999 rezultate për

uthull

A duhet ta përdorni uthullën e mollës për dietë? Shumë persona e përdorin uthullën e mollës për të humbur peshë, por sa është e shëndetshme? Në sasi të vogla, uthulla
Pastroni flokët dhe skalpin nga yndyra dhe zbokthi me këtë maskë super të thjeshtë Nëse prej kohësh po pyesni veten si të pastroni skalpin e kokës nga yndyra, zbokthi apo kimikatet zgjidhja është më e th
Keshilla të vyera! Përballoni virozat dhe të ftohurën duke përdorur uthull molle Stina e vjeshtës dhe dimrit përkon me fillimin e episodeve të vazhdueshme të gripit, virozave, të ftohurës, infeksioneve
Bën mrekulli me rrobat tuaja, shtoni lavatriçes 100 ml uthull Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
2 metoda efektive si të kuroni infeksionet kërpudhore të gishtave të këmbës Athlete’s Foot është një infeksion kërpudhor që zakonisht shfaqet në zona të lagështa dhe të ngrohta. Kërpudhat, e njo
Mumifikoi me duart e saj të bijën, zbardhet misteri i uthullës dhe vajit Ngjarja e rëndë ka tronditur jo vetëm Tiranën por mbarë opinionin shqiptar ku deri më tani thuhet se nënë e bijë u sakri
Pse duhet ta lani fytyrën me uthull molle? Të gjitha vlerat për lëkurën Uthulla e mollës dhe mjalti njihen për vetitë e tyre në kujdesin e lëkurës. Po ju paraqesim një larës që mund ta përdorn
Lori Hoxha ndan sekretin: Si është në super formë dhe nuk u shëndosh në karantinë (FOTO LAJM) Lori Hoxha ka treguar sot për ndjekësit e saj disa sekrete për ruajtjen e një fiziku të rregullt dhe linjave elegante!
Çfarë ndodh në organizëm nëse pini uthull molle çdo ditë Shija dhe aroma e uthullës së mollës mund të përbëjnë një faktor pengues për përfitimin e vlerave të këtij produkti.
Çfarë ndodh në organizëm nëse pini uthull molle çdo ditë Uthulla e pafiltruar e mollës është e pasur me fibër që e mbron stomakun. Përveç tretjes dhe problemeve të pakësuara
A ndihmon uthulla e mollës të humbisni peshë? Uthulla e mollës është një produkt i lakmuar e i reklamuar në të mirë të organizmit dhe higjenës shtëpiake. Vlerat e uth
A ndihmon uthulla për tu mbrojtur nga koronavirusi? Mjekët tregojnë të vërtetën Hilary Jones, mjek në Britaninë e Madhe, i është përgjigjur disa nga pyetjeve që njerëzit i kanë drejtuar lidhur me pand
100 ml uthull në lavatriçe për të bërë mrekulli me rrobat tuaja Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
Gjërat që nuk duhet të bëni kurrë kur pini uthull molle Uthulla e mollës ka shumë vlera shëndetësore, megjithatë përthithja e tyre nga organizmi varet shumë nga mënyra e konsum
Mënyra natyrale zhdukin mykun nga çdo sipërfaqe e shtëpisë Myku është një produkt natyral i një mjedisi të lagësht – por kjo nuk do të thotë që ju doni të mbani atë në shtëpinë tu
Lirohuni nga sinoziti me uthull molle dhe limon Janë të shumtë njerëzit që kanë probleme të vazhdueshme me sinozitin. Shpesh, situata rëndohet dhe mund të zgjasë deri n
Kur duhet ta përdorni dhe kur jo uthullën e mollës 1. E bën lëkurën më të butë; mjafton të hidhni një gotë me uthull molle në vaskë dhe të qëndroni për pak çaste. Lëkura d
Pse duhet të shtoni uthull të bardhë kur lani rrobat në lavatriçe Lavatriçja është një elektroshtëpiake me vlerë shumë të madhe në shtëpi. Por ama përdorimi i shpeshtë i saj shkakton
Rituali me kripë dhe uthull, format që merr kripa tregojnë diçka për ju Në këtë ritual, sido që të jetë kripa, duhet ta lini aty, derisa të avullojë. Mos e prekni kripën as me doreza sepse aty
Tre metoda natyrale si të ulni tensionin ensioni i lartë i gjakut është një problem shumë i përhapur shëndetësor. Nëse nuk trajtohet siç duhet, hipertensioni