999 rezultate për

vajzen

Djali i aktorit me famë botërore fotografohet përsëri me vajzën shqiptare (FOTO LAJM) Djali i Arnold Zhvarzenegerit, Jozeph Baena, është parë sërish të dalë dorë për dore me të dashurën e tij shqiptare, Nik
U dënua me 32 vite burg, falët e fundit të Marjana Çmetës: Mos më lini vajzën të rritet jetime Gjykata vendosi 32 vite burg për Marjana Cmeta, nusen që akuzohet se helmoi me fotoksinë vjehrrën e saj, Lirie Lami. Fil
Shqiptari në Greqi rreh gruan dhe vajzën 13-vjeçare me grushta në fytyrë Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar në Volos pasi ka rrahur me grushta gruan dhe vajzën e tij adoleshente. Gjithç
Prag tragjedie, 15 familje të një pallati flenë me frikë nga shembja 15 familje në lagjen “Punëtori” në Gjirokastër zgjohen e flenë me frikën se pallati ku jetojnë mund të shembet. Reshj
Historia e burrit nga Kavaja: E kapa gruan me tjetrin, tani nuk më lejon të shoh vajzën Emisioni “Historia ime” trajtoi këtë të premte historinë e fortë të një babai, i cili kërkon që të takojë vajzën e tij,
10 hapa për të bërë për vete vajzën perfekte Komplimentet dhe dhuratat janë gjithmonë të mirëpritura dhe kush nuk do të ndihet i përkëdhelur gjatë gjithë kohës? P
Përdori gjyshin e ndjerë për të “gjuajtur” vajzën, ajo e bën shembull para gjithë rrjetit Një djalë ka tentuar në formën më të gabuar të bëjë për vete një vajzë nëpërmjet SMS në Instagram. Ai i ka shkruar që
U refuzua nga 20 familje, babai beqar birëson vajzën me sindromën Down (FOTO LAJM) Ndonjëherë fati jonë është i shkruar. Kështu është dhe historia dhe fati i një vajze. Ajo u refuzua së pari nga nëna e s
Historia e shqiptares: Vajza ime tentoi t’i helmojë e t’i presë djemve organin gjenital Një nënë që kërcënon me jetë 3 fëmijët e saj, pasi i ka braktisur dhe një gjyshe që me zemër të ngrirë kërkon t’i ruajë
Thirrja dëshpëruese e nënës shqiptare: Po më mbajnë peng vajzën prej 4 vitesh Dinora Neçi, nënë e një vajze i bën thirrje strukturave të shtetit shqiptar për rikthimin e vogëlushes pranë saj. Din
E braktisi 2 vjeç, babai shqiptar kërkon vajzën pas 33 vitesh Emiljana ka udhëtuar nga Kreta dhe ka ardhur në studion e “Ka një mesazh për ty” në ‘E Diela Shqiptare’ në Tv Klan, për
Mori vajzën dhe iku, zbulohet arsyeja e largimit të Loredanës në Spanjë (FOTO LAJM) Ditën e sotme reperja, Loredana së bashku me vajzën e saj u nis drejt Spanjës. Në fillim u tha se Loredana udhëtoi dr
"Motra që do doja të kisha", Alketa Vejsiu surprizon vajzën e Vera Grabockës (FOTO LAJM) Vajza e Vera Grabockës, Linda festoi ditëlindjen dy ditë më parë e për shkak të angazhimeve Vera u shpreh e mërzitur që
Vjehrrit mallkonin vajzën, ish-partneri flet në studio: Nuk punonte, donte shtëpi veç Historia e një vajze të re që duhet të kujdeset e vetme për një vajzë 2-vjeçare pas ndarjes me partnerin e saj, me të ci
“Dhamë 30 000 paund për udhëtimin VIP të vajzës”, flasin prindërit e vietnamezes që ngriu në kamionin për Angli 26 vjeçarja vietnameze Pham Thi Tra My është mes 39 viktimave të kamionit të tmerri në Angli. Ajo i dërgoi nënës së saj
Nëna "i fal" mes lotëve vajzën 3-vjeçare ish-kunatës: Ta ketë me gjithë zemër Rasti i dytë në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në E Diela Shqiptare është tepër i veçantë. Zana, e cila prej 17 vite
Mamaja nuk e lejon vajzën të dalë, kjo është kërkesa që 17 vjeçarja i bën në emision (VIDEO) Adoleshenca është një moshë delikate. Dhimbjet e gëzimet përjetohen me intesitet të madh dhe shpeshherë prindërit e kanë
"Për të qeshur e për të qarë", Blerina Bombaj tregon momentin më të bukur me vajzën (VIDEO) Dietelogia e dashur për publikun, Blerina Bombaj është nënë e dy fëmijëve, me të cilët ka një marrëdhënie speciale dhe d
Mendoi se do i kërkonte lidhje, djali habit vajzën me mesazhet në Tinder Wshtë bërë virale në rrjet mesazhi i një personi në tinder, kundjret një vazje bukuroshe. Bi seda ndodhi në Tinder,
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO) Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhëni