999 rezultate për

uruar

Më të dashuruar se kurrë më parë, Fero dhe Arbenita bashkohen sërish (FOTO LAJM) Pandemia i ndau, por tashmë ata janë ribashkuar pas një kohe të gjatë. Bëhet fjalë për çiftin e njohur, reperin Fero
SPAK përfundon hetimet për grabitjen në Rinas, dërgon dosjen për gjykim SPAK ka përfunduar hetimet për grabitjen e Rinasit. Mësohet se SPAK ka dërguar në gjykatë dosjen me 8 të pandehur.
Totalisht e dashuruar, Angela Martini krenohet me gjestin human të partnerit (VIDEO) Angela Martini së bashku me bashkëshortin e saj kanë qenë në një restorant peshku. Dragos ka porositur një karavidhe
Gazetarja e thotë hapur: Si më ka ndihmuar pamja për të siguruar vendin e punës (FOTO LAJM) Në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon ishte e ftuar gazetarja Sidorela Gjoni. Teksa po flisnin për eksperiencat e tyre në te
Anëtari i bandës "Bajri" fiton lirinë Behar Bajri ka fituar lirinë. Gjykata e Shkodrës ka liruar nga burgu Behar Bajrin duke i dhënë vendimin "Detyrim Par
Era e gatshme për të fluturuar, ku është arratisur këtë herë Këngëtarja Era Istrefi e cila prej kohësh ka prekur tregun ndërkombëtar ka gjetur mundësinë të udhëtojë jashtë Shqipëris
E kuruar me tualet në Gjykatë, jepet vendimi për vajzën që futi në kurth Hekuran Billën Gjykata Penale e Tiranës ka vendosur “arrest në burg” për Adiola Lakrën, vajzën që dyshohet se ka nxjerrë në pritë Hekur
E kuruar me detaje, Grida Duma nuk mund t'i shpëtonte paparacit (FOTO LAJM) Tani që nuk është më pjesë e Parlamentit, zonjën Duma mund ta gjejmë ose në selinë e Partisë Demokratike, ku aty është n
Morën 10 mijë euro për të kuruar autorin e vrasjes së dyfishtë, mjekët përfundojnë në burg Eduart Lamaj, i arrestuari i parë i atentatit me dy të vrarë në Laç, u plagos gjatë atentatit dhe u kurua në një klinikë
Kriza e covid-19 prek McLaren, shet aksione për të siguruar mbijetesën në F1 Vijojnë problemet financiare te makina britanike McLaren, e detyruar të shesë disa nga kuotat e saj për të siguruar mbij
Të kuruara deri në detaj, maturantet shqiptare që shkëlqyen ndër vite (FOTO LAJM) Pas përfundimit të 3 viteve gjimnaz, me të mirat dhe më pak të mirat e tij, maturantët presin me padurin dhe shumë përga
Basha e futi në Kuvend, Rudina Hajdari: Ja pse nuk ia kam uruar ditëlindjen Marrëdhënia me kryetarit të PD Lulzim Basha dhe deputetes Rudina Hajdari nuk është më e para. Në ditëlindjen e Lulzim
Çfarë goli, pamje që tregojnë se Messi është magjik VIDEO) Leo po përgatitet më së miri për rinisjen e sezonit në Spanjë. Në stërvitjen e fundit, para ndeshjes në udhëtim ndaj
Atentat për një xhirim gomash, kush është boksieri pjesë e grupit "Bajri" Nelson Hysa është një nga emrat që sot OFL i dërgoi kërkesën për deklarimin e pasurisë. Ai është vendosur në listë pë
Kjo foto i thotë të gjitha: Soni Malaj është kaq shumë e dashuruar (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun Soni Malaj, së fundmi ka ndarë me ndjekësit një foto me partnerin. Soni rrallë
"Detyrim kapari korruptiv", Basha denoncon pagesat për inceneratorët Kryedemokrati Lulzim Basha i ftuar në "Opinion" u shpreh se kryeministri Edi Rama nuk largohet për t’i hapur rrugë qeve
OFL "zbarkon" në Shkodër, marrin letrën dy persona Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar punën dhe ditën e sotme u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 2 personave
Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
Rama uron "Fiter Bajramin" me foton e veçantë nga Tirana (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët musliman për festën e Fiter Bajramit. Kryeministri i ka uruar shqiptarët m
Dalin pamjet, Ambasada Amerikane: 22 të arrestuar në Shqipëri në 17 minuta (FOTO LAJM) Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar sot pamjet e 22 të arrestuarve në Shqipëri në vetëm 17 minuta. Pamjet që shihn