999 rezultate për

uron

Lufta kundër koronavirusit, Xavi dhuron 1 milion euro (VIDEO) Xavi Hernandez ka treguar bujarinë e tij, duke ndihmuar luftën kundër Covid19. Trajneri i Al-Sadd dhe ish lojtari i B
"Troi ka dy mama", Adrola Dushi uron me fjalë zemre miken e ngushtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, modelja e njohur, Kristina Baki feston ditëlindjen. Mes shumë urimeve, ka spikatur ai i mikeshës së saj m
"Fluturon" numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri, sot shënon rekord Për të dytën ditë me radhë vijon të rritet me ritme relativisht të larta numri i të prekurve nga koronavirusi në vend.
Doli me Koronavirus, Jennifer Aniston i dhuron shumën e majme infermieres (VIDEO) Një infermiere nga Shtetet e Bashkuara, e quajtur Kimball Fairbank, ka rezultuar me Koronavirus dhe është vetëizoluar.
BE ndihmon Maqedoninë, dhuron 4 milion euro në luftën ndaj Covid-19 Ambasadori i BE-së Samuel Zhbogar sot nënshkroi paketë financiare në vlerë prej katër milion euro për nevoja emergjente
I vdiq djali, vlonjatja me zemrën e madhe dhuron respiratorin për të prekurit nga COVID-19 Një qytetare e Vlorës ka dhuruar një respirator për Spitalin Rajonal të qytetit bregdetar. Respiratori është blerë d
Javën e kaluar u rrit "frikshëm", por çfarë ndodhi sot me euron? Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rënie sot në tregun valutor për të dytën ditë radhazi. Sipas kursit zyrtar të Ban
U kthye vullnetar por u infektua me COVID-19, mjeku është babi i DJ të njohur shqiptar Mjeku i kthyer vullnetarisht në punë, Dhimitër Kraja, është prekur nga koronavirusi, dhe është shtruar në spital me shen
Ronaldinho dhuron spektakël edhe në burg (VIDEO) Legjenda braziliane Ronaldinho që nga fillimi i muajt mars po vazhdon të vuaj dënimin e tij në një prej burgjeve në shte
83 vjeçarja bën gjestin e madh, dhuron pensionin për të ndihmuar 20 pensionistë (VIDEO) Humaniteti i shqiptarëve për shqiptarët nuk mungon as në këto ditë kur pandemia ka mbërthyer vendin tonë. Kjo që po s
Me fotot më të bukura nga dasma, Orinda Huta uron Turjanin për ditëlindje (FOTO LAJM) Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Së fundmi, Orinda ka vendosur të urojë Turin p
Conte dhuron laptopë për studentët e mjekësisë në luftën kundër koronavirusit Antonio Conte u është bashkuar një numri të madh të sportistëve dhe trajnerëve për të luftuar kundër koronavirusit. T
Koronavirusi/ Barcelona dhuron 30 mijë maska Të ndryshme kanë qenë ndihmat që kanë dhuruar lojtarët dhe skuadrat e futbollit në luftën kundër koronavirusit. Skuad
Faqja e UEFA-s uron Xhakën për ditëlindje me golin spektakolar (VIDEO) Sot është një ditë tepër e veçantë për futbollistin e kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka. Data 28 mars shënon ditëli
E FUNDIT/ Dhunoi dhe përndoqi ish-gruan, gjykata jep masën e sigurisë për Klodian Duron Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro është vënë në pranga për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas. Pas divorci
E ëma feston ditëlindjen dhe Andrra sapo zbuloi nga buron bukuria e saj (FOTO LAJM) Me dy foto në periudha të ndryshme, Andrra Destani ka zgjedhur të urojë nënën e saj me rastin e ditëlindjes. Ajo ka shkr
Jo për spitalet, Angelina Jolie dhuron 1 milion dollarë për COVID-19 Angelina Jolie i shtohet listës së njerëzve të njohur që kanë dhuruar para për të përballuar luftën me koronavirusin e r
U arrestua, kur jepet masa e sigurisë për Klodian Duron Policia ka arrestuar dy ditë më parë ish-futbollistin e Kombëtares së Futbollit, Klodian Duro me akuzën e përndjekjes dh
Efekt 100 përqind! Shkencëtarët japin lajmin e mirë: Ky ilaç kuron me sukses COVID-19 Ndërkohë që të gjithë po presin vaksinën për të cilën po punojnë 35 kompani të mëdha farmaceutike, shkencëtarët dhe eksp
E reja më e pasur në botë bën gjestin human, dhuron shumën e majme për të prekurti nga COVID-19 Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megj