999 rezultate për

vajzĂ

Sherr mes gjimnazisteve në Durrës, vajzat kapen për flokësh ndërsa djemtë bëjnë tifozllik (VIDEO) Një grup vajzash të reja, janë filmuar teksa ziheshin me njëra-tjetrën në një gjimnaz në Durrës. Ato kapen prej flok
VĂ«llai ngacmoi seksualisht motrĂ«n, plas skandali nĂ« studio “Nuk e kam ngacmuar dhe as pĂ«rdhunuar motrĂ«n time. Ajo gĂ«njen”. Kjo Ă«shtĂ« dĂ«shmia tronditĂ«se qĂ« vjen nga njĂ« 35-vjeçar,
Trondit ish-banorja e BB: Vajza ime mĂ« fal qĂ« nuk tĂ« desha (FOTO LAJM) Jona Kalemaj, ish-banorja e “BB7” para disa kohĂ«sh dha lajmin e bukur se Ă«shtĂ« nĂ« pritje tĂ« fĂ«mijĂ«s sĂ« dytĂ« dhe sĂ« fundm
Babai më rrihte me tel elektrik dhe flija me minj, vajza rrëfen torturat mizore (FOTO LAJM) Një grua ka folur për torturën që vuajti prej vitesh si një fëmijë në duart e babait të saj abuziv. Maude Julien, e c
Erik Lloshi është single vajza Edhe pse shpesh historitë e dashurisë mund të na duken aq perfekte nga së largti, personazhet e njohur na kanë vërtetuar
Me kamion nga Belgjika në Angli, çifti shqiptar bën apel për ndihmë Një çift bashkëshortësh nga Kopliku sot janë bërë pjesë e emisionit "Me zemër të hapur" në "Neës24", ku apeluan për ndih
Vajza 6-vjecare përdhunohet dhe torturohet për vdekje, familja refuzon trupin e saj Një vajzë gjashtëvjeçare nga Delhi në Indi, u dhunua brutalisht dhe u torturua për vdekje duke i futur një shkop prej dr
Djali i Aleksandër Ndokës merr pjesë në varrimin e të atit me pranga në duar (VIDEO) Edhe pse në burg, Samuel Ndoka, djali i Aleksandër Ndokës së ekzekutuar me breshëri automatiku në derën e shtëpisë u lej
Çifti vret pastruesen me shkop bejzbolli, mbetet jetime vajza 8 vjeç (FOTO LAJM) NjĂ« çift u arrestua pasi kishin vrarĂ« duke goditur me shkop bejzbolli njĂ« pastruese nĂ« ishullin e HaĂ«ait. Autoritetet
Do shkriheni, vajza e Ardit Gjebreas ruan sekrete mĂ« keq se i ati “PĂ«r ty” Ă«shtĂ« kĂ«nga e re qĂ« mezi po e presin tĂ« gjithĂ« nga Ardit Gjebrea dhe vajza e tij. Ky Ă«shtĂ« lajmi i mĂ«suar prej
Vajza udhëton Europën për të gjetur vendet ku u xhiruan skenat e Game Of Thrones (FOTO LAJM) Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
Bes Kallaku e Erion Isai ndezin Këngën Magjike me batutat e vajzave seksi (VIDEO) Kënga Magjike është kthyer në një spektakël të vërtetë falë batutave dhe humorit të Bes Kallakut dhe Erion Isait të njoh
Vajza e Majlinda Bregut nuk ka limite, shet mend me syzet e shtrenjta Gucci (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
VogĂ«lushja nga Guta Lindore qĂ« po pret vdekjen nĂ« heshtje “Vajza ime Ă«shtĂ« 8 vjeçare dhe peshon vetĂ«m 8 kilogram. NĂ« njĂ« rrethim, e cila na la pa ushqim dhe pa ilaçe, ajo po luft
Makina del nga rruga në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec, plagoset vajza e re (FOTO) Një makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec, në afërsi të Petroliferrës e për pasojë është plagosur një v
I punon vajza e mitur në disko, nëna vlonjate vë alarmin në polici Një nënë vlonjate ka denoncuar të humbur vajzën e saj të mitur e cila prej disa kohës është larguar nga banesa. Nën
"Vajza më e bukur në botë" është vetëm 6-vjeç (FOTO LAJM) Një modele gjashtëvjeçare nga Rusia tashmë quhet "vajza më e bukur në botë". Anastasia Knyazeva me sy të kaltër është
NĂ«na bĂ«n "hasha" vajzĂ«n: S'ke punĂ« me mua, ik rri me atĂ« pijanecin NĂ«na pĂ«rballet live me vajzĂ«n e saj nĂ« studion e emisionit ‘Me zemĂ«r tĂ« hapur’. NĂ« njĂ« lidhje telefonike pĂ«r emision
Burri nga Klosi rrëfen dramën familjare: Më ndihmoni të rris vajzën Një 44-vjeçar nga Klosi i Matit ka sjellë historinë e tij në "Me zemër të hapur". Historia e një babai që duhet të r
A është xheloze vajza e Eminës për beben që do të vijë? (FOTO LAJM) Edhe pse jo gjithmonë, ndodh shpesh që fëmijët e parë të xhelozojnë për motrën ose vëllain që pritet të vijë së shpejti.