999 rezultate për

vajze

Rrëfehet nëna e vajzës greke që u sulmua nga shqiptari: E goditi 5 herë në qafë, bark e gjoks! Ditën e djeshme u raportua për një ngjarje të rëndë në Torino ku një shqiptar kishte qëlluar me thikë ish-të dashurën e
Ngacmoi vajzën e mitur, shpallet në kërkim mjeku shqiptar Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim një mjek i cili akuzohet për sulm seksual ndaj të miturve. Në njoftimin e saj
Zienë në ujë vajzën 2 vjeçare, dënohen prindërit "monstra" Maddilyn-Rose Ava Stokes vdiq në maj të 2017, si pasojë e djegieve të rënda në trup. Për vrasjen e saj, janë dënuar
"E ke fituar betejën!", Saimiri i jep dritën jeshile vajzës së preferuar? Takim mjaft romantik dhe i mbushur me dashuri ka qenë ai i Meri dhe Saimirit në Romë. Dyshja kanë bërë xhiro në rrugë
Sot në krahët e vajzës së ministrit, zbulohet kur Romeo i dha fund romancës me Jonidën Prej dy ditësh ne mëdia gëlon lajmi i ndarjkes së moderatorit Romeo Veshaj me këngëtaren Jonida Maliqi. Ndarjes iu v
9 veshje bazike që s'duhet të mungojnë në dollapin e asnjë vajze në pranverë (FOTO LAJM) Ardhja e pranverës simbolizon fillime të reja, të freskëta, ngjyra dhe kombinime plot jetë. Thuhet se shija dhe stili i
Një "familje", Bora Zemani nxjerr zbuluar lidhjen e Romeos me vajzën e ministrit? (FOTO LAJM) Një nga gjërat që ngjall më shumë kuriozitet në rrjet janë çiftet që nuk i kanë ditur më parë. Kjo ndoshta lidhet ed
Alkool dhe festë deri në mëngjes, brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes (FOTO LAJM) Ada Deda, vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot jos
"E humba 4 ditë pasi e zbulova", Belen Rodriguez flet për herë të parë për abortin (FOTO LAJM) Në kopertinën e revistës italiane “Chi”, modelja Bellen Rodriguez ka konfirmuar lajmin e bukur të pritjes së ëmbël dhe f
Romeo e la për vajzën e ministrit? Jonida Maliqi hedh "kunja" në rrjet (FOTO LAJM) Pasi bënë publike lidhjen, pastaj ndarjen, e më pas ribashkimin, verën që lamë pas Romeo dhe Jonida mbushën rrjetin me f
Jonida kush? Romeo nis një romancë të re me vajzën e ministrit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Moderatori Romeo Veshaj është në një lidhje të re dashurie dhe jo më me këngëtaren Jonida Maliqi. Pavarësisht një his
Nuk kishte ndodhur deri më sot! Mevlani refuzon vajzën e re për takim në Për'puthen (FOTO LAJM) Mevlani refuzoi të dalë me Sarën në takim javën e ardhshme pasi siç tha ai është midis dy vajzave. Ndërkohë "refuzimi
Ndaloi të bënte fotografi, makina e vajzës merr para mamanë në Brazil Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Brazil ditën e djeshme. Një grua 94 vjeccare ka gjetur vdekjen pasi ndaloi të
I mori jetën vajzës dhe dhëndrit, gjykata në Australi shpall fajtor shqiptarin (FOTO LAJM) Gjykata në Australi ka shpallur fajtor shqiptarin që jetonte në Melburn, i cili vrau vajzën dhe dhëndrin për shkak të pr
15 vjeçarja e denoncoi, i riu: Hakmerret se nuk pranova të kryej marrëdhënie s*ksuale Dy nëna kanë hyrë në komunikim me njëra-tjetrën, pasi fëmijët e tyre që ishin njohur në jetën virtuale u kthyen në një s
Alketa paralajmëron "stuhinë" e rradhës, si do të jetë "Love Story 2" (FOTO LAJM) "Love Story 2" do të ketë një tjetër strukturë. Këtë e ka zbuluar Alketa në një intervistë të shkurtër për “Daily Love S
Historia e pazakontë e vajzës 12-vjeçare që pastron varret (FOTO LAJM) Ndryshe nga bashkëmoshatarët e saj, të cilët e shpenzojnë kohën duke u argëtuar me miqtë, duke lundruar në rrjete social
Pacientit iu vodhën paratë dhe unaza, reagon QSUT e fajëson vajzën e tij Vazhdojnë denoncimet e qytetarëve/ familjarëve të pacientëve të infektuar me COVID-19 për skandale brenda spitaleve COVI
Princeshë Zaharia si asnjëherë: Princ Leka zgjohet natën për vajzën (FOTO LAJM) Në muajin tetor Elia Zaharia dhe Princ Leka u bënë prindër për herë të parë. Dyshja u bekuan me një vajzë, të cilës i ve
U akuzua për vjedhje, shihni reagimin epik të vajzës së ish-deputetes shqiptare (VIDEO) Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë në emisionin EXPULS. . Stafi i em