999 rezultate për

vajzen

Vuçiç: Kurti ma ofendoi vajzën, prandaj nuk më do përballë në tavolinë Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, në një konferencë të organizuar nga EastWest Instute, ka prezantuar parimet
Rëfimi rrëqethës i gruas së Sajmir Grekut: Sikur na e ndjeu zemra që s'do bisedonim më kurrë Tërmeti i 26 nëntorit i mori jetën 3 pjestarëve të familjes Greku, Saimirit 30 vjeç, Pëllumbit 57 vjeç, dhe Çelikes 57 v
Mesazhi që nuk i shkoi kurrë, rrëfimi i dhimbshëm gruas së Sajmir Grekut Tërmeti i 26 Nëntorit shuajti 3 pjesëtarë të familjes Greku. Pëllumb Greku, Çelike Greku dhe Sajmir Greku jetonin në një
Historia u bë shoshë, historia e nënës së re që më 26 nëntor solli në jetë vajzën e saj Për një nënë të re, në mëngjesin e 26 nëntorit, fati ka qenë me të pasi ajo ka arritur të sjellë në jetë vajzën e saj pi
"Nuk e di akoma që ka humbur vajzën 15 vjeç dhe bashkëshortin", Manjola Cakoni në gjendje kritike Mëngjesin e djeshëm nga rrënojat u nxorr Manjola Cakoni e cila fatmirësisht shtë akoma gjallë edhe pse në gjendje kritik
Momentet e fundit të Diena Meçajt: Në krahë kishte vajzën e vdekur, nuk donte të shpëtohej! Shipëria vazhdon të jëtë nën ethe për shkak të lëvizjeve të tërmetit të cilat po vazhdojnë me intensitet të lartë. De
Kanë shpresa, motër e vëlla presin të nxirret e gjallë mamaja e 30 vjeçares që humbi jetën bashkë me vajzën Ditën e djeshme, 30 vjeçarja Diena Meçaj humbi jetën në spital, pasi u nxorr e gjallë nga rrënojat e pallatit 6 katësh n
Humbi vajzën 8 vjeçare, piktorja ndërron jetë pasi e nxorrën nga rrënojat (FOTO LAJM) 30-vjeçarja Diena Karanxha ja doli që të dalë gjallë nga rrënojat e tërmetit, por ajo humbi jetën pak orë më vonë në spi
Humbi vajzën 8 vjeçare, nxirret pas 14 orësh e gjallë gruaja në Durrës Një grua është nxjerrë e gjallë nga rrënojat e një pallati pas 14 orësh. Gruaja në fjalë ka humbur nga ky tërmet vaj
Banori rrëfen momentet e tmerrit: Vajza dhe mbesa janë nën rrënoja Banori i pallatit të shëmbur në Durrës ka rrëfyer për News24 se ka komunikuar me vajzën dhe mbesën e vogël që ka mbetur
Po filmonte vajzën e saj kur pa motorin e avionit që po digjej (VIDEO) Një grua po filmonte vajzën e saj në fluturimin e saj të parë me aeroplan. Në një moment, ajo u tërhoq nga flakët e ç
Zhduket 17-vjeçarja bashkë me vajzën, akuzohet familja e ish-dhëndrrit nga Durrësi Një 17-vjeçare nga Fushë-Kosova është rrëmbyer dje së bashku me të bijën e saj. Familjarët e saj dyshojnë se e njëjta u
"Isha në shtëpi me vajzën", pas ndarjes Mozzik tregon momentin e arrestimit të Loredanës (FOTO LAJM) Në një intervistë për gazetën zvicerane "20 minuten", Mozzik ka folur për ndarjen nga Loredana, këngën "Dhelpër dinake",
1 vit pas divorcit, a është dikush në jetën e Eneda Tarifas?(FOTO LAJM) Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarat
"31 ditë që nuk shikoja vajzën!" Bes Kallaku i përlotur tregon sakrificën e madhe (FOTO LAJM) Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij të ri “Falco” dhe sakrificat që ka bërë pë
Rrëfehet gjyshi i Alvinit: Valbona iku nga dhuna, dua ta mbaj nipin në prehër Ymer Çira, është gjyshi i Alvin Berishës, babai i nënës së tij Valbona Berisha e cila u vra në Siri. Ymeri ka një versio
E linte vajzën në gjumë dhe e gjente në gjumë, historia e trishtë e Kreshnikut që u gjet i vrarë në Vlorë Kreshnik Dashaj u gjet i vdekur me një plagë në shpatull ditën e djeshme duke lënë edhe një vajzë 7 vjeçe jetime. Ai
Djali i aktorit me famë botërore fotografohet përsëri me vajzën shqiptare (FOTO LAJM) Djali i Arnold Zhvarzenegerit, Jozeph Baena, është parë sërish të dalë dorë për dore me të dashurën e tij shqiptare, Nik
U dënua me 32 vite burg, falët e fundit të Marjana Çmetës: Mos më lini vajzën të rritet jetime Gjykata vendosi 32 vite burg për Marjana Cmeta, nusen që akuzohet se helmoi me fotoksinë vjehrrën e saj, Lirie Lami. Fil
Shqiptari në Greqi rreh gruan dhe vajzën 13-vjeçare me grushta në fytyrë Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar në Volos pasi ka rrahur me grushta gruan dhe vajzën e tij adoleshente. Gjithç