999 rezultate për

vajzĂs

15 emra vajzash që i mbijetuan shekujve Prindërit mundohen shumë para se të vendosin emrat e fëmijëve të tyre duke kërkuar emra me kuptim, emra që kanë pas një
Halle vajzash, KejvinĂ«nĂ« dhe OriolĂ«n i mundon i njĂ«jti problem (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella Ă«shtĂ« ndĂ«r vazjat mĂ« tĂ« bukura shqiptare dhe mĂ« tĂ« ndjekurat nĂ« rrjetet sociale. Ish velina e “Xing”, n
Fotot që vërtetojnë se në këtë botë ka 2 lloje vajzash (FOTO LAJM) Njerëzit janë të ndryshëm nga njeri-tjetri dhe kjo e bën botëne dhe më të bukur duke në shmangur kështu monotoninë që sh
Fotot që vërtetojnë se në këtë botë ka 2 lloje vajzash (FOTO LAJM) Njerëzit janë të ndryshëm nga njeri-tjetri dhe kjo e bën botëne dhe më të bukur duke në shmangur kështu monotoninë që sh
Fotot që vërtetojnë se në këtë botë ka 2 lloje vajzash (FOTO LAJM) Njerëzit janë të ndryshëm nga njeri-tjetri dhe kjo e bën botëne dhe më të bukur duke në shmangur kështu monotoninë që sh
10 emra vajzash qĂ« kanĂ« kuptimin inteligjente ShumĂ« prindĂ«r i vendosin fĂ«mijve “emra tĂ« zgjuar” nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« kĂ«ta tĂ« fundit tĂ« rriten inteligjentĂ« NĂ«se besoni qĂ« e ar
Pls sherri mes 60 vajzash nĂ« njĂ« qendĂ«r tregtare nĂ« Florida (VIDEO) Plot 60 vajza janĂ« zĂ«nĂ« me njĂ«ra-tjetrĂ«n nĂ« qendrĂ«n tregtare ‘Orange Park’ nĂ« Florida. Videoja e momentit shokues Ă«sh
Zjarr në një konvikt vajzash në Turqi, 12 të vdekur dhe 22 të plagosur (VIDEO) 12 të vdekur dhe 22 të tjerë të plagosur është bilanci nga një zjarr i madh i rënë në një konvikt të një shkolle të mesm
LUKSI/ Shkaktari i aksidentit tragjik, trafikant vajzash për prostitucion (FOTO LAJM) Në vitin 2009, në moshën 28-vjeçare Dashnor Shkoza (Deliallisi) është dënuar me 1 vit burg nga Gjykata e Apelit të Bruks
Sherr mes vajzash në Fier (VIDEO) Rrahjet nëpër shkolla kanë qenë dhe mbeten problematike. Në videon më lart shihet sesi tre vajza përfshihen në një sh
Rrjet vajzash ilegale në lokalet e natës në Maqedoni Në aksionin e fundit policor të realizuar në shumë hotele dhe klube nate në rajonin e Tetovës, Gostivarit dhe Kumanovës
Shrytezonte minorenet për prostitucion, në pranga tutori Një rrjet vajzash minorene shfrytëzoheshin për prostitucion dhe shpërndarje dreogë në qytetin e Tiranës. Sipsa prokurori