasditen e sotme nga b