999 rezultate për

vĂna

Po rikthehet pas një viti? Këto foto të Elvana Gjatës gjallëruan fansat (FOTO LAJM) Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka munguar edhe në muzikë. Por, d
Këtë nuk e prisnit, Elvana Gjata zbulon ç'do ishte bërë po të mos ishte këngëtare (FOTO LAJM) Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në "Wake up". Mes të tjerash, ai u ndal dhe te Elvana Gjata, për
Edhe Silvana ja nisi me "bombat", publikon mesazhet e Saimirtit me vajzat e "Love story" (FOTO LAJM) Ndonëse askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të hënës së kaluar, Saimiri vendosi të largonte nga “Love story” S
"Kam marrë vesh shumë gjëra këtë javë!", Silvana vijon akuzat pas largimit nga emisioni (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të h
"Unë kërkoj burrë me B të madhe!", Silvana përplaset me Saimirin pas eliminimit (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj. Fatkeqësish
Shkëmbyen puthje plot pasion, Saimiri eliminon Silvanën Është mbyllur edhe rrugëtimi i Silvanës në “Love Story” natën e sotme, pas një jave dinamike dhe me shumë emocione, surp
Puthi në buzë një vajzë tjetër, vendimi i Silvanës s'do i pëlqejë aspak Saimirit (FOTO LAJM) Puthja e Saimirit me Suelën, ngjalli shumë debate në puntatën e së hënës. Silvana, e cila ishte e para që mori puthje ng
Saimiri puthet në buzë me një tjetër vajzë, Silvana i kthehet kundër: Më zhgënjeu (FOTO LAJM) Saimiri pati mbrëmjen e djeshme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena shumë pasionante. Ata të dy
E motra feston ditëlindjen, Elvana Gjata e uron me fotot e rralla (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka treguar gjithmonë raportin e ngushtë që ka me të motrën, Migenën. Kjo e fundit feston ditëlindjen ndërsa
Infermierja shqiptare u fut shatzënë në intubim, ia del shëndoshë e mirë Silvana Rudaj, infermierja shqiptare 29-vjeçare, e cila jeton në Milano, tregon dramën pas infektimit me koronavirus.
"Të jap një puthje në buzë", Saimiri refuzon binjaken në "Love Story" (FOTO LAJM) Saimiri i "Love Story" zgjodhi njërën ndër dy binjaket konkurrente për një takim të shkurtër. Ai zgjodhi Silvanën, sepse
Kush është Albana dhe Silvana, binjaket që duan të joshin njëkohësisht Saimirin (VIDEO) Silvana dhe Albana janë dy motrat binjake që kanë vendosur të bëjnë për vete Saimirin, “princin e kaltër” të Show-t më t
Elvana merr lule nga njeriu i rëndësishëm në jetë, publikon fotot (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja Elvana Gjata ditën e sotme ka treguar se po kalon d
Habit Mirela Kumbaro: Këngëtari im i preferuar është Ledri Vula, Elvana Gjatën nuk e njoh! Ish-ministrja e Kulturës, aktualisht deputete e PS, Mirela Kumbaro ka treguar se cili është zhanri i muzikës që preferon
Rikthehet Elvana Gjata, si rrallëherë ndan foto me familjen e saj (FOTO LAJM) Përveçse nuk ka qenë aktive në muzikë, Elvana Gjata na ka munguar edhe në rrjete sociale, nga të cilat u shkëput për dy
Elvana Gjata uron si asnjëherë publikisht mikun e saj të zemrës (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrin
I dha fund fejesës me biznesmenin, si u rikthye fuqishëm Elvana Gjata Elvana Gjata është shkëputur nga muzika për pak kohë, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë shumë të distanc
Ish-Missi bën deklaratën e fortë: Njoh deputetë që janë gay (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë në media një deklaratë e ish-Miss Shqipërisë, Silvana Bushati, e cila në një intervistë tha:
Elvana Gjata vs Tayna, cilës i shkojnë më shumë bikinit? Elvana dhe Tayna kanë bërë të njëjtën veshje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçant
Njëra më joshëse se tjetra, Elvana dhe Tayna bëjnë "xing" me bikinit e shtrenjta (FOTO LAJM) Tayna publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim edh