999 rezultate për

vajze

Kjo vajzë për 15 vjet nuk i ka prerë kurrë flokët, kaq të gjata i ka Jo domosdoshmërisht i duhet të lëshojë flokët e saj jashtë kështjellës, që princi të mund të ngjitet, por sidoqoftë 31-v
Babai përplas me zetor vajzën 3 vjeç Një ngjarje e rëndë ditën e sotme në Fier ku babai ka plagosur me zetor në oborrin e shtëpisë vajzën 3 vjeçare. Ngjar
Si dy shoqe, ish-deputetja joshëse shqiptare prezanton për herë të parë vajzën (FOTO LAJM) Ish-deputetja shqiptare Duda Balje di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Ajo cilësohet si një ndër politikanet sh
Historia prekëse e vajzës që përloti gjithë shqiptarët: Kam tentuar të vetëvritem (FOTO LAJM) Bullizmi është një nga fenomenet më të përhapura në botë. Madje vitet e fundit ky fenomen është përhapur shumë edhe në s
I shkon pa të brendshme në emision, Çani fiksohet me vajzën e biznesmenit (FOTO LAJM) Kleoniki Delijorgji ka lënë të surprizuar gazetarin Arian Çani me veshjen e saj në emision, ku kishte shkuar për të prez
Denoncimi i fortë i Kryemadhit: Ndërkombëtari la me barrë vajzën shqiptare dhe iku (VIDEO) Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka bërë një akuzë të rëndë mbrëmjen e sotme për një ndër ndërkombëtarët në Shqipëri.
"Nuk kam pasur kurrë lidhje", Mërgim Vojvoda: Dua vajzë shqiptare dhe myslymane (VIDEO) Mbrojtësi i Torinos, Mërgim Vojvoda, ka folur në emisionin sportiv “Dueli Sportiv”. Futbollisti i Kosovës ka prekur
I ishte kthyer në makth vajzës, arrestohet 29 vjeçari në Vlorë Dy persona janë arrestuar në Vlorë pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. jëri prej tyre, 29 vjecc ëhstë vënë në
Rrëfehet nëna e vajzës greke që u sulmua nga shqiptari: E goditi 5 herë në qafë, bark e gjoks! Ditën e djeshme u raportua për një ngjarje të rëndë në Torino ku një shqiptar kishte qëlluar me thikë ish-të dashurën e
Ngacmoi vajzën e mitur, shpallet në kërkim mjeku shqiptar Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim një mjek i cili akuzohet për sulm seksual ndaj të miturve. Në njoftimin e saj
Zienë në ujë vajzën 2 vjeçare, dënohen prindërit "monstra" Maddilyn-Rose Ava Stokes vdiq në maj të 2017, si pasojë e djegieve të rënda në trup. Për vrasjen e saj, janë dënuar
"E ke fituar betejën!", Saimiri i jep dritën jeshile vajzës së preferuar? Takim mjaft romantik dhe i mbushur me dashuri ka qenë ai i Meri dhe Saimirit në Romë. Dyshja kanë bërë xhiro në rrugë
Sot në krahët e vajzës së ministrit, zbulohet kur Romeo i dha fund romancës me Jonidën Prej dy ditësh ne mëdia gëlon lajmi i ndarjkes së moderatorit Romeo Veshaj me këngëtaren Jonida Maliqi. Ndarjes iu v
9 veshje bazike që s'duhet të mungojnë në dollapin e asnjë vajze në pranverë (FOTO LAJM) Ardhja e pranverës simbolizon fillime të reja, të freskëta, ngjyra dhe kombinime plot jetë. Thuhet se shija dhe stili i
Një "familje", Bora Zemani nxjerr zbuluar lidhjen e Romeos me vajzën e ministrit? (FOTO LAJM) Një nga gjërat që ngjall më shumë kuriozitet në rrjet janë çiftet që nuk i kanë ditur më parë. Kjo ndoshta lidhet ed
Alkool dhe festë deri në mëngjes, brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes (FOTO LAJM) Ada Deda, vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot jos
"E humba 4 ditë pasi e zbulova", Belen Rodriguez flet për herë të parë për abortin (FOTO LAJM) Në kopertinën e revistës italiane “Chi”, modelja Bellen Rodriguez ka konfirmuar lajmin e bukur të pritjes së ëmbël dhe f
Romeo e la për vajzën e ministrit? Jonida Maliqi hedh "kunja" në rrjet (FOTO LAJM) Pasi bënë publike lidhjen, pastaj ndarjen, e më pas ribashkimin, verën që lamë pas Romeo dhe Jonida mbushën rrjetin me f
Jonida kush? Romeo nis një romancë të re me vajzën e ministrit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Moderatori Romeo Veshaj është në një lidhje të re dashurie dhe jo më me këngëtaren Jonida Maliqi. Pavarësisht një his
Nuk kishte ndodhur deri më sot! Mevlani refuzon vajzën e re për takim në Për'puthen (FOTO LAJM) Mevlani refuzoi të dalë me Sarën në takim javën e ardhshme pasi siç tha ai është midis dy vajzave. Ndërkohë "refuzimi