E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

vajtues

12 profesionet më të çuditshme në botë Në Angli ekziston një kompani ku janë të punësuar disa vajtues. Ju mund të paguani dikë për punët e shtëpisë, dado, s
Me vajtues si në tragjeditë greke, ky është burri që do të këndojë në varrimin e ekstremistit (VIDEO) Familjarët dhe persona të interesuar janë duke e kthyer në një agjendë politikë ceremoninë e varrimit të ekstremistit gr
Eugent Bushpepa zbulon profesionin e çuditshëm të gjyshes Mëngjesin e sotëm startoi edhe puntata e parë e emisionit të mëngjesit “Wake Up”, në “Top Channel”, ku i ftuar ishte kën
Thirrja vajtuese për çiftin e vrarë në Shkodër: Ju kërkon djali (FOTO LAJM) Vrasja mafioze e ish-policit dhe bashkëshortes së tij me 25-26 plumba vazhdon të tronditësë familjarët dhe miqtë e vikti
Majlinda Bregu thumbon keq Bashën: Turp, PD si loja ngriva-shkriva Majlinda Bregu ka reaguar sërish në lidhje me situatën kritike në PD. Me anë të një statusi në Facebook, Bregu hedh
Bregu ashpërson gjuhën: Mbledhja e kryesisë më sëmuri më keq, PD po përçahet Majlinda Bregu e ka cilësuar një lojë atë çfarë po ndodh brenda mureve të selisë blu. Duke folur pas mbledhjes së Kry
Rama thumbon Bashën: U kyç në çadër për t'i ikur Vettingut (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama reagoi sot në lidhje me bojkotin e opozitës ndaj komisioneve të Vettingut në Kuvend duke e cilësua
Kush kishte dëgjuar për këto punë?! Në treg ka profesione nga më të ndryshmet të cilat i shërejnë secilit nga ne për të siguruar një jetë më të mirë dhe të