999 rezultate për

ushtruar

Plas sherri në familje, arrestohen tre persona në Tiranë Policia e RTiranës ka arrestuar A. I., 43 vjeç, në fshatin Koçaj, pas një konflikti për motive pronësie me dy vëllezërit
Uli pantallonat dhe i tregoi plagët Ramës, Alfred Lela takon zyrtarët amerikanë Gazetari Alfred Lela, që uli pantallonat mbrëmë në “Real Story”, për t’i treguar kryeministrit Rama shenjat e dhunës së
Kujtoi se vrau gruan dhe tentoi të vetëvarej, çfarë ndodhi mbrëmë në Durrës 50 vjeçar i cili pasi kishte ushtruar dhunë ndaj gruas së tij, duke e qëlluar me bishtin e sëpatës dhe e pa se ishte pa
Dhunoi gruan, e pëson keq 50 vjeçari në Durrës Një ngjarje e rëndë është regjistruar, mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:15 në një familje, në lagjen Nr.13, në Durrës.
Dhunoi gruan dhe dy fëmijët me urdhër mbrojtjeje, arrestohet 51 vjeçari Një 51 vjecar ka dhunuar gruan dhe dy fëmijët që ishin me urdhër mbrojteje. Nga shërbimet e Komisariatit Nr. 2, u bë
Rrahën dy policët e bashkisë, dy vëllezërit në Lezhë e pësojnë keq Policia ka vënë në pranga dy vëllezër në Lezhë. Sipas informacioneve paraprake, dy vëllezërit, identietet e të cilëv
Grabitje dhe dhunë, kapen 7 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në 24 orët e fundit 7 shtetas të akuzuar për vjedhje, A. P., 29 vjeç, banues në Durrë
Ekzekutoi të riun sa doli nga kafja, vetëdorëzohet në polici autori Ditë e sote është vetëdorëzuar në në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, autori i vrasjes së Vilson Tafçiut. Kjo ngjarj
Dhunë në familje, arrestohen dy të rinj ne Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona pasi akuzohen për dhunë në familje. Një nga shtetasit ka ushtruar dhunë fi
U sulmuan duke ngrënë bukë nga tifozët çekë me maska, "Dardanët" tregojnë dhunën e ushtruar (VIDEO) Disa tifozë kosovarë janë sulmuar në Çeki nga një grup të tifozëve çekë me maska. “Na kanë sulmuar ishim në pausë duk
Dhunonte bashkëjetuesen, kapet 30 vjeçari Policia e Lushnjes ka ndaluar një 30 vjeçar i cili ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes. 30 vjeçari D.M. mësohet të k
Dhuna në stadiumet shqiptare, lojtarët goditen në sy të zyrtarëve të FSHF-së (VIDEO) Korabi fitoi me rezultatin 2-1 në transfertë ndaj Erzenit në sfidën e vlefshme për javën e 7-të në Kategorinë e Parë.
Kapen 2 burra, ushtronin dhunë ndaj bashkëshorteve dhe fëmijëve Dy burra jane arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi ushtronin dhunë fizike ndaj bashkëshorteve, e njeri edhe ndaj femi
Fishekë luftarakë e radio policie, pse ra brenda tironsi anos një shtetas, vihet në pranga nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 2. Gjatë kontrollit të ushtruar në ban
Qarkullonte me armë, drogë dhe municione, kapet 25 vjeçari Një 25 vjeçar me iniciale E.H është arrestuar në flagrancë nga policia pasi gjatë kontrollit në makinën e tij iu gjetën
Ishte me Urdhër Mbrojtjeje, arrestohet 41 vjeçari pasi dhunoi bashkëshorten Arrestohet nje 41 vjecar ne Librazhd pasi ka ushtruar dhune fizike e psikologjike ndaj gruas ne banese, per te cilen gjy
Gjykata lë në burg pronarin e "Panoramës", flet avokati: I vetmi i dhunuar është Kokëdhima Pronari i resortit në Porto Palermo, Himarë, Mihal Kokëdhima ka dalë para Gjykatës ditën e sotme për t’u njohur me masën
Rudina Hajdari i quan servilë të Bashës ata që dogjën KZAZ-në në Tropojë Dje një tjetër incident u shënua në KZAZ-të të Shkodërs. Forcat e policisë u përplësën me disa nga mbështetësit e Partis
Dhunonin bashkëshortet në prani të fëmijëve, arrestohen 2 persona Dy persona, banues në Fier janë arrestuar si pasojë e dhunës së ushtruar kundrejt bashkëshorteve të tyre. Të arrestuar
Modeli i famshëm dikur vuante nga një deformim në kraharor (FOTO LAJM) David James Seed është një i ri i cili së fundmi i është ushtruar një operacioni në kraharor pasi kishte deformime të li