999 rezultate për

urrej

"Të urrej", grimieri i publikon pa leje Kim Kardashian foton më të sikletshme (FOTO LAJM) Një nga emrat më të komentuar në shoëbiz-in botëror është ai i Kim Kardashian. Prej disa kohësh është në qendër të vëmen
Pse të gjithë po e urrejnë këtë "emoji" Prej kohësh, ky emoji ka qenë fytyra më e popullarizuar, por tashmë është bërë më e urryer. Në javët e fundit është zhvi
Këngëtarja shqiptare e thotë troç: I urrej të gjithë ish-të dashurit e mi (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, emri i vërtetë i së cilës është Amanda Koci, ka arritur një sukses të ma
Gjuha e urrejtjes ndaj shqiptarëve vazhdon nëpër rrjetet sociale (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale vazhdon rritja e gjuhës së urrejtjes dhe albanofobisë ndaj shqiptarëve. “Sado që mendojmë se ka nd
Gjykata e Lezhës dënon me 2 vite burg të riun për gjuhë urrejtje ndaj kompanisë turke Tre vjet pas një proteste të organizuar në rrjetet sociale për heqjen e një flamuri turk nga diga e një hidrocentrali të
"Maqedonasit urrejnë bullgarët dhe shqiptarët, duan serbët" Zëvendës kryeministri bullgar, Krasimir Karakaçanov, ka lëshuar sërish deklarata provokuese ndaj Maqedonisë së Veriut.
Vrasje për shkak të vajzës në Instagram? Zbardhet shkaku i ekzekutimit të të riut në Unazën e Re Teksa pistat ishin te shumta qe nga prishja e pazareve, dëshmia e një vajze te re qe kishte 16 mije ndjekës ne Instraga
Artistja e thotë troç: E urrej Trump! Artistja legjendare 74-vjeçare thotë se kurrë nuk ka urrryer dikë më shumë se sa Presidentin Donald Trump dhe zotohet se
Ministri serb provokon sërish, përdor gjuhë urrejtje ndaj shqiptarëve Ministri i Punëve të Brendshme (MUP) i Serbisë, Aleksandar Vullin, sërish e ka përdorur termin pezhorativ “shiptari”, du
Merr mesazhe urrejtje se bëri shqiponjën, Miss Serbia rrëfehet në emisionin shqiptar (FOTO LAJM) Një vit më parë konkursi i bukurisë “Miss Freedom of the World ”, i cili u mbajt në Kosovë zuri faqet e para të mediave
"Legjendë e gjallë e flamurit më të bukur në botë", Rama kujton Adem Jasharin Kryeministri Edi Rama ka kujtuar më një postim në rrjetin social, 65 vjetorin e lindjes ka kujtuar Adem Jasharin. R
Raporti i FBI-së: Krimet e urrejtjes u rritën me 2.7 për qind në 2019 Vitin e kaluar në SHBA krimet me bazë urrejtjen pësuan një rritje me 2.7 për qind, duke arritur nivelin e tyre më të lar
Si sillen njerëzit e zgjuar me ata që "urrejnë" Në një botë të përsosur, secili person me të cilin bashkëveprojmë do të ishte i mirë, i vëmendshëm, i ndërgjegjshëm, buj
Kida i kushton një tatuazh të gjithë atyre që e urrejnë (FOTO LAJM) Kida ka treguar se është mjaft e apasionuar pas tatuazheve dhe ajo numëron disa të tillë në trupin e saj. Së fundmi këng
"Kafsh, të urrej", Jonida dhe Romeo "lenë nam" në mes të restorantit (VIDEO) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë një nga çiftet më pa komplekse të shoëbizit shqiptar. Që në momentin që ata pranu
Nga urrejtja më e madhe te lumturia, disa gjëra që nuk keni ditur për Xhesika Ndojin (FOTO LAJM) Tashmë një emër mjaft i njohur i i ekranit dhe skenës, pas Xhesika Ndojës ngrihet pluhur për të gjitha ato që bën, fotos
Pirnc Harry i vendosur për rrjetet sociale: Shkaktojnë urrejtje Princi Harry dhe Meghan Markle po punojnë me drejtues të bizneseve dhe zyrtarë të marketingut për të ndryshuar mënyrën s
Facebook do të etiketojë postimet inflamatore nga Trump dhe politikanë të tjerë Mark Zuckerberg ka njoftuar se Facebook do të fillojë të etiketojë poste inflamatore nga presidenti Donald Trump dhe pol
Aktori maqedonas shfryn gjuhë të urrejtjes ndaj shqiptarëve Përderisa institucionet shtetërore të RMV’së po sfidohen seriozisht me valën e dytë të pandemisë COVID-19, siç duket gju
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM) Fakti që mes dy kunatave, Kate Middleton dhe Meghan Markle, marrëdhëniet nuk janë të mira është diçka e ditur. Por de