E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
999 rezultate për

vajza

Prostitucion në Durrës, vajzat: Punojmë për të ushqyer familjen, shteti na njeh! Prostitucioni është një aktivitet i paligjshëm në Shqipëri. Megjithatë në rrugët e vendit tonë do të shikoni vajza të ci
Po Meri? Saimiri shfaqet i rrethuar nga vajza seksi (FOTO LAJM) Meri Murrizi, vajza modele nga Elbasani arriti ti fitonte zemrën "princit modern" Saimir Kasemi. Saimiri është largua
Provokuese duke luajtur golf, Ivanka Trump nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe Jared Kushner po i shfrytëzojnë më së miri ditët e ngrohta të Floridës. Së fundmi, vajza e ish-presiden
Tea e nxorri zbuluar, kush nga vajzat e "Përputhen" acaron më shumë Beartin (VIDEO) Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, pas skandalit të madh të romancës qëi bëri kryefj
Sfidon vajzat e reja, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush sot Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Prej vitesh në skenën muzikore shqiptare, Leonora Jakupi i ka dhuruar publikut hite të paharrueshme. Pavarësisht se ka s
Vajza e biznesmenit vë në siklet Bieta Sulon: Ngrije fundin dhe hapi këmbët (VIDEO) Modelja e njohur, Niki Delijorgji, dhe njëkohësisht vajza e biznesmenti të njohur ka surprizuar sot moderatoren Bieta Su
Habitet Bieta, vajza e biznesmenit të famshëm shqiptar ulëret live në studio (VIDEO) Modelja Niki Delijorgji ka surprizuar sot moderatoren Bieta Sulo me një seancë meditimi dhe me detajet që ka treguar për
Vajza e biznesmenit e dhëndri i Aqif Rakipit, zbardhen kandidatët e Ramës për 25 Prillin Edi Rama do të bëjë një rifreskim të grupit parlamentar, duke lënë jashtë disa emra që nuk kanë pasur protagonizëm polit
"Pse i shkruajte të dashurit tim?", sherr me grushte e shkelma mes vajzave në Tiranë (VIDEO) Një sherr mes vajzave minorene ka ndodhur në Tiranë. Dy vajza vetëm reth 15 vjeçe janë zënë me njëra tjetrën duke u godi
Skena intime dhe shtatzënë me Alban Ramosajn? Rrëfehet vajza e biznesmenti shqiptar (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe Kleoniki Delijorgji për një kohë të gjatë kanë qenë një nga dyshet më të diskutuara në showbizin shqip
"Bredh me mua në çdo ferrë", Juli dhe Mevlani këngë vajzave materialiste Dy konkurrentët e “Përputhen”, Juli dhe Mevlani kanë publikuar një këngë në Youtube. Kënga titullohet “(X5)SE” dhe tekst
Juli tregon eksperiencat me vajzat para "Përputhen": Është jo normale (FOTO LAJM) Juli i "Përputhen", ishte i ftuar së fundmi në emisionin radiofonik “Live From Tirana” në Top Albania Radio. Në këtë int
Iu bashkua ISIS, vajza e re humb shtetësinë angleze dhe nuk e merr dot më! (FOTO LAJM) Dhe pse u largua nga Britania në moshë të re dhe iu bashkua ISIS, anglezët nuk e falin Shamima Begum. Vajz e re u lar
Rrëmbehen 300 vajza në një shkollë në Nigeri Mbi 300 vajza janë rrëmbyer nga persona të armatosur në një sulm orët e fundit ndaj një shkolle në Jangebe, Zamfara Stat
Gjërat po bëhen serioze, Romeo dhe vajza e ministrit marrin vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Romeo Veshaj ka nisur prej disa muajsh një romancë të re me Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit. Disa ditë më p
6-fishim ndjekësish në kohë rekord, kush është vajza e burrit të Kamala Harris (FOTO LAJM) Ella Emhoff, thjeshtra e nënkryetares së re të SHBA-ve, Kamala Harris, sapo ka firmosur një kontratë modelingu. Agjencia
"Do martohemi", kapet një tjetër shqiptar që shfrytëzonte vajzat e reja për pros*ituta Policia e Tiranës ka kapur një tjetër trafikant, duke çuar në 3 numri i të arrestuarve të cilët shfrytëzonin vajzat e re
U zhduk nga rrjetet sociale, rikthehet vajza bukuroshe e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Rrëfehet nëna e vajzës greke që u sulmua nga shqiptari: E goditi 5 herë në qafë, bark e gjoks! Ditën e djeshme u raportua për një ngjarje të rëndë në Torino ku një shqiptar kishte qëlluar me thikë ish-të dashurën e
Salsano Rrapi publikon si asnjëherë momente me 2 vajzat e tij (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori i njohur, Salsano Rrapi preferon që jetën private ta mbajë larg vëmendjes mediatike. Ai është baba