999 rezultate për

vajzave

Hendeku gjinor ende i lartë, zhvillohet forumi rajonal për punësimin e grave dhe vajzave Nga Evis Nasto FORUMI RAJONAL PËR PUNËSIMIN E GRAVE HENDEKU GJINOR, ENDE I LARTË NË VENDET E BALLKANIT PER
Me xhaketë në përditshmëri, si të dukeni trend sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Kostumet serioze janë kthyer prej kohësh në trend, por jo vetëm për në zyrë. E sdimos xhaketa serioze vishet në përdi
Dita Ndërkombëtare e Vajzave, Rita Ora ka një mesazh për vajzat në Kosovë: Sundoni botën (VIDEO) Sot në gjithë botën është shënuar Dita Ndërkombëtare e Vajzave. Kjo datë e rëndësishme është shënuar edhe me një akt
Kërkojnë partner në ekran, plas sherri LIVE mes vajzave të Përputhen (FOTO LAJM) Shqipja dhe Tea duket se nuk po kalojnë momente “paqeje” mes tyre. Shqipja ka postuar një foto ku shfaqet me Tean dhe ka
Plas mes vajzave të "PërPuthen": Ti do luash film nudo (FOTO LAJM) Shqipja u duk se nuk e priti mirë rikthimin, ndonëse për disa çaste, të vajzave të sezonit të parë të “PërPuthen”. Pa
Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e "Milan Fashion Week" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, po e shënon një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo është bërë së fundmi pjesë e
I preferuari i vajzave, sa vjeç mbush Sarpi? Çagatay Ulusoy është aktori turk i shumëpëlqyer nga vajzat, i cili u bë i njohur në Shqipëri i njohur nga roli i “Sarpit
Sot i preferuari i vajzave, e njihni këngëtarin në foto? (FOTO LAJM) Seldi në fillimet e karrierës, me Seldin e sotëm duket se janë 2 njerëz të ndryshëm për shkak të ndryshimeve që ka pësua
2 llojet e vajzave në të njëjtat foto, pamjet qesharake që fshehin një "sekret" (FOTO LAJM) Termi “dikotomi” nënkupton ndarjen në 2 pjesë të sjelljeve. Mendimi ‘dikotom’ është tipik për trurin e njeriut. Ajo n
Fiksimi i vajzave, këngëtarit shqiptar i zbulohet lidhja me bukuroshen (FOTO LAJM) Trim Jetullahu është një nga këngëtarët më simpatikë të shoëbiz-it. Kohët e fundit, ai është tërhequr disi nga muzika pa
Nisja e vitit të ri shkollor u shty, Vjosa Osmani publikon videon e ëmbël të vajzave të saj Në Kosovë sot duhet të kishte filluar viti i ri shkollor. Mirëpo, për shkak të situatës të krijuar nga Covid-19, fillimi
"Copë k**e", plas keq sherri mes dy vajzave në ish Bllok (VIDEO) Tashmë nuk është më çudi një sherr mes vajzash që kapen për flokësh e përdorin fjalë që nuk u kanë hije Një situatë e
12 vite më parë, Lorik Cana tregon edhe njëherë pse është i preferuai i vajzave (FOTO LAJM) I njohur gjerësisht si i perferuari i vajzave, Lorik Cana mbetet një ndër djemt më simpatk të shoëbizit shqiptar. Së
Ndizet Mykonos, Dan Bilzerian dhe haremi i vajzave do të bëjnë namin (FOTO LAJM) Dan Bilzerian, i njohur edhe si “Mbreti i Instagramit”, mbërriti në Greqi me jahin e tij luksoz dhe sigurisht nën shoqër
"O k*rvë", sherr me grushta mes tre vajzave në Tiranë (VIDEO) Tashmë nuk është më "çudi", sherre mes vajzash jemi mësuar të shohim shpesh rrugëve apo në lokalet e natës. Një i til
U vra babai i 4 vajzave, Artan Hoxha tregon çfarë fshihet pas atentatit të Elbasanit Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka reaguar lidhur me atentatin në Elbasan ku u ekzekutua Emiljano Ramazani.
Pushimet e Xhemit dhe Orindës nuk janë aspak si ato të vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Dy moderatoret simpatike të ekranit, Xhemi Shehu dhe Orinda Huta, kanë treguar shpesh se ruajnë një raport mjaft miqësor
Akil Pano vihet në vështirësi live në studio, emri i tij del në shënimet e vajzave Josifi Disa shkresa e ditare u gjetën në shtëpinë e familjes Josifi, ku nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa vendosën të vetëflíjohes
Flasin mësueset e vajzave: Anisa dhe Blerta ishin të qeta, por jo të hedhura në shoqëri Tirana dhe e gjithë Shqipëria u trondit disa ditë më parë nga vdekja e një nënë dhe e bijës së saj, saktësisht Zhaneta d
Rrëfimi i babait për të bijën e abuzuar nga bashkëfshatari: E kishte zhveshur nga gjysma e poshtë Babai i dy vajzave, njëra 17-vjeçe me prapambetje mendore dhe tjetra 20-vjeçe, denoncon bashkëfshatarin Xh.L., se ka nga