999 rezultate për

usain

Usain Bolt nuk heq dorë nga futbolli, firmos me skuadrën e njohur në Francë (VIDEO) Atleti legjendar Usain Bolt nuk dorëzohet dhe vazhdon të tentojë realizimin e ëndërrës së tij, atë të të luajturit futbo
Ky 6 vjeçar mund të thyejë rekordin e Usain Bolt (VIDEO) Usain Bolt mund ta humbas titullin si njeriu më i shpejtë në planet. Atleti nga Xhamajka, Usain Bolt, mban ende kuror
Zbulohet oferta e re për Usain Bolt Menaxherët e xhamajkanit Usain Bolt kanë deklaruar se i është ofruar një kontratë profesioniste nga skuadra e Central Co
Usain Bolt refuzon ofertën e klubit evropian Usain Bolt e ka hedhur poshtë ofertën e Valletta FC-së për kontratë dyvjeçare, pasi ka vendosur se nuk dëshiron të luajë
Po e krahasojnë me Usain Bolt, kjo është shpejtësia që arriti Costa në ndeshjen ndaj SHBA (VIDEO) Brazili arriti të fitonte me rezultatin 2-0 përballë skuadrës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës me gola të shënuar ng
Bolt realizon ëndrrën, debuton në Australi (FOTO LAJM) Njeriu më i shpejtë në botë, Usain Bolt prej kohësh e ka deklaruar dëshirën e tij të madhe për të luajtur futboll dhe së
Usain Bolt, tashmë futbollist profesionist, ky është klubi i tij Atleti xhamajkan,Usain Bolt, njëkohësisht edhe rekordmen i botës në 100 dhe 200 metra, raportohet se ka mbërritur në Aus
Mbappe si Usain Bolt, mediat çmenden pas tij (FOTO LAJM) Forma e jashtëzakonshme e Kylian Mbappe ndaj Argjentinës, ku shënoi 2 gola dhe fitoi një penallti pas një sprinti të shk
Usain Bolt debuton me humbje Pas eksperiencës jo pozitive te Borussia Dortmund spintieri Usain Bolt ka arritur të debutojë në futboll me ekipin e Str
Rezultoi pozitiv tek testi i dopingut, Usain Bolt i hiqet një medalje ari Atleti xhamajkan, Nesta Karter ka humbur apelin e tij në CAS kundër vendimit për t’i hequr medaljen e artë skuadrës së X
Dikur trafikonte drogë, ndërsa sot bukuroshja australiane pozon në krah të Usain Bolt (FOTO LAJM) Në vition 2015 ajo u akuzua pasi trafikoi lëndë narkotike në Viktoria, ndërsa sot bukuroshja australiane pozon në krah t
Usain Boltit i mjafton seanca e parë stërvitore për të gjetur dygolëshin (VIDEO) Usain Bolt ka nisur sot një provë zyrtare me Borusian e Dortmundit dhe që në ditën e parë si futbollist, ka arritur të s
Usain Bolt kryen stërvitjen e parë me Dortmundin (FOTO & VIDEO) Usain Bolt u bashkua me Dortmundin dhe dje kreu stërvitjen e parë. Mbajtësi i rekordeve të 100 metrave, kishte dëshir
Usain Bolt e pranon: Kam nënshkruar me një ekip futbolli Atleti i madh botëror, Usain Bolt, pretendon se ka nënshkruar për një ekip futbolli dhe do të njoftojë klubin në fjalë g
Aktori i famshëm mund Usain Bolt në 100 metra (VIDEO) Kevin Hart triumfoi ndaj njeriut më të shpejtë në botë, Usain Bolt. Në një reklamë të Pokerstars, Kevin Hart dhe Usai
Usain Bolt zyrtarisht bëhet lojtar: Mund të luajë në çdo pozicion Atleti rekordmen Usain Bolt, është tashmë një futbollist profesionist. 31-vjeçari, i cili ka fituar 8 herë medaljen e ar
Xhamajka i kushton një statujë Usain Bold Xhamajka nderoi me një skulpturë prej bronzi njeriun më të shpejtë në botë, atletin Usain Bolt. Skulptura 2.5 metra
Bolt tha që dëshiron një ekip, Dortmund fillon kontaktet me të Klubi gjerman i Dortmundit, sipas deklaratave të shefit ekzekutiv të klubit, Hans Joakim Vatzke, shpreson ende të ketë n
Usain Bolt harbohet për karnavale me fansat e tij (FOTO LAJM) Usain Bolt nuk është një rekordmen vetëm në pistat e atletikës por edhe në karnavalet e Trinidadit. Kampioni olimpik ësh
Usain Bolt i hiqet një medalje e artë, shoku i tij rezulton me doping Usain Bolt humbet një prej medaljeve olimpike të arta, pasi një prej shokëve të skuadrës, Nesta Carter, ka rezultuar me