999 rezultate për

urrejtje

Gjuha e urrejtjes ndaj shqiptarëve vazhdon nëpër rrjetet sociale (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale vazhdon rritja e gjuhës së urrejtjes dhe albanofobisë ndaj shqiptarëve. “Sado që mendojmë se ka nd
Gjykata e Lezhës dënon me 2 vite burg të riun për gjuhë urrejtje ndaj kompanisë turke Tre vjet pas një proteste të organizuar në rrjetet sociale për heqjen e një flamuri turk nga diga e një hidrocentrali të
Ministri serb provokon sërish, përdor gjuhë urrejtje ndaj shqiptarëve Ministri i Punëve të Brendshme (MUP) i Serbisë, Aleksandar Vullin, sërish e ka përdorur termin pezhorativ “shiptari”, du
Merr mesazhe urrejtje se bëri shqiponjën, Miss Serbia rrëfehet në emisionin shqiptar (FOTO LAJM) Një vit më parë konkursi i bukurisë “Miss Freedom of the World ”, i cili u mbajt në Kosovë zuri faqet e para të mediave
"Legjendë e gjallë e flamurit më të bukur në botë", Rama kujton Adem Jasharin Kryeministri Edi Rama ka kujtuar më një postim në rrjetin social, 65 vjetorin e lindjes ka kujtuar Adem Jasharin. R
Raporti i FBI-së: Krimet e urrejtjes u rritën me 2.7 për qind në 2019 Vitin e kaluar në SHBA krimet me bazë urrejtjen pësuan një rritje me 2.7 për qind, duke arritur nivelin e tyre më të lar
Pirnc Harry i vendosur për rrjetet sociale: Shkaktojnë urrejtje Princi Harry dhe Meghan Markle po punojnë me drejtues të bizneseve dhe zyrtarë të marketingut për të ndryshuar mënyrën s
Facebook do të etiketojë postimet inflamatore nga Trump dhe politikanë të tjerë Mark Zuckerberg ka njoftuar se Facebook do të fillojë të etiketojë poste inflamatore nga presidenti Donald Trump dhe pol
Aktori maqedonas shfryn gjuhë të urrejtjes ndaj shqiptarëve Përderisa institucionet shtetërore të RMV’së po sfidohen seriozisht me valën e dytë të pandemisë COVID-19, siç duket gju
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM) Fakti që mes dy kunatave, Kate Middleton dhe Meghan Markle, marrëdhëniet nuk janë të mira është diçka e ditur. Por de
Profesoresha maqedonase shpreh gjuhë të urrejtjes ndaj shqiptarëve (FOTO LAJM) Profesoresha maqedonase Marina Atanaskoska në pofilin e saj në Fejsbuk ka shprehur gjuhë të urrejtjes. Ajo në profili
Plas sherri pas artikullit të Qosjes, Buzhala: Rama vetëm s*ks nuk ka bërë me Vuçiç! Artikulli i fundit i akademikut Rexhep Qosja ka shkaktuar shumë zhurmë në median shqiptare. “Urrejtje me pasoja të më
Sali Berisha tregon të vetmen mënyrë si rrëzohet Rama nga qeveria Ish-kryeministri Sali Berisha tha se vijon t’i qëndrojë thirrjeve për revolucion, si e vetmja mënyrë, sipas tij, që do t
Fatos Lubonja zbulon si u bë sulmi ndaj makinës e fajëson Edi Ramën Ditën e sotme makina e analistit të njohur, Fatos Lubonja u dhunua nga persona ende të paidentifikuar gjatë natës së ndë
Reagon Kejvina: Moj Einxhel Shkira mos më detyro të nxjerr mesazhet (FOTO LAJM) Është rikthyer në vëmendje sherri mes Kejvinës dhe Einxhelit. Dy muaj më parë vajzat u përfshinë në një sherr për motive
"Urrejtje popullore për tradhtarin e kombit", Berisha sulmon ashpër Ramën Ish-kryeministri, Sali Berisha i cili është shumë aktiv në rrjetin social “Facebook”, këtë herë ka komentuar thirrjet që
Shenja "OK" me gishtat e dorës, tani zyrtarisht është simbol i urrejtjes Shenja “OK” e përdorur për të treguar se gjithçka është në rregull, tani ka marrë një kuptim krejt tjetër, tani është nj
“Dashuri dhe urrejtje”, raporti i çuditshëm Rama-Meta ndër vite Përplasja mes Kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta pas shfuqizimit të dekretit për zgjedhjet e 30 Qershorit,
Ambasadori austriak: Urrejtja sjell urrejtje, ka ardhur koha për dialog Pothuajse të gjitha selitë e vendeve perëndimore në Tiranë, gjatë 24 orëve të fundit kanë pranuar që vendi gjendet në kr
Protesta e opozitës, Rudina Hajdari: Të shmanget dhuna dhe gjuha urrejtjes Nesër pasdite opozita do të mblidhet sërish në protestën e radhës. Rreth orës 18:30, simpatizantë të opozitës, milita