999 rezultate për

uruar

Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
Rama uron "Fiter Bajramin" me foton e veçantë nga Tirana (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët musliman për festën e Fiter Bajramit. Kryeministri i ka uruar shqiptarët m
Dalin pamjet, Ambasada Amerikane: 22 të arrestuar në Shqipëri në 17 minuta (FOTO LAJM) Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar sot pamjet e 22 të arrestuarve në Shqipëri në vetëm 17 minuta. Pamjet që shihn
"Je dashuruar me personin e gabuar", Fifi reagon pasi i dolën të "palarat" (FOTO LAJM) Fifi është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë pëlqen të bashkëbisedojë me fansat. Së fundmi, e vetëkarant
Momente shokuese, këmbësori i paduruar i shpëton vdekjes për 1 sekond (VIDEO) Filmime tronditëse shfaqin momentin kur një kalimtar i paduruar shmang për pak sekonda goditjen nga një tren. Burri e
Koalicion me Edi Ramën? LSI: Kurrë, ditë tronditëse e presin Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili thotë se koalicion LSI me Edi Ramën nuk do të bëjë kurrë. Në një postim në rrjet
Interi dëshiron shërbimet e sulmuesit më të mirë të kampionatit belg Interi është duke e monitoruar sulmuesin e Gent, Jonathan David. Sipas ‘Calciomercato’, David ka tërhequr vëmendjen e
Antoneta: Djemtë intrigohen nga Ina, por përfundojnë duke u dashuruar me mua Antoneta ka fituar vëmendjen e të gjithëve nga rubrika e “Për’Puthen” dhe është shndërruar në një personazh që komentoh
Dorina Mema: Për qenin kam harxhuar 1500 euro, do ta çoj me pushime në Tajlandë (FOTO LAJM) Modelja e fitness-it Dorina Mema, e ftuar në “Ftesë në 5”, tha se qeni i saj “Booja”, është si një njeri për të dhe e mb
Abrashi: I kemi siguruar votat për Qeverinë Hoti Pas mbledhjes së kryesisë Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, deputeti Gazmend Abrashi, ka thënë se është dakord për koal
Koronavirusi i "dashuruar" me Dybala, argjentinasi pozitiv edhe në testin e 4 Ylli argjentinas i Juventusi ka dal pozitiv me koronavis edhe në testin e 4 në javë pretendon programi spanjoll El Chiri
Zbulohen detajet e marrëveshjes, Reali ka siguruar Mbappen për vitin e ardhshëm Real Madrid raportohet se ka siguruar shërbimet e Kylian Mbappes për vitin 2021. Sulmuesi francez mbetet objektivi kr
Pandemia, komplot kundër njerëzimit: Intervista e censuruar e mjekut amerikan që tronditi botën Rashid Buttar, i diplomuar në Universitetin e Uashingtonit, dy specializime në biologji dhe teologji para se të studiont
Më e dashuruar se kurrë me 26 vjeçarin, Madonna: Nuk ka më të mirë për tu karantinuar (FOTO LAJM) Këngëtarja 61 vjeçare Madona po kalon karantinën me të dashurin e saj, balerinin 26 vjeçar. Në një postim në Instagr
E dashuruar si kurrë më parë, Genta Ismajli ndan momentet romantike me partnerin (FOTO LAJM) Genta Ismajli prej kohësh po e shijon lidhjen e saj romantike me biznesmenin turk, Huseyin Usta. Çifti përherë shfaqe
"Njeri fisnik", Besa Kokëdhima zgjedh fjalët më të veçanta për të uruar të atin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima ka uruar me anë të një postimi në ‘Instagram’ babain e saj, Koço Kokëdhima në ditën
Juventusi i vendosur për Icardin, ofron dy lojtarë Juventusi është duke bërë maksimumin për të siguruar shërbimet e Mauro Icardit. Paris Saint Germain janë gati të blej
Horoskopi i të premtes, fati ka rezervuara të papritura pë shenjën tuaj Dashi Dite edhe me mosmarrëveshje, por edhe me pasion te zjarrte kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocio
Dalin pamjet: I "forti" i Elbasanit shan me "libër shtëpie" policët (VIDEO) Një javë më parë në Elbasan u zhvillua një operacion i policisë së Shtetit. Gjatë këtij operacioni janë shoqëruar në
Lleshaj në vendin e ambasadorit e Majko i heshtur në podiumin ministerial, si duket Kuvendi sot (FOTO LAJM) Ka nisur seanca plenare,e para që pas shfaqjes së pandemisë së koronavirusit në vend me fjalët e kryeparlamentarit, Gram