999 rezultate për

vajze

Nuk e fshehin aspak, Almeda dhe Tolga e bëjnë publike që tani emrin e vajzës (FOTO LAJM) Shumë çifte janë supersticiozë dhe nuk ia thonë emrin e bebes që nuk ka lindur akoma as miqve, ndërsa të tjerë thonë që
"Bën kjo katunarja sikur ç'ka bërë", Arbana turpëron vajzën që i nisi gabimisht mesazhin (FOTO LAJM) Ky Instagrami i mirë dhe argëtues, por shumë i ndërlikuar. Sa herë keni ngatërruar mesazhet dhe ia keni dërguar personit
Nuk la vajzë pa puthur, Saimiri paska të dashur në jetën reale? Puntata e fundit e “Love Story” të hënën u komentua më shumë se të tjerat, pasi u transmetuan tri takime të Saimirit me
Fansat mendojnë se e kanë zbuluar emrin e vajzës së Gigi-t dhe Zayn Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër të një vajze 4 muaj më parë, por ende nuk e kanë zbuluar emrin e vogëlushes. Fa
"Do vras veten", si reagoi njerku kur u përball me partneren pasi i përdhunoi vajzën e mitur Detaje të rënda kanë dalë në dritë nga dosja e përdhunimit të së miturës nga njerku i saj në Ksamil. Kur gruaja është
A u rrëmbye një vajzë në Kamzë? Dalin detajet e para nga hetimet Mesditën e sotme në Kamzë u denoncua rrëmbimi i një vajzë nga një qytetar i cili telefonoi policinë dhe deklaroi se vajz
Qytetari alarmon policinë: U rrëmbye një vajzë, u fut me forcë në makinë! Policia e Kamzës është ngritur në këmbë pasi një qytetar ka deklaruar se një vajzë është marrë me forcë dhe futur në mak
Sanitarja i zhvati 8 milion Lekë, deklarata rrëqethëse e vajzës: Imë më iku e pangrënë Skandali i publikuar mbrëmjen e 12 Janarit në emisionin “Stop” i sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi
SKANDAL/ Tirja i zhvati 8 milion Lekë, i biri kërcënon me jetë vajzën e viktimës Sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi mori sot masën e sigurisë “arrest me burg”. Kryeministri Rama rea
"Dashuri deri ne amshim", Monika Lubonja rrëqeth me urimin për të bijën (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur Monika Lubonja ka marrë sot vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale me një urim super të veçantë
Dalin pamjet e frikshme: Makina e drejtuar nga shqiptari aksidentoi për vdekje greken dhe vajzën Mediat greke kanë publikuar pamjet e frikshme të aksidentit në Messara të Kretër ku mbeti e vdekur një grua 37-vjeçare d
Një mami si Gigi Hadid, mahnit me pamjen gjatë shëtitjes me të bijën (FOTO LAJM) Që kur mirëpriti vajzën e saj me të dashurin Zayn Malik në shtator, Gigi Hadid ka mbajtur një profil relativisht të ulët
Prokuroria nis hetimet për sanitaren që i zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”. NJOFTIMI Prokuroria pranë gjykatës së
Zbardhet skema e plotë: Si sanitarja që shtirej si infermiere i mori vajzës 8 milionë lekë tek Covid 2 (VIDEO) Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali
Xhesika Ndoj mami e rreptë: Nuk e lejoj të lyej buzët, vajza kurrë hapat e mi (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj është një nga personazhet që publiku ka gjithmonë interes dhe që godet me deklaratat e saj. Këngëtarja n
U shpërngulën në Gjermani para lindjes së vajzë, ku do jetojë përfundimisht familja Vula? (FOTO LAJM) Disa javë para se të vinte në jetë Poem Blu, mami Sara dhe babi Ledri u zhvendosën në Gjermani për të mirëpritur në jetë
Rudina Dembacaj vendoset në vend të ish-bashkëshortit, çfarë i tha vetes (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka dhënë së fundmi një intervistë për Afterparty te Luana Vjollca. Patjetër që pyetjet intime dhe pri
Ia vendosi emrin në telefon "plehra", 30-vjeçari i zhvat paratë vajzës së pasur nga Tirana Ky mesazh që mund të lexohet si përkushtim dhe përkujdesje në një raport, mes një femre dhe personit të zemrës së saj,
Vetëbesimi i vajzës tënde bie në moshën 8 vjeç, 6 gjëra e ndihmojnë ta kapërcejë (FOTO LAJM) Pasi vajza juaj e vogël të arrijë moshën 8 vjeç, vetbesimi i saj do të testohet nga ndryshimet në miqësi, pamja fizike,
Vajzë apo djalë? Eliona Pitarka zbulon gjininë e foshnjës në formën më të veçantë Eliona Pitarka është duke pritur ardhjen në jetë të fqmijës së saj të parë, që do t’i japë edhe emrin nënë. Njësoj s