999 rezultate për

vĂnĂ

Silvana Bushati e pamëshirshme, kërkon kthimin e dënimit me vdekje (VIDEO) Silvana Bushati, e njohur si pjesë e Partisë Konservatore të Kujtim Gjuzit është shprehur se është pro dënimit me vdekje
Elvana apo Enca? Ermali zbulon kush është paguar më shumë në filmat e tij (VIDEO) Elvana Gjata dhe Enca, janë dy këngëtaret që Ermal Mamaqi ka zgjedhur për filmat e tij. Në filmin “Dy gisht mjaltë”,
Elvana apo Enca? Mamaqi zbulon cilën është paguar më shumë nga artistet Producenti Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në puntatën e “Shiko Kush LUAN”. Gjatë emisionit nuk mund të anashkalohej leh
Paskuintat e Festivalit: Arilena dhe Elvana me dhoma private, këngëtarët e tjerë si turmë në korridor I zhgënjyer nga Festivali i Këngës në RTSH duket se ka mbetur edhe këngëtari i njohur Gena, i cili preku finale më këngë
Kënga e saj me miliona shikime u fshi nga kanali i RTSH, reagon Elvana (FOTO LAJM) Pak ditë më parë të gjitha këngët e "Festivalit të Këngës" u fshinë papritur nga Youtube. Asnjëra prej këngëve konkurres
Twerk në skenë dhe shumë energji, mos Elvana Gjata po "hakmerret"? (VIDEO) Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit. Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja
"Mua më refuzuan në Festival", tekstshkruesja ka dy fjalë për "Me tana" të Elvanës (FOTO LAJM) Tekstshkruesja Elona Caslli i eshte bashkuar reagimevet e shumta qe kane ardhur pas perfundimit te Festivalit te Kenges
Si dy pika uji! Elvana Gjata dhe Kida duken identike dhe të gjithë mendojnë kështu! (FOTO LAJM) Elvana, Kida dhe Ledri ndodhen këto ditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku kanë marrë pjesë në disa koncerte me rast
"Ka xhelozi personale", koreografi i njohur tregon si ja "vuri vizën" Elvana për Arilenën (FOTO LAJM) Koreografi Tan Brama ka reaguar disa ditë pasi kanë shpërthyer polemikat pas ndarjes së çmimeve në Festivalin e 58 të Kë
Stresi i del publikisht në mbrojtje Elvanës: Shijoni pensionin! (FOTO LAJM) Pas shumë vitesh, festivali i RTSH u kthye në vëmëndjen e të gjithëve. Me rikthimin e vëmëndjes, janë rikthyer ashp
"As në hale nuk këndohet", poeti i njohur kritikon këngën e Elvanës (FOTO LAJM) “Me një tekst të tillë dikur nuk të linin të këndoje as në hale.” Poeti,skenaristi dhe regjisori Petrit Ruka ka kritikua
Elvana, Arilena, palo Festivali dhe "kurbani" Jonida Një video qarkulloi ditën e djeshme në rrjet ku dukej këngëtarja Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi në momente intime.
Shprehu hapur zhgënjimin, Elvana Gjata e djeg në New York (VIDEO) Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit. Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja
Debati i pashuar për "Elvana-Arilena", Lori Hoxha zbulon publikisht të preferuarën e saj (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channel dhe fashionistja, Lori Hoxha ka reaguar gjithashtu pas përfundimit të "Festivalit të Këngës
Protesta për t'i dhënë fitoren Elvanës, Ermal Mamaqi: Qindra fansa para TVSH Ermal Mamaqi ka qenë një nga artistët, që mbeti më shumë i befasuar nga humbja e Elvana Gjatës. Madje edhe më i befas
"Dënoi" me 2 pikë Elvana Gjatën, çfarë mendon anëtarja e jurisë për këngën tallava Mikaela Minga është ajo që i dha Elvana Gjatës 2 pikë, duke e bërë atë të humbë mundësinë e cmimit të parë në festivalin
Nuk u dëgjua! Çfarë tha Elvana Gjata menjëherë pas festivalit Këngëtarja Elvana Gjata u shpall fituese e çmimit të dytë të “Festivalit të RTSH-së”, ndërsa çmimin e parë e rrëmbeu Ari
E njëjta Elvanë, këngëtarja lë Shqipërinë pas "skandaleve" (FOTO LAJM) Nga ajo që u zbulua pas deklaratave të mëvonshme, Elvana Gjata kishte ardhur për të fituar Festivalin në RTSH, por nuk n
Dora e Flori Mumajesit? Çfarë i bën të njëjta Fifin dhe Elvanën (FOTO LAJM) Bashkëpunimi muzikor disajeçarë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit është shumë popullor për publikun shqiptar. Të
Regjisorja: Jam e lumtur që nuk fitoi Elvana Gjata, do thoshin e fitoi me paratë e bolit (FOTO LAJM) Regjisorja Elma Doresi shkruan se është e lumtur që Festivalin e 58 të këngës në RTSH, nuk e fitoi Elvana Gjata. Dore